Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wózek dla dziecka

160 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Kassie~

~Kassie~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2015 - 11:41

Expander grey line jest świetny. Kupiłam go przez internet i nie żałuję. Dziecko ma dużo miejsca, dobrze się prowadzi i jest bardzo ładny. Polecam.

#22 ~Jagoda~

~Jagoda~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2015 - 23:37

Ja wolałam osobno kupić gondolę i spacerówkę. Teraz mamy parasolkę Easygo Milo. Dobrze się sprawdza.

#23 harasss

harasss

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 07 wrzesień 2015 - 13:10

Polecam z czystym sumieniem Hartan VIP - świetny wózek, może trochę drogi, ale wystarczy nawet na 3 dzieci:)

#24 hankax2

hankax2

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 22 wrzesień 2015 - 10:35

W smyku są piękne! :) Choć nie patrz tylko na wygląd, bo wózek musi być przede wszystkim lekki i zwrotny - estetyka to drugorzędna sprawa. My daliśmy coś koło 2,5 tys - choć później widziałam że z kodem z kuponiarni można było taniej go mieć.

#25 ~Zośka~

~Zośka~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2015 - 01:04

Ja dostałam gondolę od przyjaciółki, a niedawno kupiłam parasolkę Ezzo. Jestem zadowolona i mam nadzieję że dalej będzie się tak świetnie sprawdzać :)

#26 ~dorota~

~dorota~
  • Goście

Napisano 17 październik 2015 - 01:21

Tez mialam ten sam problem z wyborem wozka. Zalezalo mi na ladnym praktycznym wozku jednak nikt mi nie doradzil wiec postanowilam zaryzykowac zamowilam przez internet riko brano ecco 3 w 1 wozek jest naprawde leciutki przy malym nacisku delikatnie sie ugina jest duzy bardzo. Gondola jest naprawde duza wozek w rzeczywistosci wydaje sie wielki. Termin mam na listopad wiec wozek jeszcze nie byl w pelni praktyczny wiec nie wiem jak sprawuje sie na dworze ale ma duze kola i wydaje sie naprawde porzadny

#27 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 18:40

Ja mam Riko Brano i jestem zadowolona. Są dostępne bardzo fajne kolory. Wózeczek jest funkcjonalny i wygodny dla dziecka.

#28 ~Doris~

~Doris~
  • Goście

Napisano 22 październik 2015 - 20:12

Ja mam expandera black line. Poleciła mi go koleżanka i nie żałuję że go kupiłam. Bardzo porządny wózek.

#29 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 22 październik 2015 - 22:37

A ile już użytkujesz tego Expandera? Sprawdzi się na jesień i zimę, oglądałam ten model i model Ecco, oba mi sie podobaja, wlasnie szukam opinii o nich.

#30 ~wiko~

~wiko~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 08:28

GRACO sie teraz opłaca kupić , do końca listopada mają fajną akcje promocyjna Graco Cashback
można dostać zwrotu za wózki albo foteliki  od 50 do 350zł w zalezności od ceny produktu

#31 ~Martusia~

~Martusia~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 14:16

Ja też mam Expandera black line. Na jesień i zimę sprawdzi się idealnie. Jak go tylko zobaczyłam, to już nie chciałam nic innego :)

#32 ~Wera~

~Wera~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 23:50

Ja mam tą wersję Ecco Mondo z eko skórzanymi wstawkamk w tapicerce wózka, jak go zobaczyłam odrazu wiedziałam, że ten i żaden inny.

#33 ~Becia~

~Becia~
  • Goście

Napisano 30 październik 2015 - 10:40

Myślę, że lepiej jest kupić osobno gondolę i spacerówkę. Mi gondolę kupiła przyjaciółka, a ja później kupiłam sobie spacerówkę Easygo Nitro. Jestem z niego zadowolona :)

#34 ~Asiula~

~Asiula~
  • Goście

Napisano 31 październik 2015 - 11:18

Czy ktos z Warszawy moze polecic sklep, w ktorym znajde model wozka Expander Mondo Ecco, ewentualnie RIKO BRANO?Chcialabym obejrzec ten wozek na zywo, bo widze ze wiele osob chwali, a ja zastanawialam sie nad Adamexem Pajero Alu, ale mam coraz wiecej watpliwosci, bo wiele osob narzeka na tego producenta i ten model.Bede w przyszlym tygodniu w stolicy i z mila checia dokonalabym rekonansu.

#35 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2015 - 16:18

Witajcie...

też miałam dylemat no ale wózek dziś zamówiony i nie ma odwrotu:) bylismy w sklepie przy ul. Siemiatyckiej 30 w Warszawie sklep Dzidziusiowa Kraina. Ostatecznie po dłuuugiej godzinnej wizycie i obejrzeniu chyba 5 różnych wózków ( Expander, Rico, Adamex, Tako i Bebetto ) zdecydowaliśmy się na wózek Expander Mondo Ecco kolor cappuccino. Pan sprzedawca odpowiadał nam cierpliwie na wszystkie pytania :)(ciekawostka Expander i Riko to ten sam producent:). Jak tylko zobaczyłam model ecco zakochałam się i już wiadomo było, że to ten i nasza córeńka będzie jego użytkowniczką. Jedyna wątpliwość, którą teraz mam to kolor...zdaje mi się że jest za jasny, bo termin mam na styczeń  i jak wyjdę na spacer po kilku tygodniach to będzie błoto i plucha wiec obawiam się,że dość szybko może zmienić swój kolor kosz zamontowany koło kółeczek...ale coś za coś..sprzedawca nas uspokoił,że na każdym kolorze widać takie plamy, nawet na czarnym sól wychodzi...wieć nie przejmować się bo materiał jest dobrej jakości i spokojnie można szmatką przetrzeć bądź zdjąć i uprać..Poza tym żadnych wad nie widziałam...oczywiście jak tylko będziemy go użytkować  po kilku miesiącach dodam opinię na temat wózeczka i jego sprawunków:) Pozdrawiam

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 00:00

Ja kupię z GRACO jednak - wyjdzie mnie taniej o 350 zł z tą promocją  GRACO CASHBACK  - do konca listopada jest

#37 dusia

dusia

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 28 listopad 2015 - 17:04

Jak kupować wózek to moim zdaniem lepiej 2 w 1. Fotelik moim zdaniem lepiej dokupić osobno. Podoba mi się bardzo nowy wózek Solution Zuma Kids. Nie tylko ładnie wygląda ale i jest bardzo funkcjonalny.  Ma obracane siedzisko, oparcie regulowane do pozycji leżącej, regulowaną wysokość rączki, pojemny kosz no i duże, gumowe koła.

Widzieliście już ten model wózka?używacie?

#38 ~Iwonka6~

~Iwonka6~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2015 - 04:09

Ja mam Riko Brano. Kupiłam go przez internet ale najpierw sprawdziłam w sklepie. Jest wygodny dla dziecka, a mamie dobrze się prowadzi, ogólnie jestem zadowolona :)

#39 ~Daria89~

~Daria89~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2015 - 12:17

Paula nie wiedzialam o istnieniu tego sklepu a mam do niego bardzo blisko, wlasnie tez myslalam o Ecco Mondo, ale widzialam go tylko w necie, opinie ma raczej same pozytywne, tylko ze ja bym chciala wlasnie obejrzec go na zywo, wtedy tez wybrac kolor bo wiadomo, ze tak na zywo wyglada to inaczej niz na monitorze

#40 ~Klara Skowron~

~Klara Skowron~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2015 - 18:34

Bardzo fajne wózki można znaleźć w Coletto. Przede wszystkim można tam wybrać coś zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Poza tym z tego co o nich czytałam, każdy produkt z tego sklepu posiada odpowiedni certyfikat bezpieczeństwa, wobec czego można spokojnie wozić w nim dziecko.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych