Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wybory 2018

712 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Wyborcy blokowi~

~Wyborcy blokowi~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2018 - 17:52

Panie łuckiewicz, kto panu doradzał odnośnie wizerunku na banerze. Pański szeroki uśmiech przy tak poważnym haśle jest obrazą dla nas wyborców. Mamy odczucie, że Pański śmiech jest drwiną i niedowierzaniem dla tego co Pan chce robić. Dziękujemy już. Wyborcy blokowi.

#2 ~kręciołek~

~kręciołek~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2018 - 19:00

Jakiemu kretynowi może przeszkadzać uśmiech? Pan Bielawski śmieje się na każdym zdjęciu, które jest robione przy każdej możliwej okazji i bez okazji, nawet wtedy gdy na zdjęciach powinny być zupełnie inne osoby.

#3 ~godzilla~

~godzilla~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 09:16

Jakiemu kretynowi może przeszkadzać uśmiech? Pan Bielawski śmieje się na każdym zdjęciu, które jest robione przy każdej możliwej okazji i bez okazji, nawet wtedy gdy na zdjęciach powinny być zupełnie inne osoby.

Musisz wiedzieć że każdy wizerunek niesie określone przesłanie , w tym wypadku jest to baner wyborczy z hasłem do realizacji a nie zdjęcie okolicznościowe z imprezy czy uroczystości

#4 ~kręciołek~

~kręciołek~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 10:34

Czyli ma płakać - "o Boże będę musiał zrealizować to co obiecuję". Może lepiej zastanowić się jaki program ma każdy z kandydatów i czy jest to możliwe do zrealizowania i jakim kosztem. Pan Bielawski zapożyczył gminę tylko w ciągu 1 roku na ponad 15 mln złotych - ten dług trzeba będzie spłacić. Życie na kredyt jest kosztowne a praca dla gminy to nie jest pozowanie do zdjęć na imprezach, trzeba od rana pracować a nie zjawiać się w urzędzie wraz ze swoją świtą około południa i "uświetniać swoją obecnością" wręczanie, odsłanianie, podziękowanie.

#5 ~bo~

~bo~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 11:10

Czyli ma płakać - "o Boże będę musiał zrealizować to co obiecuję". Może lepiej zastanowić się jaki program ma każdy z kandydatów i czy jest to możliwe do zrealizowania i jakim kosztem. Pan Bielawski zapożyczył gminę tylko w ciągu 1 roku na ponad 15 mln złotych - ten dług trzeba będzie spłacić. Życie na kredyt jest kosztowne a praca dla gminy to nie jest pozowanie do zdjęć na imprezach, trzeba od rana pracować a nie zjawiać się w urzędzie wraz ze swoją świtą około południa i "uświetniać swoją obecnością" wręczanie, odsłanianie, podziękowanie.

To o Mońkach ?

#6 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 12:09

WALIĆ te zdjęcie jednego czy drugiego.Ja pytam się ileee kurczę ile $$ kosztowały te banery? Na niektórych płotach to nawet po 3 banery. Agent ubezpieczeniowy... powiadacie... ktoś ma chyba dobrego sponsora

#7 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 12:15

Tomasz masz rację- bede glosowala na p. Luckiewicza ale trochę przesadził. Wszystko w nadmiarze szkodzi oby nie było takich osób, którzy by przez to zrezygnowali na niego głosować. Trzymam kciuki

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 14:57

Tomasz masz rację- bede glosowala na p. Luckiewicza ale trochę przesadził. Wszystko w nadmiarze szkodzi oby nie było takich osób, którzy by przez to zrezygnowali na niego głosować. Trzymam kciuki

A ja właśnie przez ten nadmiar rezygnuję , bo nie banerami miał mnie Pan ŁUCKIEWICZ przekonać

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 16:40

ty kręciołek ze skrajności w skrajność a co do zadłużenia  to zobacz która gmina jest nie zadłużona aby wydać maksymalnie z funduszy unijnych wkład własny musi być . Argumenty i obiektywne spojrzenie  rozsądek a nie emocje wyborcze

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 18:06

Droga Aniu a ja zagłosuję na Bielawskiego

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 18:25

Obejrzyj najpierw jego posesję, a wyciągniesz wnioski na temat gospodarności kandydata...

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 19:57

zaczęło się, to za dużo banerów, za mało banerów, za szczeny uśmiej, nie szczery, ten ma posesje taką a ten drugi obsrał pantofel.

Ja na wybory nie idę i wam też tak radzę.

#13 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 16:58

Witam
Ani P.Luckiewicz ani p.Bielawski nie maja pomysłu na naszą gminę. Zadłużenia, brak realizacji obietnic czy olewanie ludzi było widać w przeciągu trwania kadencji. Pan Luckiewicz był w radZie i co ? Tyle o nim słyszałem. Uważam że p.Karol Krakowiecki jest jedyną opcja która biorę pod uwagę. Wystarczy zapytać się ludzi jak zarządza spółdzielnia mieszkaniowa.

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 17:01

łuckiewicz zebrał radnych bałwanów którzy przynajmniej wprowadzą go do rady a potem pokarze im figę     sprytne   sam na radnego nie miał by szansy

#15 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 17:02

Tylko p. Karol. Solidny, pracowity,rozsądny.

#16 ~Albin~

~Albin~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 17:06

Witam
Ani P.Luckiewicz ani p.Bielawski nie maja pomysłu na naszą gminę. Zadłużenia, brak realizacji obietnic czy olewanie ludzi było widać w przeciągu trwania kadencji. Pan Luckiewicz był w radZie i co ? Tyle o nim słyszałem. Uważam że p.Karol Krakowiecki jest jedyną opcja która biorę pod uwagę. Wystarczy zapytać się ludzi jak zarządza spółdzielnia mieszkaniowa.

czy pan krakoniecki ma problem z alkoholem  po prostu odpowiedz Piotrek

#17 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 17:16

Nie sądzę. Skąd takie info

#18 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 17:25

Czyli nie można już napić się piwa czy wódki? Normalny facet. Nie szukajcie hejtow.

#19 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 17:30

To pan Krakowiecki już ogłosił że będzie kandydować?

#20 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 17:36

To pan Krakowiecki już ogłosił że będzie kandydować?

Tak też się dowiedziałem niedawno.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych