Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wybory 2018

712 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 10:34

Zgadzam się z tobą ,,zoom,,i do dwóch poprzedników zostawcie karierę pszczółki albo się obroni albo polegnie ważniejszą sprawą jest to co wyprawia luckiewicz, z tą ilością banerów czy to ma nas przekonać cz też dać do myślenia skąd on ma taką POmoc ąz

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 12:18

Zgadzam się z tobą ,,zoom,,i do dwóch poprzedników zostawcie karierę pszczółki albo się obroni albo polegnie ważniejszą sprawą jest to co wyprawia luckiewicz, z tą ilością banerów czy to ma nas przekonać cz też dać do myślenia skąd on ma taką POmoc ąz

Zgadzam się przerost banerów powoduje odruch wymiotny

#43 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 17:57

Ciekawe dlaczego nie wywiesił banerów na swojej zaniedbanej posesji?

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 19:35

Ciekawe dlaczego nie wywiesił banerów na swojej zaniedbanej posesji?

a pamiętasz posesje Przewodniczącego Rady Pana Półtoraka sprzed 4 lat? Była 4 razy gorsza a wybory i tak wygrał i sesje dobrze prowadzi.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 20:21

Ale dom mial i ma wypasiony a luckiewicza gospodarstwo to koszmar

#46 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 20:25

a pamiętasz posesje Przewodniczącego Rady Pana Półtoraka sprzed 4 lat? Była 4 razy gorsza a wybory i tak wygrał i sesje dobrze prowadzi.

Dlaczego uważasz,że była 4 razy gorsza? Miał stodołę z początku 20 wieku? Kandydował na burmistrza-czyli na gospodarza gminy?Zarządcę naszych pieniędzy? Nie ta skala i nie ten poziom!

#47 ~ABW~

~ABW~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 20:50

Najwcześniej pozawieszał  , bo myśli że wygra , Zapewne sam zapożyczył się i jeszcze wciągnął rodzinkę .Co taki młody , bez żadnego doświadczenia , z króciutkim stażem pracy może wiedzieć o zarządzaniu ? Nic nie wie ! Mam zero zaufania do tej osoby !

A ja myślę że Adrian wygra. A co do zarządzania- dobierze sobie ludzi którzy coś o tym wiedzą i  mu pomogą. Rozmawiałam z ludźmi z Wasilkowa i mówią że dadzą młodemu szansę. Jeżeli Adrian będzie potrzebował kogoś kto pomoże mu np. wprowadzić usługę S.O.S dla seniorów która będzie polegała na pomocy w problemach z którymi nie mogą sobie poradzić to służę radą i  pomocą.   Pozdrawiam A.B.W

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 21:29

Bardzo dużo osób zagłosuje za Łuckiewiczem i żadna negatywna kampania mu nie przeszkodzi. Ma w komitecie poważnych ludzi, którzy znają się na zarządzaniu.

#49 ~a~

~a~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 17:58

Może i ma za sobą sztab poważnych ludzi, ale jego kampania "ulotkowa" do poważnych nie należy. Czego chciałabym się dowiedzieć z ulotki kandydata na burmistrza? Jakie ma pomysły, rozwiązania, jakie problemy dostrzega (tym bardziej, że sam się chwali, że 4 lata był radnym i wie co miastu i gminie dolega). A czego się dowiaduję? Że obecny burmistrz to beee i wszystko robi źleee, ale on, Łuckiewicz uważa "że można lepiej". Można, zawsze można, ale co konkretnie? Jak kampania ma polegać jedynie na tym, że wszystko jest źle, ale on zrobi lepiej, to takie gadanie aby gadać. Konkrety Panie Łuckiewicz, bo sama mogę wystartować z hasłem "można lepiej niż lepiej" i tyle samo z tego wyniknie. Trochę się na Panu zawiodłam za taką kampanię.

Już pomijając fakt, że chce Pan iść do przodu, a nie patrzeć w tył, a sam jako rozwiązanie na rozwój "nowego centrum Wasilkowa" sugeruje budowę miejsc parkingowych. Nie no super, nic nam więcej nie trzeba, jedynie szerszych dróg i więcej miejsc parkingowych... 

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 18:06

Bardzo dużo osób zagłosuje za Łuckiewiczem i żadna negatywna kampania mu nie przeszkodzi. Ma w komitecie poważnych ludzi, którzy znają się na zarządzaniu.

tak szczególnie ten z sosnowej jest wybitnym ekspertem

#51 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 19:32

tak szczególnie ten z sosnowej jest wybitnym ekspertem

super

#52 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 20:53

Ja osobiście głosuję - Na p. Bielawskiego

#53 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 21:24

Za dużo banerów? Jeszcze chwila i dopiero będą BANERY.

Jeśli ktoś jeszcze nie zauważył instalacji na rogowych posesjach przy obu rondach polecam się rozejrzeć dokładnie. To dopiero będzie zdziwienie i weźmie obrzydzenie. A i pieniądze nieporównywalnie większe niż te wydał pierwszy kandydat na te malutkie. 

#54 ~rak~

~rak~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 22:00

Jestem za Bielawskim. Konkretny, poważny kandydat. Nareszcie Wasilków sie zmienia

#55 ~rak~

~rak~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 22:02

Łuckiewicz nie ma nic do zaoferowania :(

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 22:07

Co Bielawski ma do zaoferowania?

#57 ~Nie Warto~

~Nie Warto~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2018 - 15:09

Co Bielawski ma do zaoferowania?

Nic nie ma do zaoferowania. To co zostało zrobione to siła pędu jeszcze Pana Antoniego. Nie wierzę mu. Obiecywać to On potrafi.  Ja wolę być dziadem ale z honorem. Jak coś komuś obiecuję to na rzęsach stanę a słowa dotrzymuję. Obiecywał basen że wszystko wie i co? To nie tylko ręce opadają ale i majty. Porażka

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2018 - 18:21

Bycie dziadem to twoj wybór. Nie widzisz pozytywnych zmian.

#59 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2018 - 19:28

Bycie dziadem to twoj wybór. Nie widzisz pozytywnych zmian.

Jakich konkretnie zmian? Proszę wymienić nazwy. 

Tylko coś więcej niż dokończenie zaplanowanych przed 2015 rokiem inwestycji drogowych.

#60 ~kulturalny~

~kulturalny~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2018 - 19:30

Likwidacja wszystkich imprez kulturalnych i zajęć w świetlicach

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych