Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wyborcy PiS

80 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 07:32

Pan Lindemann, autor tego wątku, nie odpowiedział wyborcą jakiej partii jest.
Ciekawe dlaczego.
Rozpoczął wątek i ucichł.
Ciekawe dlaczego.
A Pan, Panie Gościu, jakiej partii jest Pan wyborcą?

A co taka ciekawa?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 08:46

Hej mochery a jak idziecie do sklepu po zakupy i widzicie te ceny to nie macie takiego wrażenia że Zbawosław nafajdał Wam na berecik?

#23 ~kwa kwa kwa~

~kwa kwa kwa~
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 09:39

wyborcy dziadki,  dziecioroby i kler

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 11:29

Hej mochery a jak idziecie do sklepu po zakupy i widzicie te ceny to nie macie takiego wrażenia że Zbawosław nafajdał Wam na berecik?

Nie bo wiemy że odbija się czkawką sposób rządzenia POprzedniej ekipy. 

#25 ~Gość X~

~Gość X~
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 11:48

A co taka ciekawa?

Jest to normalna ciekawość.

Jeżeli Panu nie podoba się obecnie rządząca partia, to jest zwykłą ciekawością jest dowiedzieć się, jaka partia Pana zdaniem jest lepsza.

Samo narzekanie do niczego nie prowadzi.

Należy podać swoje rozwiązanie.

Stąd moje pytanie.

Jestem zaskoczona, Pana odpowiedzią.

Czyżby wstydził się Pan ujawnić swoje poglądy i nazwę partii, którą Pan popiera?

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 13:23

Nie bo wiemy że odbija się czkawką sposób rządzenia POprzedniej ekipy.

Wkrótce będziecie czkać przez łzy jak Wam inflacja zeżre emeryturki i 500 plus.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 15:04

Wkrótce będziecie czkać przez łzy jak Wam inflacja zeżre emeryturki i 500 plus.

"fachuro po ekonomii" z majątkiem szemranym , ale ze strachem w załzawionym oku , bo mu sie dobiorą ubliza Dobrej Zmianie- Rządowi Pana Premiera Morawieckiego.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 18:56

To tępi, prości ludzie.
Pożyteczni idioci po prostu. Nie ich wina, że w większości wywodzą się z patologicznych rodzin i dlatego dla socjalu zrobią wszystko. Oprócz podjęcia uczciwej pracy.

Gnoju jeden, jestem z pochodzenia kresoiwiakiem, z nieduzego majateczku, co ok.250ha. Dizadek byl z wyksztalcenia agronomem, ojciec tez, ja jestem dr nauk humanistycznych. Nie mow wiec, pacanie glupi, ze patologia. 80% wyborcow PIS to wlasnie tacy ludzie jak moja rodzina. A tak na marginesie, to patologia nie chodzi na wybory.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2020 - 00:59

Gnoju jeden, jestem z pochodzenia kresoiwiakiem, z nieduzego majateczku, co ok.250ha. Dizadek byl z wyksztalcenia agronomem, ojciec tez, ja jestem dr nauk humanistycznych. Nie mow wiec, pacanie glupi, ze patologia. 80% wyborcow PIS to wlasnie tacy ludzie jak moja rodzina. A tak na marginesie, to patologia nie chodzi na wybory.

Ojciec jednego z największych zbrodniarzy w historii Polski był Polakiem, synem międzywojennego fabrykanta.

#30 ~KaczyńskiJarek~

~KaczyńskiJarek~
  • Goście

Napisano 24 luty 2020 - 19:17

Ludzie popierający PiS dzielą się na dwie grupy .
Jedni, prawie łamią sobie zęby,aby kogoś ugryźć, a drudzy łykają wszystko, jak leci...

#31 ~grzegorz~

~grzegorz~
  • Goście

Napisano 24 luty 2020 - 21:17

Ludzie popierający PiS dzielą się na dwie grupy .
Jedni, prawie łamią sobie zęby,aby kogoś ugryźć, a drudzy łykają wszystko, jak leci...

Ludzie popierający PIS, to Polscy Patrioci.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2020 - 20:32

Ludzie popierający PIS, to Polscy Patrioci.

To się jeszcze okaże jacy z nich patrioci. Na razie to popierają partię której się już kończą pomysły na mamienie elektoratu i pieniądze.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2020 - 20:43

To się jeszcze okaże jacy z nich patrioci. Na razie to popierają partię której się już kończą pomysły na mamienie elektoratu i pieniądze.

Łżesz, bo emeryci otrzymaja 14-tkę, a poprzednicy zabrali im nawet połowę uciułanych  skladek na OFE i podnieśli wiek emerytalny. Konkurenci Pana Prezydenta Dudy otwarcie gloszą, ze ograniczą 500+, 300, 13-ki, 14-ki i pewnie zobowiążą kobiety  pracować do 67 lat.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2020 - 20:56

Łżesz, bo emeryci otrzymaja 14-tkę, a poprzednicy zabrali im nawet połowę uciułanych skladek na OFE i podnieśli wiek emerytalny. Konkurenci Pana Prezydenta Dudy otwarcie gloszą, ze ograniczą 500+, 300, 13-ki, 14-ki i pewnie zobowiążą kobiety pracować do 67 lat.

Skoro twierdzisz że pieniądze się nie kończą, napisz czemu przerwano sztandarowe inwestycje za które zabrało się pisiorstwo jeszcze w poprzedniej kadencji? Pierwszy z brzegu przykład to elektrownia w Ostrołęce.
Czyżby kasa cała kasa poszła na rozdawanie jej w celu uzyskania poparcia przed wyborami prezydenckim? Wszystko na to wskazuje. No i może jeszcze na zakup bankruta Condor, którego trzeba ratować już na starcie zakupem kilkudziesięciu samolotów szerokadłubowych ok 20. Trzeba ratować, ponieważ gdyby zbankrutował tuż po zakupie w efekcie katastrofy któregoś z aktualnie posiadanych starych gratów, byłaby to kompromitacja obsadzonej pisiorami Polskiej Grupy Lotniczej.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2020 - 21:00

Łżesz, bo emeryci otrzymaja 14-tkę, a poprzednicy zabrali im nawet połowę uciułanych  skladek na OFE i podnieśli wiek emerytalny. Konkurenci Pana Prezydenta Dudy otwarcie gloszą, ze ograniczą 500+, 300, 13-ki, 14-ki i pewnie zobowiążą kobiety  pracować do 67 lat.

Konkurenci Dudy realnie oceniają stan i siłę Polski. Ty możesz swoim dzieciom obiecać studia medyczne w USA a one na pewno będą ciebie kochać bardziej od swojej matki :D .

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2020 - 21:06

Konkurenci Dudy realnie oceniają stan i siłę Polski. Ty możesz swoim dzieciom obiecać studia medyczne w USA a one na pewno będą ciebie kochać bardziej od swojej matki :D .

Ona na pewno coś obiecuje jak jej idol. A później robi czary mary i pokazuje pusty kapelusz.

#37 ~Białystok~

~Białystok~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2020 - 09:44

Pięć lat rządów PiS i Dudy doprowadziły do podziału Polski i Polaków PiS doprowadził do walki Polaka z Polakiem, PiS dzielił, wyzywał Polaków i ma to co chciał, to wina PiS, to co dzieje się w Polsce to wina PiSu, to wina kaczyńskiego, to wina prezydenta dudy.

#38 ~Kaczyński~

~Kaczyński~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2020 - 07:51

Biedni ludzie

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2020 - 16:26

Biedni ludzie

Biedni osobowo, bo się uzaleznili od szczawiu, mirabelek, seksu, sztucznych prąci, świńskich łbów, dożynania watahy, garbowania skór, podpalania budek, kupy kamieni, obrzydzania PIS-u. Dzięki PIS-owi mają 500 +, 300, obniżony wiek emerytalny, podwyższone wynagrodzenie, zagwarantowane zatrudnienie, poprawę infrastruktury drogowej, kolejowej, ożywione porty i stocznie, handel zagraniczny, uniezależnienie od dostawcy gazu, ... ale przedewszystkim zjadają POLSKI CHLEB.

#40 ~KaczyńskiJarek~

~KaczyńskiJarek~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 11:19

Pislamski elektorat , to nie ludzie starsi, ale...
Starsi, niewyksztalceni, religijni z goownozgniotów kościelnych.
Oni pójdą na wybory , bo zarazków nie widać, a słychać wycie, to znakomicie.
Nawet jak przyplacą to życiem, to wygrają, bo nowogrojecka obiecała im wieczną satysfakcję z wściekłości poniżonego sąsiada. A to wielka wartość dla Polaka katolika.
Niech będzie pochylony.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych