Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wózek dla dziecka

158 odpowiedzi w tym temacie

#141 Basia28

Basia28

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 07 maj 2018 - 11:08

Witam. Gorąco polecam ubranka dla niemowląt ze sklepu www.lencia.pl

Wyłącznie sprawdzeni polscy dostawcy, najwyższej jakości antyalergiczne materiały, które doskonale sprawdzą się nawet przy najdelikatniejszej skórze skłonnej do alergii. Szerokie grono zadowolonych Mam potwierdza.

#142 halinaa

halinaa

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 17 czerwiec 2018 - 11:48

a my kupiliśmy Optimo z Easy Go i szczerze polecam. Funkcjonalny, bezpieczny, praktyczny a do tego nie drogi. Korzystamy już ze spacerówki ale na gondole też nie mogę narzekać. W spacerówce możliwość montażu siedziska tyłem i przodem do kierunku jazdy. Pojemny kosz na zakupy z łatwym dostępem. My dokupiliśmy jeszcze zestaw kół pompowanych bo nie mieszkamy w mieście a tu teren jest nieco bardziej wymagający. 

#143 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2018 - 13:35

Piękny wózek kupiłam od Dorjana niedawno, bardzo dobrze zaprojektowana konstrukcja wszystko wygodne i bezpieczne dla maluszka i jednocześnie proste w całym sterowaniu dla mnie. Wózek jest pojemny ale jednocześnie, lekki, łatwy w składaniu, przenoszeniu i tak dalej.

#144 ~eliza.misia97@gmail.com~

~eliza.misia97@gmail.com~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2018 - 20:21

ja sie zastanawiam nad euro cart durango i riko brano ecco nie mam pojecia który jest lepszy

#145 ~BeataKotylska~

~BeataKotylska~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2018 - 12:26

Wózek to chyba przede wszystkim ma być wygodny dla malucha. Tak przynajmniej ja zawsze do tego podchodziłam. Oczywiście walory estetyczne nie są bez znaczenia. Ale przede wszystkim wygoda. I u mnie na wsi - tylko pompowane koła... Żadne inne nie dałyby rady

Wózek to chyba przede wszystkim ma być wygodny dla malucha. Tak przynajmniej ja zawsze do tego podchodziłam. Oczywiście walory estetyczne nie są bez znaczenia. Ale przede wszystkim wygoda. I u mnie na wsi - tylko pompowane koła... Żadne inne nie dałyby rady

Zgadzam sie. Tez mieszkam na wsi i wybralam wozek- Riko Naturo- z pompowanymi kolami. I w koncu moge spacerowac bez obaw, ze dojdzie do jakiejs usterki podczas spaceru w srodku lasu itd.

#146 ~ewka d~

~ewka d~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 12:25

My tez mieszkamy na wsi od zeszłego roku, ale to wygoda. Co zas tyczy sie wózków to ja kupiłam niedawno na wpadnij.pl spacerówkę emma plus. Dziewczyny ależ to świetny wózek i w sumie za niewielkie pieniądze go kupiliśmy, ale jest idealny, leciutki i ma naprawdę mieciutki materacyk i dobrą amortyzację.

#147 ~magdaaa~

~magdaaa~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 12:21

Co do jakości wykonania i bezpieczeństwa wózka to nie mam uwag do firmy Dorjan ( dorjan.com.pl). Jeśli chodzi o estetykę i design to też mi się ich wzornictwo i kolory podobają, ale wiadomo różne są gusta, każdy ma jakieś swoje upodobania.

#148 halinaa

halinaa

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 25 lipiec 2018 - 10:34

A znacie wózki marki Easy Go ? My używamy juz od mniej więcej roku modelu Optimo i śmiało mogę polecić. Przyjemnie się prowadzi, lekko podbija. Jest komfortowy i bezpieczny dla dziecka. No i cena też mega atrakcyjna. Dla mnie ogromnym plusem jest też duży kosz na zakupy.

#149 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 06:46

ja sie zastanawiam nad euro cart durango i riko brano ecco nie mam pojecia który jest lepszy

My z riko mamy model naturo ecco i jestem bardzo zadowolona. Porzadny stelaz, mocne kola, ogolnie wozek jest bardzo stabilny, nie klekocze brzydko na pierwszej lepszej nierownosci, kola ma pompowane, podobno takie sa nalepsze. Mysle, ze powinnas przejsc sie do sklepu i obejrzec, przetestowac na zywo oba modele.

#150 ~Benia88~

~Benia88~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2018 - 08:15

A ja polecam firmę RIKO. Mają świetne wózki, modeli jest sporo ale my wybraliśmy XD :) Zdecydowaliśmy się na niego przede wszystkim ze względu na 3 stopniową regulację wysokości gondoli i siedziska. Przez to i ja i mąż ( który ma ponad 190 cm wzrostu ) nie ma problemu z prowadzeniem :) Dodatkowo fajny nowoczesny wygląd, ciekawa kolorystyka. Kosz na zakupy tez jest dość pojemny co uważam za ogromny plus :)

#151 ~mrózka~

~mrózka~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 08:24

ooo Benia88 moj syn też jezdzi wózkiem firmy Expander ale my z kolei zdecydowaliśmy się na Storma :) Też ma regulację wysokości gondoli :) Podoba mi się przede wszystkim jego nowoczesny wygląd i ogromna funkcjonalność. spacerówka jest ekstra - wysokie oparcie 50 cm i przyjemny wytłaczany materacyk.

#152 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 09:16

My wybraliśmy anex discovery . Nie zamieniłabym go na żaden inny choć mamy go dopiero dwa tygodnie . Jest rewelacyjny i do tego łatwy w prowadzeniu .

#153 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 08:38

Tylko i wyłącznie anex discovery. Mamy go od miesiąca a jesteśmy w nim zakochani . Gondola duża , świetnie się prowadzi i do tego jest stylowy .

#154 dusiaczek

dusiaczek

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 16 październik 2018 - 16:17

A ja mam wózek expander Xenon i uważam że wózek jest super. łatwo się go prowadzi i montuje, aluminiowy stelaż, duża gondola. Siedzisko z dodatkowym materacykiem i możliwością zmiany kierunku jazdy ,przodem lub tyłem. Dodatkowa amortyzacja gondoli i siedziska z regulacją twardości, duży koszyk z przykryciem. Wózek zapewnia dziecku dużą wygodę i komfort. 

#155 iryska

iryska

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 17 październik 2018 - 07:52

Jeżeli poszukujecie dobrej spacerówki która nie tylko jest bezpieczna ale i wygodna a do tego super wygląda to zapoznajcie się z Minima marki Easy go.  Wózek jest niezwykle lekki bo waży tylko 6 kg ,po złożeniu zajmuje mało miejsca. Oczywiście posiada regulację oparcia nawet do pozycji leżącej, uchwyt na butelkę oraz barierkę bezpieczeństwa obszytą ekoskórą. 

#156 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 09:57

Ja też jestem na etapie szukania wózka, niestety muszę leżeć, więc bieganie po sklepach odpada, też chcę wózek 3w1, podoba mi się sporo modeli, ale najbardziej wózek marki Expander Mondo Ecco, powiem szczerze, że najbardziej zaintrygował mnie jego wygląd, połączenie materiału z eko skórą, białym stelażem i gondolą jest naprawdę śliczne i stylowe, tylko obawiam się kupować wózka tylko na wygląd, do tego przez internet, choć z opisu wydaje się być praktyczny i bezawaryjny.

expander to dobra marka, kojarze mondo, chociaz dwa miesiace temu kupilam ich nowy model- Xenon :) bardzo solidny wozeczek stworzony do miejskich spacerow :) niby 2w1, ale nie za ciezki, bardzo zgrabny, kola superzwrotne :)

#157 ~Wania~

~Wania~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 18:13

My bardzo dużo podróżujemy z mężem i dzieciakami i dla naszego maluszka kupiliśmy wózek Adamex 3w1 Barletta. Jest bardzo funkcjonalny, kompaktowy, szybko i łatwo się go składa i rozkłada, jest lekki, a przy tym solidny. Bez problemu mieści się w bagażniku i nie zabiera dużo miejsca. 

#158 ~kingace~

~kingace~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 11:31

expander to dobra marka, kojarze mondo, chociaz dwa miesiace temu kupilam ich nowy model- Xenon :) bardzo solidny wozeczek stworzony do miejskich spacerow :) niby 2w1, ale nie za ciezki, bardzo zgrabny, kola superzwrotne :)

z expandera fajny jest tez storm. kupilam go ze wzgledu na regulowana wysokosc gondoli i siedziska :) to daje wiekszy komfort uzytkowania. a jesli chodzi o kwestie wizualne to ma ciekawy stelaz, lubie takie futurystyczne rozwiazania

#159 ~himiko~

~himiko~
  • Goście

Napisano wczoraj, 08:16

Ja od kilku miesięcy mam przyjemność używać wózka firmy Larktale. Dostałam w prezencie od rodziny model coast 2w1 i spełnia moje wszystkie oczekiwania. Można do niego dokupić kilka akcesoriów np moskitiere czy osłone przeciwdeszczową (akurat mam to pierwsze)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych