Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wózek dla dziecka

159 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~marzena~

~marzena~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2017 - 12:24

Jak dla mnie to najlepsze wózki są od Adamexu. Mam model Vicco i jestem zachwycona. Wózek rewelacyjnie sprawdza się na różnych podłożach, dzięki dodatkowym amortyzatorom i żelowym kółkom, których nie trzeba pompować. Jest wykonany z dobrej jakości materiałów, jest solidny, a przy tym lekki. Jak dla mnie numer jeden :)

#122 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2017 - 13:52

Od 2 miesięcy jeździmy wózeczkiem Macco 2w1, bardzo solidny i stabilny na 4 pompowanych kołach, z fajną budką, która ma kilkustopniową regulację i po całkowitym rozłożeniu dobrze osłania malutkiego pasażera:) Wózek ma mnóstwo rozwiązań, które wpływają komfort dziecka. Moja córeczka zasypia natychmiast po wyjściu na spacer :D

#123 ~kamila~

~kamila~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2017 - 19:33

Dla mnie zdecydowanym faworytem wśród wózków jest VICCO z Adamexu. Ma wszystko, co uważam za niezbędne na spacerze z moją pociechą. Lekko mi się do prowadzi i ogólnie jest bardzo "zręczny". Dla mnie bardzo ważne było, by wózek był porządny i służył na długo. Jak do tej pory nie narzekam, wręcz odwrotnie.

#124 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 05 październik 2017 - 09:18

nie myślałam że wybór wózka będzie taką trudną decyzją, mam już swoich dwóch faworytów anex sport i expander mondo eco, anex ujął mnie kolorystyką i kształtem gondoli a expander fajny bo połączenie materiału i eco skóry. na co jeszcze powinnam zwrócić uwagę?

#125 ~laura~

~laura~
  • Goście

Napisano 05 październik 2017 - 09:44

Chyba się zdecyduje na Amelisa Hugo jeśli śliczny, taki właśnie chciałam a wygląda też na naprawdę solidny i stabilny, no wyposażenie ma satysfakcjonujące, nie trzeba go oddzielnie kompletować

#126 ~kinga~

~kinga~
  • Goście

Napisano 05 październik 2017 - 14:48

jestem właśnie na etapie szukania wózka, no nie jest to łatwe, wybór że hoho

#127 ~marilu~

~marilu~
  • Goście

Napisano 06 październik 2017 - 07:28

Chyba się zdecyduje na Amelisa Hugo jeśli śliczny, taki właśnie chciałam a wygląda też na naprawdę solidny i stabilny, no wyposażenie ma satysfakcjonujące, nie trzeba go oddzielnie kompletować

Mi się podobało kilka wózków ale nie chciałam wydawać fortuny,  rozsądek zwyciężył i zdecydowałam się na prześliczny amelis hugo za niecałe 2 tyś, uważam że to atrakcyjna cena jak za tak ładny stylistycznie wózek z ciekawymi detalami

#128 ~Anna_Kmiecik~

~Anna_Kmiecik~
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 08:03

na które forum nie wejdę to reklama hugo, przecież ten wózek rozsypuj się na pierwszym spacerze, miała i wiem

#129 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 27 październik 2017 - 16:54

szukałam wózka który mnie się spodoba a najbardziej zależało mi na jego funkcjonalności i fajnych akcesoriach kupiłam anex sport ale 2w1 fotel dokupiłam mxxi cosi pebble, jeździmy już jakiś czas i dla mnie plus bo nie muszę się szarpać z wózkiem, prowadzi się lekko i szybko się składa a kolor foxy przepiękny

#130 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2017 - 21:44

Bardzo wygodny i bezpieczny wózek to moim zdaniem Vicco od Adamexu. Mam go już pół roku i sprawdza się bardzo dobrze. Jest bardzo zwrotny, lekki i komfortowo się prowadzi. Jest bardzo nowoczesny i designerski.

#131 ~sylwcia89~

~sylwcia89~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 11:48

Na pewno godny uwagi jest wózek Monte od Adamexu - totalna nowość na rynku. My z mężem teraz będziemy kupować i jak na razie żaden inny wózek nie zachwycił nas tak jak ten model. Jest po pierwsze bardzo ładny i nowoczesny, a po drugie jest bardzo wygodny w prowadzeniu, bo jest lekki i zwrotny :)

#132 ~Ewa_Lach~

~Ewa_Lach~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 12:25

już od jakiegoś czasu rozglądam się na wózkiem dla mojej pociechy, chciałabym przede wszystkim aby nie była za ciężki i dobrze amortyzowany, na internecie spodobał mi się anex cross i mutsy evo ale chcę zobaczyć je na żywo akurat 1.12 jest otwarcie sklepu bobowózki w Łodzi i mają być konsultanci od wózków i foteli, rabaty bo to otwarcie, jak zobaczę to pewnie coś wybiorę :)

#133 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 14:18

Ja mam wózek 2w1 czyli gondolę i spacerówkę i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam wózek polskiej firmy Adamex, bo słyszałam dużo dobrych opinii i nie zawiodłam się. Mam model Monte, który jest leciutki, bardzo zwrotny i wygodny w prowadzeniu. Nie zamieniłabym go na żaden inny :)

#134 ~Joasia~

~Joasia~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 21:39

u nas jest grany riko naturo- rewelacja! nie sądzilam, ze mozna znaleźć wozek 3w1, ktory wbrew pozorom ( a wlasciwie duzym gabarytom) lekko jeździ i jest zwinny :) na razie korzystamy tylko z gondoli ( przestronna, wygodna), ale niedlugo przerzucimy sie na spacerowke :)

#135 ~Mama2x~

~Mama2x~
  • Goście

Napisano 01 luty 2018 - 21:10

Z własnego doświadczenia - nie kieruj się jedynie ceną - popatrz na materiał, kółka, jak Ci się nim kieruje, jak wygląda, czy w gondoli jest wystarczająco dużo miejsca, jak się składa. Dużo tego i pewnie jeszcze więcej powinnam wymienić, ale sama zobaczysz ile pytań najdzie jak trzeba będzie podjąć wybór. My do końca zastanawialiśmy się nad dwoma modelami Adamexu, ale ostatecznie wybraliśmy biało-niebieski Monte. Cudowny wózek, nie zamieniłabym się.

#136 ~Aśka~

~Aśka~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 10:16

już od jakiegoś czasu rozglądam się na wózkiem dla mojej pociechy, chciałabym przede wszystkim aby nie była za ciężki i dobrze amortyzowany, na internecie spodobał mi się anex cross i mutsy evo ale chcę zobaczyć je na żywo akurat 1.12 jest otwarcie sklepu bobowózki w Łodzi i mają być konsultanci od wózków i foteli, rabaty bo to otwarcie, jak zobaczę to pewnie coś wybiorę :)

ja mam anex cross i bardzo polecam, fajny zgrabny wózek z dobrą amortyzacją

#137 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 14:40

Co myślicie o wózkach od Adamexu? Bardzo dużo słyszałam dobrych opinii na ich temat. Spodobał mi się model Monte i zastanawiam się nad jego zakupem. Podoba mi się, że jest bardzo funkcjonalny, zwrotny, ma solidny stelaż i jest lekki. Jak wasze wrażenia? 

#138 ~dancia78~

~dancia78~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 00:17

Mysle, ze wozek 3w1 to dobre rozwiazanie- na pewno bardzo praktyczne i funkcjonalne, bo masz gondolke, fotelik i wersje spacerowa :) Z dobrych modeli- polecam Riko Naturo Ecco. Kupilismy dwa miesiace temu, korzystamy- i jestesmy zadowoleni. Gondola duza, fotelik latwo sie montuje- w kazdej wersji wozek jest prosty w obsludze i lekko sie prowadzi.

#139 ~Domi00~

~Domi00~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2018 - 23:19

Na pewno godny uwagi jest wózek Monte od Adamexu - totalna nowość na rynku. My z mężem teraz będziemy kupować i jak na razie żaden inny wózek nie zachwycił nas tak jak ten model. Jest po pierwsze bardzo ładny i nowoczesny, a po drugie jest bardzo wygodny w prowadzeniu, bo jest lekki i zwrotny :)

Kupiliście ten wózek? I jak? My też go mamy i jest świetny. Jest dokładnie taki, jaki był nam potrzebny. W użytkowaniu jest niezawodny. Dla nas ten zakup był strzałem w 10!

#140 ~basinna56~

~basinna56~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 12:29

Jeśli o mnie chodzi to zdecydowałam się na wózek Baby Jogger City Tour, poręczny, można go złożyć i nieść w torbie która jest w zestawie, nie jest ciężki. Do tego można go złożyć nawet z zamontowaną gondolą. Takie wózki 3w1 są najlepszym rozwiązaniem moim zdaniem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych