Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wróżka hajnówka

104 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~magdalena35~

~magdalena35~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 10:17

Witam. Potrzebuję pomocy w znalezieniu namiarów na pewną wiekową już Panią, która od lat przepowiada przyszłość. Mieszka w hajnówce. Jest to osoba, podobnie jak Pani Wiera z Orli, nachodzona codziennie przez tłumy ludzi. Dzwoniłam do niej kiedyś ale zbliżała się Wielkanoc i poleciła mi adzwonić po świetach. gapa jestem bo zgubiłam numer telefonu. Wiem, że trzeba się umawiać tydzień wcześniej bo sama mi tak poleciła, Bardzo was proszę o pomoc.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 10:26

TU ktoś na pewno ci pomoże.

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 13:57

zabobon i ciemnota...

#4 ~lico~

~lico~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 22:01

Jak jesteś ładna to sam Ci powróżę

#5 ~Wielki Mag Hajnowski~

~Wielki Mag Hajnowski~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2010 - 20:20

CYTAT(magdalena35 @ 22.04.2010, 11:17:20) <{POST_SNAPBACK}>
Witam. Potrzebuję pomocy w znalezieniu namiarów na pewną wiekową już Panią, która od lat przepowiada przyszłość. Mieszka w hajnówce. Jest to osoba, podobnie jak Pani Wiera z Orli, nachodzona codziennie przez tłumy ludzi. Dzwoniłam do niej kiedyś ale zbliżała się Wielkanoc i poleciła mi adzwonić po świetach. gapa jestem bo zgubiłam numer telefonu. Wiem, że trzeba się umawiać tydzień wcześniej bo sama mi tak poleciła, Bardzo was proszę o pomoc.

Mam do pani pytanie: czy jak Pani dzwoniła do Baby Jagi to odebrała ona osobiście, czy też rozmawiała Pani z Wielkim Czarnym Gadającym Kotem ?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 00:30

Ta kobieta mieszka na początku Białostockiej prawie naprzeciwko sklepu spożywczego, jeżeli on tam jeszcze jest. Ciekawe doświadczenie, woziłem tam ludzi i z ciekawości sam zaszedłem, ciekawych rzeczy się dowiedziałem. Byli tacy którzy po trzech miesiącach jechali jeszcze raz i z kart wychodziło to samo.

#7 ~~gosc~~

~~gosc~~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2010 - 11:31

CYTAT(Gość @ 25.04.2010, 01:30:12) <{POST_SNAPBACK}>
Ta kobieta mieszka na początku Białostockiej prawie naprzeciwko sklepu spożywczego, jeżeli on tam jeszcze jest. Ciekawe doświadczenie, woziłem tam ludzi i z ciekawości sam zaszedłem, ciekawych rzeczy się dowiedziałem. Byli tacy którzy po trzech miesiącach jechali jeszcze raz i z kart wychodziło to samo.

Ja byłam u tej kobiety,praktycznie wszystko się sprawdziło!!!!

#8 terazpl

terazpl

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 30 kwiecień 2010 - 07:46

CYTAT(~gosc~ @ 29.04.2010, 12:31:15) <{POST_SNAPBACK}>
Ja byłam u tej kobiety,praktycznie wszystko się sprawdziło!!!!

Kiedyś spadnie śnieg, a an drogach będzie ślisko biggrin.gif

#9 ~GAGA~

~GAGA~
  • Goście

Napisano 04 maj 2010 - 08:20

CYTAT(terazpl @ 30.04.2010, 08:46:13) <{POST_SNAPBACK}>

terazpl ty zyjesz?!,nie udzielałeś sie ostatnio.smile.gif

#10 ~życzliwa~

~życzliwa~
  • Goście

Napisano 04 maj 2010 - 08:39

CYTAT(magdalena35 @ 22.04.2010, 11:17:20) <{POST_SNAPBACK}>

Ty lepiej nie chodź do żadnej wróżki. Poczytaj sobie o historii z sedesem. Szeptuchy lepiej omojać z daleka. Wszelkie czary i zabobony, to naprawdę niebezpieczna rzecz. Co z tego, że ona Ci opowie o Twoim życiu i przepowie, co się wydarzy w przyszłości? Po co Ci to? A jeśli przepowie coś nieprzyjemnego albo wręcz tragicznego? Będziesz wtedy żyła w oczekiwaniu na to nieszczęście. I ono przyjdzie, bo SAMA TEGO BĘDZIESZ CHCIAŁA. A miłe rzeczy lepiej niech nadejdą niespodziewanie i będą przyjemnym zaskoczeniem. Nie martw się, będzie dobrze. W życiu każdego człowieka są trudniejsze i radośniejsze chwile. A przyszłości lepiej nie poznawać przedwcześnie.

#11 ~~DOROTA~~

~~DOROTA~~
  • Goście

Napisano 05 maj 2010 - 15:08

CYTAT(życzliwa @ 4.05.2010, 09:39:45) <{POST_SNAPBACK}>
Ty lepiej nie chodź do żadnej wróżki. Poczytaj sobie o historii z sedesem. Szeptuchy lepiej omojać z daleka. Wszelkie czary i zabobony, to naprawdę niebezpieczna rzecz. Co z tego, że ona Ci opowie o Twoim życiu i przepowie, co się wydarzy w przyszłości? Po co Ci to? A jeśli przepowie coś nieprzyjemnego albo wręcz tragicznego? Będziesz wtedy żyła w oczekiwaniu na to nieszczęście. I ono przyjdzie, bo SAMA TEGO BĘDZIESZ CHCIAŁA. A miłe rzeczy lepiej niech nadejdą niespodziewanie i będą przyjemnym zaskoczeniem. Nie martw się, będzie dobrze. W życiu każdego człowieka są trudniejsze i radośniejsze chwile. A przyszłości lepiej nie poznawać przedwcześnie.

TA KOBIETA PRZEPOWIEDZIALA SMIERC MOJEGO MĘZA ,PO 3 LATCH TAK SIE STAŁO ,MOZECIE WIERZYC LUB NIE TAK BYŁO I SIE SPRAWIDZILO.

#12 ~gosć~

~gosć~
  • Goście

Napisano 05 maj 2010 - 15:09

CYTAT(terazpl @ 30.04.2010, 08:46:13) <{POST_SNAPBACK}>

JAK BEDZIESZ MIAŁ SRACZKE I BEDZIESZ ZYGAŁ ZÓŁCIĄ

#13 ~życzliwa~

~życzliwa~
  • Goście

Napisano 05 maj 2010 - 19:04

CYTAT(~DOROTA~ @ 5.05.2010, 16:08:00) <{POST_SNAPBACK}>
TA KOBIETA PRZEPOWIEDZIALA SMIERC MOJEGO MĘZA ,PO 3 LATCH TAK SIE STAŁO ,MOZECIE WIERZYC LUB NIE TAK BYŁO I SIE SPRAWIDZILO.

A Ty przez te 3 lata żyłaś pewnie w przeświadczeniu, że TO się stanie. No i się stało. Nie lepiej było nie wiedzieć? A co do śmierci w ogóle, to przecież każdy z nas kiedyś umrze. Pamiętam przeczytane gdzieś kiedyś słowa Mao Tse Tunga, którymi odpowiedział na składane my życzenia długiego żywota: "Nawet najdłuższe życie kiedyś się kończy..."

#14 ~JA~

~JA~
  • Goście

Napisano 06 maj 2010 - 12:49

CYTAT(życzliwa @ 5.05.2010, 20:04:31) <{POST_SNAPBACK}>
A Ty przez te 3 lata żyłaś pewnie w przeświadczeniu, że TO się stanie. No i się stało. Nie lepiej było nie wiedzieć? A co do śmierci w ogóle, to przecież każdy z nas kiedyś umrze. Pamiętam przeczytane gdzieś kiedyś słowa Mao Tse Tunga, którymi odpowiedział na składane my życzenia długiego żywota: "Nawet najdłuższe życie kiedyś się kończy..."

nie czekalam ,bo w to nie wierzyłam!!!!!!!Mąż mój miał 26 lat jak zmarł !!!!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2010 - 12:59

CYTAT(JA @ 6.05.2010, 13:49:10) <{POST_SNAPBACK}>

A nie pomyślałaś, że może sama sobie to nieszczęście ściągnęłaś na głowę, szukając rady wróżki? Kiedy już doświadczyłaś tej tragedii, to od razu skojarzyłaś, że wróżka Ci to przepowiedziała, nieprawdaż? Naprawdę Ci współczuję, ale odradzam ponowny kontakt z szeptuchami, wróżkami itp. osobnikami. Po prostu żyj i staraj się być dobrym człowiekiem. To wystarczy. Nawet czytanie horoskopów nie jest mądre, bo od razu coś sobie sugerujesz. Życzę Ci dużo miłości i wiary.

#16 ~~DOROTA~~

~~DOROTA~~
  • Goście

Napisano 06 maj 2010 - 14:43

CYTAT(Gość @ 6.05.2010, 13:59:05) <{POST_SNAPBACK}>
A nie pomyślałaś, że może sama sobie to nieszczęście ściągnęłaś na głowę, szukając rady wróżki? Kiedy już doświadczyłaś tej tragedii, to od razu skojarzyłaś, że wróżka Ci to przepowiedziała, nieprawdaż? Naprawdę Ci współczuję, ale odradzam ponowny kontakt z szeptuchami, wróżkami itp. osobnikami. Po prostu żyj i staraj się być dobrym człowiekiem. To wystarczy. Nawet czytanie horoskopów nie jest mądre, bo od razu coś sobie sugerujesz. Życzę Ci dużo miłości i wiary.

Sama nie wiem ,montam sie w swoim burzliwym zyciu,od przeznaczenia człowiek nie ucieknie ,zycia sobie tez nie zaplanujemy tak jakbys my chcieli.Nie wiem czy to był zwykły przypadek czy naprawde ta kobieta jest taka dobra ...w tym co widzi w kartach

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2010 - 15:19

CYTAT(~DOROTA~ @ 6.05.2010, 15:43:25) <{POST_SNAPBACK}>
Sama nie wiem ,montam sie w swoim burzliwym zyciu,od przeznaczenia człowiek nie ucieknie ,zycia sobie tez nie zaplanujemy tak jakbys my chcieli.Nie wiem czy to był zwykły przypadek czy naprawde ta kobieta jest taka dobra ...w tym co widzi w kartach

Jakiś czas temu pewna mądra osoba wytłumaczyła mi fenomen jasnowidzenia i mocy uzdrawiania niektórych osób. To jest wynik kontaktowania się z tzw. absolutnym dobrem lub absolutnym złem. Czlowiek, który przychodzi do wróżki nie wie, czy ona swoją wiedzę czerpie z owych dobrych, czy ze złych mocy, a od tego zależy przyszły los tej osoby. Złe moce bowiem kiedyś odbiorą to, co dały (np. wiedzę o przyszłości, uleczenie ciała). I zrobią to z nawiązką... Dlatego właśnie lepiej nie szukać pomocy u osób, które kontaktują się z siłami "nie z tego świata".

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2010 - 19:53

Tego się nie spodziewałem na forum - średniowieczna ciemnota dyskutuje o urokach, czarach itp. zabobonach. POBUDKA!!! Mamy XXI wiek, ludzie latają w kosmos, a tu nadal toczą się dyskusje jak za Krzywoustego. Może jeszcze ktoś napisze ile diabłow mieści sie na łebku od szpilki....

#19 ~Canaris~

~Canaris~
  • Goście

Napisano 06 maj 2010 - 22:30

CYTAT(Gość @ 6.05.2010, 20:53:24) <{POST_SNAPBACK}>
Tego się nie spodziewałem na forum - średniowieczna ciemnota dyskutuje o urokach, czarach itp. zabobonach. POBUDKA!!! Mamy XXI wiek, ludzie latają w kosmos, a tu nadal toczą się dyskusje jak za Krzywoustego. Może jeszcze ktoś napisze ile diabłow mieści sie na łebku od szpilki....

Jaka jest różnica między wiarą w uroki i czary a wiarą w chłopca "zbawiciela" zrodzonego z dziewicy? XXI wiek nie m tu żadnego znaczenia.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2010 - 20:20

CYTAT(JA @ 6.05.2010, 13:49:10) <{POST_SNAPBACK}>

Kobieta ta nie mówi, jeżeli zobaczy śmierć, więc nie wiem jak udało ci się to wydębić.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych