Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybory 2019 na kogo warto postawić i dlaczego?

wybory bielsk hajnówka

38 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Bielszczanin~

~Bielszczanin~
  • Goście

Napisano 06 październik 2019 - 12:43

Na kogo oddacie swój głos w najbliższych wyborach 13 pazdziernika i dlaczego warto.

Jakie macie kryteria wyboru kandydata czy głosujecie na partię ?

Co nowego i dobrego wniesie wybrana przez was osoba ?

Ja wciąż się zastanawiam 

#2 ~Wiesław~

~Wiesław~
  • Goście

Napisano 06 październik 2019 - 15:20

Na Mieczysława Baszko pytasz dlaczego wez jego materiały wyborcze ,,ulotki ,, przeczytaj dokładnie sięgnij do strony info bo tak tłumaczyć po kolei to długi byłby wywód Pozdrawiam ciebie i wszystkich

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2019 - 19:42

wszystko aby nie platfusy ! 

Oszukali ostatnio wstyd dla startujących żal mi ich ..

ale to już było i pani emerytce dziękujemy !!

#4 ~Ojciec Tadeusz~

~Ojciec Tadeusz~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 07:28

Antenki w górę mochery i do boju!Jabadabadu!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 11:57

mohery i beneficjenci 500+ wiadomo na kogo poleca głosować ciemnota wybierze, zapłacą za to wszyscy ,po wyborach już ceny  w sklepach 30-40 % poszły w góre ale rozdawnictwo pieniędzy z czegoś trzeba pokryć

#6 ~troll~

~troll~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 14:42

mohery i beneficjenci 500+ wiadomo na kogo poleca głosować ciemnota wybierze, zapłacą za to wszyscy ,po wyborach już ceny  w sklepach 30-40 % poszły w góre ale rozdawnictwo pieniędzy z czegoś trzeba pokryć

a jeszcze zobaczycie co się wydarzy z dużym zakładem pracy w Bielsku po wyborach, przed wyborami jeszcze reanimacja...

#7 ~Szklarz~

~Szklarz~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 14:55

Patologia, dziecioroby i ciemnota zagłosuje na PIS. Ja natomiast nie pójdę na wybory bo zwisa mi to :)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 15:16

Patologia, dziecioroby i ciemnota zagłosuje na PIS. Ja natomiast nie pójdę na wybory bo zwisa mi to :)

Pójdz i zrób jak ja. Oddaj nieważny głos

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 11:45

Ja głosuje na KONFEDERACJE  czas skończyć z ,,elyta'' która łupi ten kraj od 89 roku, PIS PO PSL to to samo nie dawajcie się nabierać na 500 + bo to kasa z waszych kieszeni , 500+ na człowieka, a na swinie i krowy obiecują 600+ , zrównali ludzi z bydłem

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 12:29

Mieeeetek ;)

#11 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 15:02

ZAHOŁOSUJ NA SWOJOHO-5! TREBA!

#12 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 15:08

Ja głosuje na KONFEDERACJE  czas skończyć z ,,elyta'' która łupi ten kraj od 89 roku, PIS PO PSL to to samo nie dawajcie się nabierać na 500 + bo to kasa z waszych kieszeni , 500+ na człowieka, a na swinie i krowy obiecują 600+ , zrównali ludzi z bydłem

Faszysta jobanyj w rot! pszeki won!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 15:13

Konfederacja to takie raczkujące NSDAP?

#14 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 15:51

Blogadarnaja   nacja   ,,pszeki ".Sobaki proktaty.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 17:33

Ty pytasz czy stwierdzasz ?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 10:15

Ty pytasz czy stwierdzasz ?

I co wyszły taśmy jak cała wierchuszka Konfederacji zastanawia się jak wyprowadzić pieniądze z subwencji partyjnych,czyli z naszych podatków na swoje prywatne cele przez jakieś fundację.Dlaczego oszukujecie ludzi że jesteście uczciwi jak już zaczynacie kombinować jak ukręcić 6 milionów?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 11:05

I co wyszły taśmy jak cała wierchuszka Konfederacji zastanawia się jak wyprowadzić pieniądze z subwencji partyjnych,czyli z naszych podatków na swoje prywatne cele przez jakieś fundację.Dlaczego oszukujecie ludzi że jesteście uczciwi jak już zaczynacie kombinować jak ukręcić 6 milionów?

dziwne że wyszło to przed wyborami , szukają na nich haka bo się ich boja konfederacji wówczas jeszcze nie było , szukasz sensascji to napisz o ustawie 447 i roszczeniach żydowskich i kto zamierza je spłacać to 65 mld dolarów = 200mld złotych to  nie 6 milionów

#18 ~Genia~

~Genia~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 07:57

Wcale nie mohery i patologia pójdzie głosować na PiS. Ja pójdę a mam 3 dzieci i haruje na etacie i mam gospodarstwo rolne. Co mi po PO? No co? Dość się nazarli, PSL? Litosci! Po tyle lat nas okradalo a nic nie dawało. Powiecie że PiS okrada, pewnie tak, ale chociaż dają! A tamci tylko sobie zagarniali wszystko.
500+ już dawno powinno być, tak jak w cywilizowanych krajach, typu Belgia. Socjalami nigdy im nie dorownamy, ale dobre i to.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 08:14

Wcale nie mohery i patologia pójdzie głosować na PiS. Ja pójdę a mam 3 dzieci i haruje na etacie i mam gospodarstwo rolne. 

Nie kłam... pisiury kłamią, mają to we krwi, ty też. Szkoda, że nie pracujesz na trzech etatach. :lol:

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 08:56

Wcale nie mohery i patologia pójdzie głosować na PiS. Ja pójdę a mam 3 dzieci i haruje na etacie i mam gospodarstwo rolne. Co mi po PO? No co? Dość się nazarli, PSL? Litosci! Po tyle lat nas okradalo a nic nie dawało. Powiecie że PiS okrada, pewnie tak, ale chociaż dają! A tamci tylko sobie zagarniali wszystko.
500+ już dawno powinno być, tak jak w cywilizowanych krajach, typu Belgia. Socjalami nigdy im nie dorownamy, ale dobre i to.

Wczoraj ten Wasz kieszonkowy dyktatorek powiedział że będzie ,,piętnował wrogów,, czy możesz mi wyjaśnić o ci mu chodziło,może jakieś opaskina ramię jak Żydam albo tatuaże na przedramieniu a może publicznie po nazwisku w TVPis?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych