Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wróżka, znachorka, lekarz dusz :: zobacz komentowany artykuł

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ela_23~

~ela_23~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2008 - 18:38

mam pytanie czy ktoś może wie gdzie w okolicach lub w samym jarosławiu można znaleźć wróżke??

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2008 - 20:44

mam pytanie czy ktoś może wie gdzie w okolicach lub w samym jarosławiu można znaleźć wróżke??

W jarosławiu na ul. Grunwaldzkiej 14. Sama byłam więc wiem

#3 ~maluttttka~

~maluttttka~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2008 - 23:07

CYTAT(gość @ 15.11.2008, 20:44) <{POST_SNAPBACK}>
W jarosławiu na ul. Grunwaldzkiej 14. Sama byłam więc wiem

w jarosławiu na ul. Grunwaldzkiej 16, na 2 pietro byłam tam wczoraj starsza niska kobieta ma tez domofon nazwisko naczyna sie na WO i za wizyte chce 30zł

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2010 - 21:33

Jak wróżka wróży z danej funkcji? Chodzi mi o to np. z kryształowej kuli, z dłonii (tzw. chiromancja), kart tarota (kartomancja) itd.

#5 ~justynka~

~justynka~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2012 - 23:40

pani Wota wróży z kart klasycznych :) byłam nie dawno u niej i jak narazie jedna z wróżb się sprawdziła na resztę czekam :D słyszałam że jest skuteczna (koleżance całą prawde powiedziała) :)

#6 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2012 - 13:14

Bardzo bardzo potrzebuję porady od tej wróżki. Czy ktoś posiada jej numer telefonu? Chciałabym wcześniej zadzwonić i zapytać, czy mogę przyjechać. Mieszkam daleko od Jarosławia, więc nie chcę jechać na marne. Byłam u tej wróżki jakieś 10 lat temu i jak dotąd wszystkie wróżby się sprawdziły. Bardzo potrzebuję jej pomocy, więc jeśli ktoś posiada namiar, proszę o kontakt: mea777@interia.pl.

#7 ~tony~

~tony~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2012 - 11:50

chciałbym sie dowiedziec, czy faktycznie sprawdzaja sie te wrózby z kart klasycznych?

#8 ~rob~

~rob~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2012 - 11:55

Witam, byłem u tej wrózki w Jarosławiu jakis czas temu, faktycznie powiedziała mi o wielu rzeczach ktore sie wydarzyły i aktualnie maja miejsce jednak, co do przyszłych wydarzen to na obecna chwile nic, czekam byc moze sa rozłozone w czasie? ale jakos jestem do tego sceptycznie nastawiony.

#9 adrian

adrian

VIP

• Użytkownicy
  • 1974 postów

Napisano 16 czerwiec 2012 - 15:15

Na co ci potrzebna wróżka?

#10 ~madziula~

~madziula~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 11:17

kupa prawda to babka mojej koleżanki i taka sciemniara jak jej wnuczka znam ją 

#11 ~madziula~

~madziula~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 11:28

To po pierwsze a po drugie czy owa czarodziejka sciemniara jak wróżbita Maciej ma kase fiskalną bo też ma zarobek "na lewo " skoro ja mam za wszystko odprowadzać podatek to dlaczego ona  nie, żerują tylko na biednych ludziach którzy mają problemy a ich wnuczusie chodzą ubrani od stóp do głów tak to własnie jest sponsorujecie ich  panie  . Po trzecie kościół zakazuje takich zabaw czarną magią nawet ze zwykłych kart.

#12 ~Rumcajs~

~Rumcajs~
  • Goście

Napisano 05 październik 2013 - 17:49

Ja byłem u pani  z Grunwaldzkiej z 2 piętra wiem też że jest piętro niżej i słyszłałem o jeszcze trzeciej na Kombatantów tylko nie mam namiarów.. :( ma ktoś z Was może kontakt do tej wróżki? Chiałbym  skonfrontować to co  przepowiedziała mi ta wróżka z wróżba innej wróżki.. osobiście to nie specjalnie mnie przekonała tylko wzbudziła jeszce  wiecej wątpliwości.

#13 ~zygfryd~

~zygfryd~
  • Goście

Napisano 12 październik 2013 - 11:36

Ja byłem u pani  z Grunwaldzkiej z 2 piętra wiem też że jest piętro niżej i słyszłałem o jeszcze trzeciej na Kombatantów tylko nie mam namiarów.. :( ma ktoś z Was może kontakt do tej wróżki? Chiałbym  skonfrontować to co  przepowiedziała mi ta wróżka z wróżba innej wróżki.. osobiście to nie specjalnie mnie przekonała tylko wzbudziła jeszce  wiecej wątpliwości.

jak bedziesz znal namiary na ta z kombatantow to daj znac, ponoc jest najbardziej pewna i nie wali sciemy i ogolnikow , jak ta z grunwaldzkiej. pozdro

#14 ~Margolcia~

~Margolcia~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 12:54

Margolcia ::
Dość stare informacje na temat wróżek z Jarosławia. Czy ktoś ma jakieś informacje z chwili obecnej? Czy jest jakaś wróżka w wiarygodna w Jarosławiu? I jeżeli można jakieś namiary.

#15 ~Włóczykij~

~Włóczykij~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 10:12

Odświeżam, byłem kilka lat temu na grunwaldzkiej..ktoś coś wie? Ma jakieś namiary?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych