Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wózek dla dziecka

158 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Rossy’e~

~Rossy’e~
  • Goście

Napisano 27 luty 2017 - 20:48

Ja mam wózek Riko Brano Ecco. Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona, bo wózek po prostu jest solidny, nie jakiś tam szajs marketowy wykonany z plastiku i pokryty materiałem, który się mechaci i rwie. Tu jest wszystko dopracowane. Pomimo, że wózek jest naprawdę mocno użytkowany, to pewnie dla drugiego dziecka też będzie jeszcze

Faktycznie przy tym wózku warto zwrócić uwagę na jakość materiałów. W tanich wózkach po pół roku jest mega bród. Jak ktoś mieszka w miejscwości, gdzie nie do końca są asfaltowe drogi to zrozumie. Jednym słowem lepiej trochę zapłacić, ale się nie męczyć później J

#102 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 27 luty 2017 - 22:54

Wybór wózka nie jest łatwą sprawą, sama szukalam wózka dobre dwa miesiące zanim w końcu trafiłam na ten idealny dla nas, to wielofunkcyjny wózeczek, polskiej marki expander model essence.

#103 ~Elizania~

~Elizania~
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 20:19

Faktycznie przy tym wózku warto zwrócić uwagę na jakość materiałów. W tanich wózkach po pół roku jest mega bród. Jak ktoś mieszka w miejscwości, gdzie nie do końca są asfaltowe drogi to zrozumie. Jednym słowem lepiej trochę zapłacić, ale się nie męczyć później J

Akurat materiały wykończeniowe w Brano Ecco są bardzo dobre. To nie jest chińszczyzna. Moja rada żeby przy zakupie też zwracać uwagę na stabilność konstrukcji oraz łatwość wkłądania/zdejmowania gondoli. Tu też jest to bez zarzutu moim zdaniem.

#104 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 13:00

Teraz najlepszy na rynku wielofunkcyjny wózek to Anex Sport. Sama jak go zamawiałam w sklepie to Pan miał chyba ze 30 zamówien na ten model. Sama sie na niego zdecydowalam dlatego ze jest własnie lekki ale jednoczesnie ma dużą gondole i fajna spacerówkę. Rama aluminiowa z dużymi pompowanymi kołami. Podwujna regulowana amortyzacja dopasowuje sie do terenu. Wozek naprawde solidny i praktyczny . Ładna paleta kolorystyczna. Materiały najwyższej jakości.

#105 ~Perła15~

~Perła15~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2017 - 14:55

Akurat materiały wykończeniowe w Brano Ecco są bardzo dobre. To nie jest chińszczyzna. Moja rada żeby przy zakupie też zwracać uwagę na stabilność konstrukcji oraz łatwość wkłądania/zdejmowania gondoli. Tu też jest to bez zarzutu moim zdaniem.

Akurat właśnie teraz poszukuję wózka takiego. Byłam chyba w 20 sklepach i widziałam też, testowałam ten Brano Ecco, konkretnie taki moderl czerwono biały. Fajny ten wózeczek, taki leciutki, na dobrze napompowanych kółeczkach to praktycznie płynie a nie jedzie. Też jest fajnie dopracowany,na co zwróciłam uwagę i się składa rozkłada sprawnie.

#106 bojowniczka

bojowniczka

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 08:15

No jak wózek jest spoko no to kup go.

#107 ~Gabi776~

~Gabi776~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 23:20

Akurat właśnie teraz poszukuję wózka takiego. Byłam chyba w 20 sklepach i widziałam też, testowałam ten Brano Ecco, konkretnie taki moderl czerwono biały. Fajny ten wózeczek, taki leciutki, na dobrze napompowanych kółeczkach to praktycznie płynie a nie jedzie. Też jest fajnie dopracowany,na co zwróciłam uwagę i się składa rozkłada sprawnie.

Ja mam wersje branoecco 2w1, z perspektywy czasu to naprawdę jest udany zakup, i gondola i teraz spacerówka sprawdzają się rewelacyjnie.

#108 ~CzyCzy~

~CzyCzy~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2017 - 15:05

Ja mam wersje branoecco 2w1, z perspektywy czasu to naprawdę jest udany zakup, i gondola i teraz spacerówka sprawdzają się rewelacyjnie.

Teraz już bardzo ciepło się robi, więc zakup takiego wózka jest moim zdaniem 100% trafiony. Użytkujesz go na wsi czy w mieście?

#109 Krzysztof Drzewiecki

Krzysztof Drzewiecki

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 23 marzec 2017 - 09:50

Odradzam zakup wózka Riko Brano,  po 3 miesiącach użytkowania przestał działać hamulec, po 5 miesiącach klekoczą koła, przy pierwszym zamontowaniu spacerówki, zepsuł się mechanizm regulujący wysokość oparcia. Przez cały okres użytkowania tego wózka mam wrażenie, że wózek zaraz się rozpadnie, szkoda bo na zdjęciach wyglądał bardzo ładnie.  

#110 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2017 - 08:49

Oj to fatalnie! Ja też się bałam żeby nie trafić na taki słabszy wózek bo jednak nie miałam w tym doświadczenia bo to moje pierwsze dziecko. Trochę koleżanki pomogły i w końcu zdecydowałam się na Amelis Hugo, bardzo się się u nas sprawdza i jest solidny jak na takie bezdroża po jakich spacerujemy

#111 ~dorota~

~dorota~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2017 - 10:19

a ktoś ma do czynienia ze spacerówką nitro easygo? szukam opinii, bo chcę zrobić prezent dla chrześniaka, siostra szuka wózka, a wiem, że dla niej to spory wydatek.

#112 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 18 maj 2017 - 23:26

Ja zdecydowałam się na wózek wielofunkcyjny i uważam, że to bardzo dobre rozwiązanie, mam model Barletta producenta Adamex, to produkt polski. Wózek w sam raz na polskie chodniki z wysokimi krawężnikami, posiada miękkie amortyzatory, gondola jest wentylowana. W zestawie z wózkiem jest moskitiera, przewijak, folia przeciwdeszczowa itp. Wybór wózka to bardzo ważna decyzja, szczególnie jak planuje się więcej, niż jedno dziecko.

#113 ~Martelina~

~Martelina~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2017 - 21:56

Adamex ma dobre jakościowo wózki, jestem użtykowniczą modelu Aspena i nie mam żadnych zastrzeżeń. Wózek jest estetycznie uszyty, gondola jest sporych rozmiarów, ma dobrą wentylację, co więcej jak na model wielofunkcyjny wcale nie jest taki ciężki.

#114 ~Miriam~

~Miriam~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 16:15

Ze swojej strony mogę polecić Expander Enduro. Przetestowany solidnie w warunkach i miejskich i wiejskich. Daje radę!

#115 ~KochamJasia~

~KochamJasia~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2017 - 14:14

Super wózek ten enduro. Dodatkowo zakupiliśmy sobie koła bezdętkowe, które są świetne. Polecam model 03 White

#116 ~Marissa~

~Marissa~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2017 - 15:19

My mamy EMMALJUNGA NXT90 FLAT i jesteśmy bardzo zadowoleni. Lekki, zwrotny, na pompowanych kołach i design nam też pasuje:) Najlepiej jest jednak wybrany wózek przetestowac przed zakupem czy nam pasuje, bo tanie nie są. Sprawdź listę hoteli na stronie BabyFura gdzie można wypożyczyć wózek w hotelu podczas weekendowego wyjazdu:) Przydatna opcja

#117 ~Julka~

~Julka~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2017 - 20:42

Bardzo nowoczesnym i funkcjonalnym wózkiem jest Vicco z Adamexu. Mamy go od dwóch miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Chodzimy często na spacery, a ten wózek daje sobie radę nawet na polnych nierównych drogach. Ma żelowe koła, których nie trzeba pompować i zapewniają dodatkową amortyzację. 

#118 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 12:13

Ja mam wózek z polskiej firmy Adamex, a konkretnie Barlettę. Wybrałam go dlatego, że jest wykonany bardzo solidnie, a przy tym jest lekki. Bardzo szybko można przejść z gondoli w spacerówkę co zajmuje dosłowne kilka sekund. Bardzo duża wygoda! :)

#119 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 17:34

Ja przy pierwszym dziecku zdecydowałam się na xlander, był całkiem niezły ale teraz polecono mi Anexa Sporta i okazał się dużo lepszy. Wózek naprawdę godny polecenia, spawdźcie

#120 ~Karina~

~Karina~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 20:26

poszukiwania wózka zakończyłam na kupnie wózka anex sport i szczerze polecam jeśli ktoś szuka wózka komfortowego dla rodzica i dziecka, wózek wykonany z dobrych i bezpiecznych materiałów, prowadzi się go bardzo lekko, na każdym terenie daje sobie świetnie radę, dla mnie trochę większy mógłby być kosz bo nie wszystko zawsze pomieszczę ;) ale jest świetny

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych