Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wstydliwa historia Sokółki.

207 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~znający prawde~

~znający prawde~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2009 - 11:29

W latach 70 tych kawiarna Miła spłoneła. A przy tej kawiarni mieścił się sklep z odzieżą damską w, którym pracowały żony ówczesnych milicjantów. W noc przed pożarem sklep został okradziony przez pracownice a świadkiem tego przestępstwa był strórz z pobliskiego budynku pan ze Słojnik o nazwisku Trochim, który niepotrzebnie się tą wiadomością przed kimś pochwalił i jego ciało miesiąc później zostało wyłowione z sokólskiego jeziora. Kawiarnia i sklep został przez pracownice okradziony a następnie podpalony, byli milicjanci prowadzii to śledztwo więc wiadomo że nie było szans na prawde. Zginą tylko niewinny świadek przestępstwa, prawdopodobnie jednym z oprawców jest szanowany biznesmen z naszego miasta.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2009 - 12:25

CYTAT(znający prawde @ 17.12.2009, 11:29:36) <{POST_SNAPBACK}>
W latach 70 tych kawiarna Miła spłoneła. A przy tej kawiarni mieścił się sklep z odzieżą damską w, którym pracowały żony ówczesnych milicjantów. W noc przed pożarem sklep został okradziony przez pracownice a świadkiem tego przestępstwa był strórz z pobliskiego budynku pan ze Słojnik o nazwisku Trochim, który niepotrzebnie się tą wiadomością przed kimś pochwalił i jego ciało miesiąc później zostało wyłowione z sokólskiego jeziora. Kawiarnia i sklep został przez pracownice okradziony a następnie podpalony, byli milicjanci prowadzii to śledztwo więc wiadomo że nie było szans na prawde. Zginą tylko niewinny świadek przestępstwa, prawdopodobnie jednym z oprawców jest szanowany biznesmen z naszego miasta.

A co może to stary pana J.K?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2009 - 12:25

czy ten biznesmen byl milicjantem na wysokim stanowisku?

#4 Grzegorz Daszuta

Grzegorz Daszuta

VIP

• Użytkownicy
  • 1314 postów

Napisano 17 grudzień 2009 - 15:13

...a jaki to był pobliski budynek, w którym stórzował p. Trochim?

#5 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

sometimes dealing with silly people

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 17 grudzień 2009 - 15:17

QUOTE (znający prawde @ 17.12.2009, 11:29:36) <{POST_SNAPBACK}>

Ale Bomba. Co prawda raczej tej plotki? o zwlokach nie pamietam. A ty Grzegorz? To blisko ciebie.

#6 Grzegorz Daszuta

Grzegorz Daszuta

VIP

• Użytkownicy
  • 1314 postów

Napisano 17 grudzień 2009 - 15:32

CYTAT(WinoKobietyEcstazy @ 17.12.2009, 15:17:29) <{POST_SNAPBACK}>
Ale Bomba. Co prawda raczej tej plotki? o zwlokach nie pamietam. A ty Grzegorz? To blisko ciebie.

...też niespecjalnie. Pamiętam opowieść o jednym panu milicjancie ówczesnym, który miał grzańce z palącej się Miłej na miejscu spijać. Ponieważ pana tego znałem, miałem i mam tę informację za wiarygodną. A reszta... Jak reszta...

Nie pamiętam, żeby kogoś w tym czasie wyławiano z naszego jeziora.

#7 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 17 grudzień 2009 - 15:38

QUOTE (Grzegorz Daszuta @ 17.12.2009, 15:32:57) <{POST_SNAPBACK}>
...też niespecjalnie. Pamiętam opowieść o jednym panu milicjancie ówczesnym, który miał grzańce z palącej się Miłej na miejscu spijać. Ponieważ pana tego znałem, miałem i mam tę informację za wiarygodną. A reszta... Jak reszta...

Nie pamiętam, żeby kogoś w tym czasie wyławiano z naszego jeziora.

wydaje mi sie ze ja pamietam iz nikt nic nie mowil o zwlokach z jeziora, bo byloby wtedy bardzo, bardzo glosno, a jednak tak jak napisalem wczesniej, raczej nie bylo zadnego gadki w tym temacie... ale moze sie myle... a co to za opowiesc o tym milicjancie?

#8 Grzegorz Daszuta

Grzegorz Daszuta

VIP

• Użytkownicy
  • 1314 postów

Napisano 17 grudzień 2009 - 15:45

CYTAT(WinoKobietyEcstazy @ 17.12.2009, 15:38:02) <{POST_SNAPBACK}>
wydaje mi sie ze ja pamietam iz nikt nic nie mowil o zwlokach z jeziora, bo byloby wtedy bardzo, bardzo glosno, a jednak tak jak napisalem wczesniej, raczej nie bylo zadnego gadki w tym temacie... ale moze sie myle... a co to za opowiesc o tym milicjancie?

...nie będę tu przypominał nazwiska, bo gościu nie żyje, żyją jego krewni. Ale opowieści brzmiały takie, że ów pan znany w mieście moczymorda wezwany do obstawy pożaru najbardziej się troszczył o nagrzane w cieple pożaru wina z Miłej i żeby się nie zmarnowały spijał je w dużych ilościach. Odniesiony potem został do domu. Niedaleko trzeba go było nieść.

#9 ~znający prawde~

~znający prawde~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2009 - 18:26

To jest 100% prawdy topielec miał już nadjedzone ciało przez węgorze, prawdopodobnie został zabity gdzie indziej być może "niechcący" na komendzie. Znaleziono igły z lasu na jego ciele prawdopodobnie funkcjonariusze po przesłuchaniu spanikowali i ciało wywalili do lasu potem sami szukali i w panice wywalili do jeziora. Niedługo podam wam dokładną date odnalezienia zwłok, z całym szacunkiem dla pana Daszuty ale on w latach 70 był jeszcze młodym szpukiem, a nasi zamieszani w to milicjanci nie mieli ochoty tego nagłaśniać. Kawiarnia Miła i sklepy w pobliżu zostały okradzione a następnie podpalone. Zginą niewinny człowiek a jego krew mają na rękach mieszkańcy naszego miasta - dziś szanowani emeryci i biznesmeni. Pan Antoni Tochim został zamordowany tylko dlatego że znalazł się w nieodpowiednim miejscu i w nieodpowiednim czasie.
" Ciało znaleźli nurkowie sciągnięci przez rodzine z Białegostoku było już w takim stopniu rozkładu że pod wpływem pracy silników motorówek samo wypłyneło na powierzchne. Rodzina pewnie została zastraszona przez milicjantów że bała się i dotej pory boi się o tym wspomieć

#10 ~Holmes~

~Holmes~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2009 - 18:30

CYTAT(znający prawde @ 17.12.2009, 18:26:38) <{POST_SNAPBACK}>
To jest 100% prawdy topielec miał już nadjedzone ciało przez węgorze, prawdopodobnie został zabity gdzie indziej być może "niechcący" na komendzie. Znaleziono igły z lasu na jego ciele prawdopodobnie funkcjonariusze po przesłuchaniu spanikowali i ciało wywalili do lasu potem sami szukali i w panice wywalili do jeziora. Niedługo podam wam dokładną date odnalezienia zwłok, z całym szacunkiem dla pana Daszuty ale on w latach 70 był jeszcze młodym szpukiem, a nasi zamieszani w to milicjanci nie mieli ochoty tego nagłaśniać. Kawiarnia Miła i sklepy w pobliżu zostały okradzione a następnie podpalone. Zginą niewinny człowiek a jego krew mają na rękach mieszkańcy naszego miasta - dziś szanowani emeryci i biznesmeni. Pan Antoni Tochim został zamordowany tylko dlatego że znalazł się w nieodpowiednim miejscu i w nieodpowiednim czasie.
" Ciało znaleźli nurkowie sciągnięci przez rodzine z Białegostoku było już w takim stopniu rozkładu że pod wpływem pracy silników motorówek samo wypłyneło na powierzchne. Rodzina pewnie została zastraszona przez milicjantów że bała się i dotej pory boi się o tym wspomieć

No to tutaj dajesz BOMBE 400-lecia Sokolki!!!

#11 ~EXEL~

~EXEL~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2009 - 19:23

CYTAT(Holmes @ 17.12.2009, 18:30:25) <{POST_SNAPBACK}>
No to tutaj dajesz BOMBE 400-lecia Sokolki!!!

To nie bomba- o tym wiedzą wszyscy starsi mieszkańcy miasta.
Było o tym bardzo głośno w owym czasie.
W ciągu pomiędzy PDK mieściły się dwa sklepy,jeden bliżej Miłej to spożywczy,a obok była księgarnia.
Teraz w tym miejscu jest dobudówka PDK ,a kiedyś był wydział architektury.

#12 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2009 - 20:06

CYTAT(EXEL @ 17.12.2009, 19:23:10) <{POST_SNAPBACK}>
W ciągu pomiędzy PDK mieściły się dwa sklepy,jeden bliżej Miłej to spożywczy,a obok była księgarnia.

a jak dawno to było bo ja jestem jeszcze młoda i pierwszy raz o tym słysze smile.gif

#13 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 17 grudzień 2009 - 20:07

QUOTE (EXEL @ 17.12.2009, 19:23:10) <{POST_SNAPBACK}>

Ta 'bomba' oznacza zapewne pana K. I jak myslicie, co z tego wygrzebania wyniknie?

#14 ~EXEL~

~EXEL~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2009 - 20:16

CYTAT(ona @ 17.12.2009, 20:06:27) <{POST_SNAPBACK}>
a jak dawno to było bo ja jestem jeszcze młoda i pierwszy raz o tym słysze smile.gif

O ile dobrze pamiętam ok. 68-70roku.
Ten sklep obok księgarni też wkrótce spłonął,czy miało to coś wspólnego z tamtą sprawą-różnie się o tym mówiło.

#15 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2009 - 20:20

CYTAT(EXEL @ 17.12.2009, 20:16:36) <{POST_SNAPBACK}>
O ile dobrze pamiętam ok. 68-70roku.
Ten sklep obok księgarni też wkrótce spłonął,czy miało to coś wspólnego z tamtą sprawą-różnie się o tym mówiło.

Aha to mnie jeszcze na świecie nie było baaa nawet jeszcze mnie nie planowali he he wink.gif

#16 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 17 grudzień 2009 - 20:32

QUOTE (ona @ 17.12.2009, 20:20:37) <{POST_SNAPBACK}>
Aha to mnie jeszcze na świecie nie było baaa nawet jeszcze mnie nie planowali he he wink.gif

Ale pisac i dociekliwosc masz. Wiec przystepuj do naszej sokolskiej rodziny forumowej. Tu nawet czasami pisze Jolka w imieniu slynnego radnego C. A i popatrz na moj serduszko. Piszesz, ze mloda jestes, to daj ogloszenie na "Sprzedam-Kupie", moze jakis stary Polonus zasponsoruje Cie do Hameryki. Tylko nie daj sie nabrac na tych mlodziakow, oni maja tylko bajer o carach. Wybierz sobie tez ladny nick, bo ja np. bardzo zazdroszcze Kardamonowi jego sukienki, tzn. coloru., tak daje po oczach....

#17 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2009 - 20:39

CYTAT(WinoKobietyEcstazy @ 17.12.2009, 20:32:16) <{POST_SNAPBACK}>
Ale pisac i dociekliwosc masz. Wiec przystepuj do naszej sokolskiej rodziny forumowej. Tu nawet czasami pisze Jolka w imieniu slynnego radnego C. A i popatrz na moj serduszko. Piszesz, ze mloda jestes, to daj ogloszenie na "Sprzedam-Kupie", moze jakis stary Polonus zasponsoruje Cie do Hameryki. Tylko nie daj sie nabrac na tych mlodziakow, oni maja tylko bajer o carach. Wybierz sobie tez ladny nick, bo ja np. bardzo zazdroszcze Kardamonowi jego sukienki, tzn. coloru., tak daje po oczach....

a z chęcią sobie popisze z wami a sprzedawac się nie będę he he wink.gif

#18 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 17 grudzień 2009 - 21:00

QUOTE (ona @ 17.12.2009, 20:39:35) <{POST_SNAPBACK}>
a z chęcią sobie popisze z wami a sprzedawac się nie będę he he wink.gif

a bron Boze, ale oferte mozesz zamiescic....a nawet wskazane

#19 kardamon

kardamon

.

• Zbanowani
  • 3708 postów

Napisano 17 grudzień 2009 - 21:03

CYTAT(WinoKobietyEcstazy @ 17.12.2009, 21:00:22) <{POST_SNAPBACK}>
a bron Boze, ale oferte mozesz zamiescic....a nawet wskazane

Patrz bo CIA do pierdla cię wsadzi za molestowanie nieletniej biggrin.gif

#20 WinoKobietyEcstasy

WinoKobietyEcstasy

• Użytkownicy
  • 5292 postów

Napisano 17 grudzień 2009 - 21:15

QUOTE (kardamon @ 17.12.2009, 21:03:56) <{POST_SNAPBACK}>
Patrz bo CIA do pierdla cię wsadzi za molestowanie nieletniej biggrin.gif

FBI, CIA dziala zewnetrznie........a kary tutaj sa, ho ho ho, mozna dostac i ze 30 lat... kiedys chccieli ojcu odebrac corke bo ktos zauwazyl ze siedziala mu na kolanach i ja przytulal; tutaj sa czasami paranoje, najgorzej chyba w texasie i californii; swieza sprawa, Bernie Maddof, ktory oszukal inwestorow na ponad 60 miliardow $$$ dostal nie tak dawno temu 150 lat ciurmy! ..... w californii byly wlasciciel Los Angeles Kings, hokejowej druzyny gdzie gral najslynniejszy zawodnik w historii Wayne Gretzky (jego rodzice byli z Polski) swego czasu poszedl na 40 lat.....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych