Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Wybór kredytu na mieszkanie

kredyt mieszkanie

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ewela~

~Ewela~
  • Goście

Napisano 07 maj 2014 - 14:48

Coraz poważniej myślę nad kredytem na mieszkanie, bo mam dość płacenia za wynajem. Ostatnio jak liczyłam to koszty wynajmu sa tylko trochę niższe od kredytu. Tylko jak wybrać najlepszą ofertę skoro jest tyle banków i każdy chwali się, że jego kredyt jest najlepszy...

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2014 - 15:03

Chesz 30 lat spłacać kredyt tym firmom...

#3 ~Marzena~

~Marzena~
  • Goście

Napisano 08 maj 2014 - 16:03

Wybierz się do doradcy. Ja przy okazji starania się o kredyt na mieszkanie wybrałam się do doradcy Open Finance i dzięki jego pomocy wybrałam najlepsza dla siebie ofertę. Wszystko mi wyjaśnił, odpowiedział na moje wątpliwości i dzięki temu mam satysfakcję wyboru najkorzystniejszej dla mnie oferty.

#4 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 09 maj 2014 - 10:47

Po drodze kup sobie sznurek....

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 07:06

Ja bym uważał z kredytami, zwłaszcza teraz, kiedy stopy procentowe są takie niskie. Wydaje się, że niby  mamy tanie kredyty ale to jest  tylko złudzenia - banki po cichutku podwyższają marże i inne opłaty.

Kto teraz weźmie kredyt, za parę lat obudzi się z ręką w nocniku, gdy wzrosną stopy procentowe.  I będzie taki sam płacz i jęk i latanie po sądach, tak jak jest teraz z posiadaczami kredytów mieszkaniowych we frankach.

#6 truman

truman

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 13 marzec 2015 - 10:41

pomyśl o wynajmie w ten sposób - daje Ci ogromną niezależność. jesteś bardziej mobilna, więc swobodniej możesz wybierać pracę. przeprowadzka nie jest dla Ciebie problemem. ja tu widzę wiele plusów. a kredyt? przywiązuje Cię do jednego miejsca na 30 lat. nie dla każdego to jest dobra opcja.

#7 korek

korek

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 23 marzec 2015 - 11:01

warto się obecnie starać o kredyt na mieszkanie, bo oprocentowanie jest korzystne (przez niskie stopy procentowe). poza tym w 2017 roku minimalny wymagany wkład własny wzrośnie aż do 20% wartości nieruchomości. nie ma więc na co czekać. lepiej wziąć kredyt w tym roku. 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2015 - 14:37

polecam ING

#9 Madzia83

Madzia83

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 20 kwiecień 2015 - 12:45

Najlepiej iść do doradcy finansowego i on powinien ci wszystko pokazać jak będzie z kredytem. Czasem lepiej spłacać 30 lat kredyt i mieć swoje miejsce jak ciągle mieszkać na wynajem. Wiem o czym myślisz bo ja mam taki sam problem.

#10 riadsk

riadsk

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 10 czerwiec 2015 - 08:02

Najlepiej samemu pochodzić po bankach

#11 belatrix lestrange

belatrix lestrange

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 24 grudzień 2015 - 14:57

zgadzam się z Madzią, że jeśli decydujemy się na kredyt na kilkanaście lat to nie ma co samemu się tym zajmować, no chyba, ze jesteśmy ekspertami ds. finansów i bankowości, ale podejrzewam, że nie. Jak moi rodzice kupowali mieszkanie siostrze to kredyt znalazł im IPM Kredyty i to jest o tyle lepsze, że banki chętniej idą na ustępstwa jak rozmawia z nimi ktoś z takiej firmy własnie.

#12 digidongi11

digidongi11

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 17:23

przez ten podatek bankowy to podrożały kredyty?

#13 losudar

losudar

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 18 lipiec 2016 - 06:02

Kredyty to potrzeban sprawa. Najlepiej spytaj o taki w bank w którym masz konto. 

#14 blanka197

blanka197

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 15 październik 2016 - 08:44

hej hej

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2016 - 09:37

Odradzam doradców. Najlepiej przejść się po bankach i samemu porównać. Od doradców, agencji nieruchomości, developerów i innych pasożytów należy trzymać się daleko. Wyjdzie na zdrowie dla potfela. Znalezienie kredytu, kupienie nieruchomości, zbudowanie domu to żadna filozofia.

#16 pozyczkasa.pl

pozyczkasa.pl

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 10 styczeń 2017 - 13:56

kredytu hipotecznego nie nalzy się bać. Argument typu co jak strace pracę jest idiotyczny bo przecież co wtedy będziesz jeść?

sam mam hipoekę I mysle aby wziąć 2gą inwestycyjnie. Nierucomości to super miejsce na lokowanie kapitału.

#17 zenek1976

zenek1976

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 02 luty 2017 - 15:11

Zgadzam się z kolegą wyżej, kredyty w dzisiejszych czasach to norma, zawsze można tak dostosować ratę kredytu aby nie była dla nas uciążliwa. Jeśli chodzi o kredyty to polecam KredytOK przy Placu Zamenhofa na ul. Malmeda 15. Zresztą pracuje tam fajna laska. W żadnym banku nie chcieli mi udzielić kredytu a dzięki pomocy doradców i usunięciu kilku wpisów do BIKu dostałem kredyt konsolidacyjny. Zmniejszyłem raty obecnych kredytów i przy okazji mogłem dobrać sporą kwotę na remont mieszkania, może nie powinienem tego mówić ale znają sposoby podwyższania kredytów w różnych bankach.

#18 jacek12345305

jacek12345305

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 02 luty 2017 - 15:27

Zgadzam się z kolegą wyżej, kredyty w dzisiejszych czasach to norma, zawsze można tak dostosować ratę kredytu aby nie była dla nas uciążliwa. Jeśli chodzi o kredyty to polecam KredytOK przy Placu Zamenhofa na ul. Malmeda 15. Zresztą pracuje tam fajna laska. W żadnym banku nie chcieli mi udzielić kredytu a dzięki pomocy doradców i usunięciu kilku wpisów do BIKu dostałem kredyt konsolidacyjny. Zmniejszyłem raty obecnych kredytów i przy okazji mogłem dobrać sporą kwotę na remont mieszkania, może nie powinienem tego mówić ale znają sposoby podwyższania kredytów w różnych bankach.

no fajna fajna laska ;) brał bym ;)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kredyt, mieszkanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych