Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wózek dla dziecka

157 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~rozalka~

~rozalka~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2015 - 02:25

Jak kupować wózek to moim zdaniem lepiej 2 w 1. Fotelik moim zdaniem lepiej dokupić osobno. Podoba mi się bardzo nowy wózek Solution Zuma Kids. Nie tylko ładnie wygląda ale i jest bardzo funkcjonalny.  Ma obracane siedzisko, oparcie regulowane do pozycji leżącej, regulowaną wysokość rączki, pojemny kosz no i duże, gumowe koła.

Widzieliście już ten model wózka?używacie?

Jak kupować wózek to moim zdaniem lepiej 2 w 1. Fotelik moim zdaniem lepiej dokupić osobno. Podoba mi się bardzo nowy wózek Solution Zuma Kids. Nie tylko ładnie wygląda ale i jest bardzo funkcjonalny.  Ma obracane siedzisko, oparcie regulowane do pozycji leżącej, regulowaną wysokość rączki, pojemny kosz no i duże, gumowe koła.

Widzieliście już ten model wózka?używacie?

on to wogóle jest ciekawy bo gondolę sie zmienia w spacerowy po prostu że nie ma oddzielnej gondoli i oddzielnego spacerowego siedziska

#42 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2016 - 19:47

Cześć.

Powiedzcie mi jak spisują Wam się wózki z elementami z eko skóry? 

#43 ~magda33~

~magda33~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2016 - 15:51

Tak jak przypadkowo trafiłem do Centrum Dystrybucji Artykułów dla Dzieci Semma tak świadomie stwierdzam, że ma najlepszą na rynku ofertę począwszy od smoczków a na wózkach kończąc! Polecam każdemu kto szuka najwyższej jakości produktów!

#44 ~Ada~

~Ada~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 08:42

Ja wożę córkę w wózku Prampola i jestem zadowolona. Ma bardzo fajne funkcje i jest wytrzymały (a jeździłam nim po błocie czy piasku). Do tego lekki więc jeżeli ktoś tak jak ja mieszka w bloku bez windy to nie będzie 'padał' przy wnoszeniu ;)

#45 ~Majka~

~Majka~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2016 - 18:38

Ja mogę polecić spacerówkę przystosowaną dla dzieci 0+ Easygo virage. Od samego początku woziłam w niej synka.

#46 ~Ulala~

~Ulala~
  • Goście

Napisano 28 luty 2016 - 21:56

Ja mam wózek brano. Jest przepiękny :) Gondola jest duża, spacerówka wygodna, fajnie się prowadzi.

#47 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 29 luty 2016 - 01:01

No ja mam branoecco, bardziej mi sie spodobal, ale bardzo fajne wozeczki ma ta marka Riko, wczesniej myslalam o Nano ale bardziej urzekl mnie jednak branoecco

#48 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 29 luty 2016 - 18:40

Mi gondolę sprzedała koleżanka za grosze, a jak syn miał 6 miesięcy to kupiłam mu spacerówkę easygo quantum. Bardzo dobrze nam służy.

#49 AkukuBernard

AkukuBernard

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 02 marzec 2016 - 08:03

My mamy Maxi Cosi Mura 3 Plus i nie zamienilibyśmy go na inny. Rewelacyjnie się go prowadzi w mieście i w terenie spokojnie daję radę. Jest zwrotny i ma wielkie pompowane koła. O to nam chodziło i wszystko to ma. Do tego ma opływowy kształt i ślicznie wygląda.

#50 ~irena~

~irena~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2016 - 19:18

jakbym miała jeszcze raz zdecydować jaki wózek kupić to wybrałabym anex sport, to był dobry wybór jest funkcjonalny, łatwo się składa i mieści się w bagażniku, co dla nas ważne przy naszym trybie życia pozdrawiam :)

#51 ~Karina~

~Karina~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2016 - 18:53

Kupilam Anex Sport i nie żałuję jest funkcjonalny, ładny, lekki, ma pojemną torbę na zakupy i solidny stelarz co jest bardzo ważne... ;)

#52 ~fella~

~fella~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2016 - 18:59

Ja kupowałam wózeczek w sklepie. Wybrałam riko brano, bo bardzo mi się spodobał, no i przede wszystkim jest solidny.

#53 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2016 - 19:58

Fella a ile już masz tego brano? Jak sie sprawuje? Podoba mi sie ta wersja branoecco, ale nie wiem czy warto.

#54 ~Kaja~

~Kaja~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 13:37

Witam. My kupiliśmy Anex Sport. Jest bardzo praktyczny i ładny.

#55 ~Tatianka~

~Tatianka~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2016 - 21:32

U nas wózek wielofunkcyjny się nie sprawdził, bo spacerówka od niego nie była najlepsza. Przy drugim dziecku korzystałam tylko z gondoli od tego wózka, a jak córcia zaczęła samodzielnie siadać kupiłam parasolkę Nitro.

#56 ~Marika~

~Marika~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2016 - 19:43

u nas wózek wielofunkcyjny Anex Sport sprawdził się w 100% :)

#57 ~narrio~

~narrio~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 13:04

Ja poszukując dystrybutora asortymentu przeznaczonego dla dzieci trafiłem na serwis hurtowni Semma i właśnie tam zmówiłem po atrakcyjnej cenie dużo dobrej jakości towaru. Ofertę znajdziesz na stronie pod adresem semma.pl. Polecam, bo uważam że to jedna z najlepszych propozycji rynkowych.

#58 ~Angela~

~Angela~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 13:53

My niedawno kupiliśmy wielofunkcyjny Anex Sport. Jak dla nas sprawuje się bez zarzutów.. :)

#59 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 09:32

Brano Ecco z riko, potwierdzam śliczny, praktyczny, zwrotny i bezpieczny z dobrą amortyzacją, jest to wózek 3w1, nasz już czeka na właściciela, mam nadzieję, że już niedługo zdecyduje się wyjść ;-)

Chciałabym kupić wózek riko brano, używany 3 w 1 czy ktoś ma może na sprzedaż? Proszę o kontakt na gosiask@op.pl

#60 ~Marzena~

~Marzena~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2016 - 19:19

niestety nic mi na ten temat nie wiadomo. Ale mogę polecić wielofunkcyjny Anex Sport

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych