Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wrózka Renata z Bema

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kamil~

~kamil~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2010 - 11:58

Chciaam opowiedziec o mojej wizycie u wrozki Reanaty z Bema cwana Bestyjka za 50 zlotych ustawia od 7.00 do 22.00 pytacie , dlaczego? bo jest tania i wydawalo sie mi ze warto skoro mowia ze tania i dobra, ale powracajc do wizyty trzyma pol godziny moja reke po czym głupoty opowiada o liczbie moich dzieci ewentualnie dziecka , niestety nie zgadła. Poyem to juz byly banialuki na temat zdrowia. Same bzdety. Kiedy wziela sie za karty w przedpokoju czekala juz druga kobieta na wrozenie no pelna konsternacja jak w supermarkecie na wyprzedazy. Powiedziala nie dziekowac bo sie nie spełoni ja zadawalam pytania a wrózka odpowiadała ,,potwierdzam to co pani mowi,, nigdy w zyciu nie mialam tak idiotycznej wrozby , zeby nie bylo bedac w udanym zwiazku powiedziala mi ze za chwile spotkam blondyna o niebieskich oczach, zapytałam , w jakich okolicznosciach powiedziała , w drodze po gazete i tutaj kolejna konsternacja , bo wszak tak rzadko kupuje pismidla , wole ksiazki. Reasumujac zero wiedzy przechwalki o samej sobie co ta Pani tam konczy psychologie???, co ukonczyla ? na sensie wrozby malo mnie obchodzi . To jest moj czas moje pieniadze i chce slyszec cos co sie w zyciu potwierdzi. Do tej pory nawet blondyna w drodze po gazete nie spotkałam takze odradzam , szkoada nawet 5 dych na sluchanie bzdetów.

#2 ~twin~

~twin~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2010 - 16:28

Chciaam opowiedziec o mojej wizycie u wrozki Reanaty z Bema cwana Bestyjka za 50 zlotych ustawia od 7.00 do 22.00 pytacie , dlaczego? bo jest tania i wydawalo sie mi ze warto skoro mowia ze tania i dobra, ale powracajc do wizyty trzyma pol godziny moja reke po czym głupoty opowiada o liczbie moich dzieci ewentualnie dziecka , niestety nie zgadła. Poyem to juz byly banialuki na temat zdrowia. Same bzdety. Kiedy wziela sie za karty w przedpokoju czekala juz druga kobieta na wrozenie no pelna konsternacja jak w supermarkecie na wyprzedazy. Powiedziala nie dziekowac bo sie nie spełoni ja zadawalam pytania a wrózka odpowiadała ,,potwierdzam to co pani mowi,, nigdy w zyciu nie mialam tak idiotycznej wrozby , zeby nie bylo bedac w udanym zwiazku powiedziala mi ze za chwile spotkam blondyna o niebieskich oczach, zapytałam , w jakich okolicznosciach powiedziała , w drodze po gazete i tutaj kolejna konsternacja , bo wszak tak rzadko kupuje pismidla , wole ksiazki. Reasumujac zero wiedzy przechwalki o samej sobie co ta Pani tam konczy psychologie???, co ukonczyla ? na sensie wrozby malo mnie obchodzi . To jest moj czas moje pieniadze i chce slyszec cos co sie w zyciu potwierdzi. Do tej pory nawet blondyna w drodze po gazete nie spotkałam takze odradzam , szkoada nawet 5 dych na sluchanie bzdetów.

Samo to , ze poszłaś do wróżki pokazuje, że jesteś głupia :)

#3 ~Wrozka z Bema~

~Wrozka z Bema~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2010 - 08:22

A ja sobie wywrozyla, ze przyjdzie do mnie jakas glupia i zaplaci 5 dych za moje gadanie. I nie mow ze zle wroze bo mi sie spelnilo hahahahaha co za durni ludzie

#4 ~JOLKA~

~JOLKA~
  • Goście

Napisano 03 październik 2010 - 08:55

:rolleyes:TY JESTES GŁUPIA ZE SIE TYM ZAJMUJESZ OSZUSTKA NACIĄGASZ LUDZI NA KASE ;)

#5 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2010 - 12:47

:rolleyes:TY JESTES GŁUPIA ZE SIE TYM ZAJMUJESZ OSZUSTKA NACIĄGASZ LUDZI NA KASE ;)

a ja uważam że każda wrożka jest ok każdy jak chce niech wierzy w co chce hihihihi Ja znam 2 wrózki bardzo dobre w Białymstoku a oszuci w kazdym zawodzie sa najwięcej w polityce

#6 ~lpko~

~lpko~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2010 - 20:23

A ja sobie wywrozyla, ze przyjdzie do mnie jakas glupia i zaplaci 5 dych za moje gadanie. I nie mow ze zle wroze bo mi sie spelnilo hahahahaha co za durni ludzie

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2010 - 20:25

ale ty babo jestes glupia az mi cie szoda.ładnie o ludziach sie wyrazasz,z ktorych ciagniesz kase i z niej zyjesz :angry:

#8 ~Minister finansów~

~Minister finansów~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2010 - 20:31

Zarządzam kotrolę wróżek . Minister finansów . Niech wywróżą sobie kto jest kim . Zgaduj zgadula .

#9 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2011 - 13:59

witam a ja szukam jej numeru tel bo chcę się umówić

#10 ~goya~

~goya~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 16:54

a ja bardzo jestem z niej zadowolona.wszystko mi sie sprawdzilo

#11 ~JOLKA~

~JOLKA~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2011 - 20:45

naprowadzila cie ta wrozka i tyle ,klamczucha z niej i naciagaczka pieniedzy :rolleyes:

#12 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2011 - 17:15

bylam u niej niedwano ,nic ciekawego nie powiedziala ,ciagle gdzies wylazila a po domu dziecko sie placze i rozprasza wszystko .ot mi wielkie wrozenia ,STRATA KASY

#13 ~bea~

~bea~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2012 - 10:25

nieprawda jest ok, moze niektorym nie mowi prawdy bo widzi ze nie warto ,a sa ludzie ktorzy dowiedza sie wiecej niz jakas pyskata lala co mowi ze zle wrozy.P Renata nie jest wrozka ,wrozki byly w dawnych czasach ,P Renata jest osoba z darem ,a kto mi wytlumaczy skad tyle wie na temat przeszlosci? no skad? az takie szczegoly ? Sa ludzie ktorzy zasluguja na prawde i sa tacy co zostana przyjeci bo sami tego chca! To bardzo inteligentna osoba.Wiec zanim sie wypowiecie ,zastanowcie sie pare razy.A jak oczekujecie cudow to zadzwoncie na 0-700 i w tv nazywo poiwedza lepiej haha

#14 ~elllla~

~elllla~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2012 - 17:24

ma ona dar wyciagania kasy od ludzi hahahahahahah

#15 ~Grzesiek z Kopernika~

~Grzesiek z Kopernika~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 23:20

Proszę nie obrażać mojej przyjaciułki

#16 Agent47

Agent47

Arcyszpieg

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 postów

Napisano 17 październik 2012 - 23:40

Kto przy zdrowych zmysłach wierzy w takie brednie jak wróżki?!

Użytkownik Agent47 edytował ten post 17 październik 2012 - 23:50

#17 ~beata~

~beata~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 00:14

nieprawda nie wyciaga kasy,sami do niej chodzimy,i sami chcemy placic,skoro wam nic nie przepowiedziala znaczy ze nie byliscie warci tego! Ona duzo wie! Zapewniam Was! Zycia za Was nie ulozy ,napewno ale jak czytacie miedzy wierszami to oczy otworzycie!!!!!Pozdrawiam Pania Renate bardzo serdecznie:)

#18 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2013 - 12:35

Byłam z koleżankami w sobotę (byłyśmy 4) i Pani Renata opowiedziała nam takie szczegóły z naszej przeszłości, że byłyśmy w szoku. NIC nie mówiłyśmy - praktycznie się nie odzywałyśmy!!!! Każda wchodziła oddzielnie 1 h - 50 zł - polecam !!!

#19 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2013 - 13:29

21 wiek i taki ciemnogród. A ty ewa to jakimś naganiaczem jesteś?

Ludzie nie bądźcie naiwni sami jesteście panami swojego losu.

#20 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2014 - 18:35

Prywatnie to wspaniała, dobra dziewczyna. Nie musicie korzystać z jej usług, krytykować każdy idiota potrafi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych