Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wyborcy PiS

80 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Lindemann~

~Lindemann~
  • Goście

Napisano 17 luty 2020 - 16:26

Kim są wyborcy PiS?
W przeważającej większości są to ludzie, którzy głosują w myśl zasady "byle tylko innym było gorzej".
Do tego są elektoratem naiwnym,ciemnym, słabo zorientowanym w realiach ekonomii i polityki.
Zabobony i wiara w siły nadprzyrodzone robią z nich tłuszczę bardzo łatwą do sterowania.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2020 - 16:48

Kim są wyborcy PiS?
W przeważającej większości są to ludzie, którzy głosują w myśl zasady "byle tylko innym było gorzej".
Do tego są elektoratem naiwnym,ciemnym, słabo zorientowanym w realiach ekonomii i polityki.
Zabobony i wiara w siły nadprzyrodzone robią z nich tłuszczę bardzo łatwą do sterowania.

Głosuję na  PIS ,..

Jestem więc naiwnym ciemnym zabobonnym, wierzę w siły nadprzyrodzone, słabo ra.ę. 

Po za tym od kilu lat prowadzę własną firmę, zatrudniam od 3 do 11 osób zależnie od pory roku, nie pobieram świadczenia 500+, płacę podatki, mam żonę i 2 dzieci. 

- jestem naiwny bo myślałem że PO zmądrzeje 

- ciemny bo szatyn

- chodzę do kościoła

- nie jestem LGBT chociaż nie interesuje mnie kto co robi w łóżku.

- może i wierze w siły nadprzyrodzone ale nie uwierzyłem w powrót Tuska na biały koniu

- słabo zorientowany we wszystkich przepisach - od tego mam księgową. 

Jak widzę  oświeconą tłuszczę jak mantrę powtarzającą "Tusk nas wybawi" to mam niezły ubaw.

Nie wierzę w "efekt Kidawy" 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2020 - 16:54

Głosuję na PIS ,..
Jestem więc naiwnym ciemnym zabobonnym, wierzę w siły nadprzyrodzone, słabo ra.ę.
Po za tym od kilu lat prowadzę własną firmę, zatrudniam od 3 do 11 osób zależnie od pory roku, nie pobieram świadczenia 500+, płacę podatki, mam żonę i 2 dzieci.
- jestem naiwny bo myślałem że PO zmądrzeje
- ciemny bo szatyn
- chodzę do kościoła
- nie jestem LGBT chociaż nie interesuje mnie kto co robi w łóżku.
- może i wierze w siły nadprzyrodzone ale nie uwierzyłem w powrót Tuska na biały koniu
- słabo zorientowany we wszystkich przepisach - od tego mam księgową.
Jak widzę oświeconą tłuszczę jak mantrę powtarzającą "Tusk nas wybawi" to mam niezły ubaw.
Nie wierzę w "efekt Kidawy" </p></p>

Widzicie,taki jest efekt TVP, dlatego PiS za wszelką cenę ładuje naszą kasę w propagandę.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2020 - 17:44

Widzicie,taki jest efekt TVP, dlatego PiS za wszelką cenę ładuje naszą kasę w propagandę.

Gosciu oddaj na cele społeczne pieniądze, ktore dostałeś od partii szkodzacych rozwojowi Polski i rozwijaj się twórczo zamiast przepisywać obcoopłacane gazety.

#5 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 17 luty 2020 - 18:40

Kim są wyborcy PiS?

Coś Ci się chyba pomyliło. W jaki sposób wyborcom PIS jest lepiej a wyborcom PO gorzej?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2020 - 19:27

twoją kasę najpierw zapłać podatki zwróć zaginiony VAT, a potem będziesz mówić o swoich podatkach.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2020 - 20:00

Gosciu oddaj na cele społeczne pieniądze, ktore dostałeś od partii szkodzacych rozwojowi Polski i rozwijaj się twórczo zamiast przepisywać obcoopłacane gazety.

Oddajcie dwa miliardy które zabraliście chorym na raka,przestańcie pokazywać faka Polakom a jak się wam tak dyktatura podoba to wyjedźcie całą kupą na Białoruś albo do Rosji.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2020 - 20:12

Oddajcie dwa miliardy które zabraliście chorym na raka,przestańcie pokazywać faka Polakom a jak się wam tak dyktatura podoba to wyjedźcie całą kupą na Białoruś albo do Rosji.

Z której gazety przepisałeś ?

#9 ~Redi~

~Redi~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 08:08

To tępi, prości ludzie.
Pożyteczni idioci po prostu. Nie ich wina, że w większości wywodzą się z patologicznych rodzin i dlatego dla socjalu zrobią wszystko. Oprócz podjęcia uczciwej pracy.

#10 ~cha~

~cha~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 14:07

To tępi, prości ludzie.
Pożyteczni idioci po prostu. Nie ich wina, że w większości wywodzą się z patologicznych rodzin i dlatego dla socjalu zrobią wszystko. Oprócz podjęcia uczciwej pracy.

Redi, nie nazywaj uczciwą pracą wypisywanych przez ciebie obrazliwych tekstów.

#11 ~Gość X~

~Gość X~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 14:15

Kim są wyborcy PiS?

A Pan, Panie Lindemann, jest wyborcą jakiej partii?

#12 ~Redi~

~Redi~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 14:18

Redi, nie nazywaj uczciwą pracą wypisywanych przez ciebie obrazliwych tekstów.

Słychać wycie? Znakomicie!!! :lol:

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 18:27

To tępi, prości ludzie.

Widać niedawno byłeś na spotkaniu swoich partyjnych kolegów z PO.

Bardzo dobrze oddałeś ich poziom intelektualny i sposób na życie, Zapomniałeś jeszcze dodać że bardzo chętnie sięgają do kieszeni - ale cudzej.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 20:07

Dlaczego działacze PO widzą we wszystkich krętaczy i złodziej, po prostu przykładają do wszystkich własną miarę.

#15 ~Behemoth~

~Behemoth~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 20:44

-patologia
-wielbiciele socjalu
-komuniści i ich spadkobiercy
-odpad społeczny
-poddani pedofili w sutannach
-wierzący w faceta chodzacego po wodzie
-ekonomiczni ignoranci
-analfabeci
-pożyteczni idioci
Jednym słowem: PiSelektorat!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 20:52

-patologia
-wielbiciele socjalu
-odpad społeczny
-ekonomiczni ignoranci
-analfabeci
-pożyteczni idioci

Jednym slowem PO-lektorat .

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 23:11

-patologia
-wielbiciele socjalu
-odpad społeczny
-ekonomiczni ignoranci
-analfabeci
-pożyteczni idioci
Jednym słowem: PiSelektorat!

Elektorat pis tworzą głównie ludzie wierzący w bajkę o tym że ich bogatsi sąsiedzi wszystko mają załatwione. A motywem przewodnim ich myślenia jest że to są spadkobiercy jakichś mitycznych dziadków z pzpr, albo pradziadków ubeków. I że ich cały życiowy dorobek bierze się od tych dziadków i pradziadków.
Nawet do głowy elektoratowi pis nie przyjdzie że ich własną bieda bierze się z nieróbstwa, nieuctwa, bezmyślności i tego że im nikt nigdy nic nie dał tak jak dla bogatych sąsiadów. Zamiast brać się za robotę, naukę, liczą na to że w końcu pis im da. Pis oczywiście obiecuje że tak zrobi i przy okazji szczuje ich na tych bogatszych sąsiadów. Kiedy pis daje, to też wyjmuje z kieszeni tych bogatszych.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 07:45

Elektorat pis tworzą głównie ludzie wierzący w bajkę o tym że ich bogatsi sąsiedzi wszystko mają załatwione. A motywem przewodnim ich myślenia jest że to są spadkobiercy jakichś mitycznych dziadków z pzpr, albo pradziadków ubeków. I że ich cały życiowy dorobek bierze się od tych dziadków i pradziadków.
Nawet do głowy elektoratowi pis nie przyjdzie że ich własną bieda bierze się z nieróbstwa, nieuctwa, bezmyślności i tego że im nikt nigdy nic nie dał tak jak dla bogatych sąsiadów. Zamiast brać się za robotę, naukę, liczą na to że w końcu pis im da. Pis oczywiście obiecuje że tak zrobi i przy okazji szczuje ich na tych bogatszych sąsiadów. Kiedy pis daje, to też wyjmuje z kieszeni tych bogatszych.

"antypis, antypis, macie przecież internet "

" rozliczymy każdego sędziego, który zamienił togę na legitymacje partyjną "

#19 ~Kaczyński~

~Kaczyński~
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 20:58

Smutni ludzie.
Najczęściej z rozbitych patologicznych rodzin. Głosują na PiS bo potrzebują socjalu albo tak im kazał ksiądz.

#20 ~Gość X~

~Gość X~
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 22:44

Pan Lindemann, autor tego wątku, nie odpowiedział wyborcą jakiej partii jest.

Ciekawe dlaczego.

Rozpoczął wątek i ucichł.

Ciekawe dlaczego.

A Pan, Panie Gościu, jakiej partii jest Pan wyborcą?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych