Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wózek dla dziecka

158 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 31 październik 2014 - 18:45

Szukam dobrej jakości, wygodnego, poręcznego i lekkiego wózka dla dziecka. W listopadzie zostanę mamą i brakuje mi już tylko właśnie tej jednej rzeczy. Myślę o zakupie takiego 3w1, ale nie wiem czy do jest praktyczne? Może ktoś coś doradzi w tej kwestii? Kolejną sprawą jest kolor. Chciałabym czerń połączoną np z fioletem lub zielenią. Zależy mi na tym żeby ładnie wyglądał, żeby miał dużą torbę na zakupy i koła, które bez problemu będą jeździć po każdej nawierzchni. Podoba mi sie kilka modeli z internetu. Czy ktoś z Was zamawiał tak drogą rzecz przez internet?

#2 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2014 - 21:22

Ja też jestem na etapie szukania wózka, niestety muszę leżeć, więc bieganie po sklepach odpada, też chcę wózek 3w1, podoba mi się sporo modeli, ale najbardziej wózek marki Expander Mondo Ecco, powiem szczerze, że najbardziej zaintrygował mnie jego wygląd, połączenie materiału z eko skórą, białym stelażem i gondolą jest naprawdę śliczne i stylowe, tylko obawiam się kupować wózka tylko na wygląd, do tego przez internet, choć z opisu wydaje się być praktyczny i bezawaryjny.

#3 skowronek

skowronek

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 06 listopad 2014 - 11:56

A propos biegania, możecie polecić jakieś wózki do joggingu? Bardzo mnie ten temat ostatnio interesuje.

#4 ~zowee~

~zowee~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 23:44

Co prawda zieleni ani fioletu nie ma w tym modelu, jest czarny z szarym lub pomarańczowym ale jak zobaczy pani sama sa śliczne. Wygodne, lekkie, bezpieczne, mają duże wytrzymałe koła z bieżnikami, nawet błotniki na kołach. Torba duża. Myślę ze się wam spodoba Graco EVo XT a zamawiałam dokładnie na internetowych aukcjach allegro

#5 ~Matylda~

~Matylda~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2014 - 19:11

Beata, a czy ten wózek z Expandera Mondo kupowałaś w sklepie stacjonarnym czy internetowym? Bo ja się zastanawiam nad tym żeby go zamówić, ale wcześniej go nie widziałam. Z wyglądu podoba mi się bardzo, ta linia, kolory do wybory, obszycia z eco skóry... ale nie wiem czy najpierw nie trzeba się do wózka przymierzyć?

#6 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 14:56

Kupiłam go przez internet. Znalazłam jakiś filmik na którym widać jak się go obsługuje i stwierdziłam, że skoro mi się podoba, a znalazłam go w dobrej cenie to kupię. A zakup okazał się strzałem w "10", bo wygląd to jedno, ale miał być przede wszystkim funkcjonalny i taki właśnie jest. Koła ma duże, można je ustawić do jazdy na wprost. Nie straszna mu kostka brukowa, ma super amortyzację i dobre hamulce. Gondola jest duża, wygodna, materac miękki. Nic dodać nic ująć.

#7 ~ewciaak~

~ewciaak~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2015 - 17:10

zowee  jak Ci sie spisuje ten twój wózeczek evo xt graco? bo bardzo mi isę spodobał na zdjeciach w necie i z opisu, jakby dla mnie stworzony , napisz coś wiecej o nim

#8 ~zowee~

~zowee~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2015 - 20:14

Graco EVo XT - nie wiem co chcesz wiedzieć. Tak z codziennych doświadczeń to szybciutko sie składa i rozkłada - ja go stawiam złożony w przedpokoju żeby mieć wiecej miejsca. Kosz bardzo pojemny. Jak chodzi o jazdę to przez te duże koła bardzo rózno i płynnie jeździ, nie trzęsie gondolą, a też prowadzi się bez trudu jakiegoś, nawet podjazd pod krawężnik czy coś wyższego to nie kłopot żaden. Mnie sie wydaje super wóżkiem

#9 ~ewciaak~

~ewciaak~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 13:12

Graco EVo XT - nie wiem co chcesz wiedzieć. Tak z codziennych doświadczeń to szybciutko sie składa i rozkłada - ja go stawiam złożony w przedpokoju żeby mieć wiecej miejsca. Kosz bardzo pojemny. Jak chodzi o jazdę to przez te duże koła bardzo rózno i płynnie jeździ, nie trzęsie gondolą, a też prowadzi się bez trudu jakiegoś, nawet podjazd pod krawężnik czy coś wyższego to nie kłopot żaden. Mnie sie wydaje super wóżkiem

Dzięki wielkie  za opinię, bardzo  mi on pasuje. Powiem szczerze jestem gotowa zamówić bez obejrzenia na żywo ale męzulek nalega wieć zamówiliśmy w sklepie żeby go obejrzęć , maja dowieźc za jakis tydzien :) Ale ja to jestem na niego napalona jak nastolatka jakaś :)

#10 ~Isska~

~Isska~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2015 - 23:59

Najlepiej kupić nie przez internet, a oglądając na żywo w sklepie. To nie ciuszek. Najlepiej wybierać polskich, naprawdę sprawdzonych producentów. Wystarczy sprawdzić jak dobre opinie ma np. Baby design. 

#11 ~klapcia~

~klapcia~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2015 - 17:21

Najlepiej kupić nie przez internet, a oglądając na żywo w sklepie. To nie ciuszek. Najlepiej wybierać polskich, naprawdę sprawdzonych producentów. Wystarczy sprawdzić jak dobre opinie ma np. Baby design. 

Ja jednak wolę evo XT - opinie ma rewelacyjne a koła mnie bardzo przekonały

#12 ~kojka~

~kojka~
  • Goście

Napisano 12 maj 2015 - 12:04

Z Twojego opisu całkiem całkiem i ogladałam na fotkach w internecie i mi się podoba. Rozgladam się za wózie, może ten evo xt  ?

#13 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 18 maj 2015 - 20:24

Mnie spodobał się wózek Riko Brano i kupiłam go właśnie przez internet. Jest na prawdę dobry. Świetnie się prowadzi, jest dobrze amortyzowany (dziecku nie odskakuje główka, gdy się go prowadzi po wybojach) i wygląda bardzo dobrze. Jest bardzo duży wybór kolorów. Myślę że warto :)

#14 ~Sandra~

~Sandra~
  • Goście

Napisano 18 maj 2015 - 22:00

A widziałyście może model Durango z euro cart? Podoba mi się bardzo, ale nie jestem pewna do końca i szukam opinii.

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2015 - 15:54

Z Twojego opisu całkiem całkiem i ogladałam na fotkach w internecie i mi się podoba. Rozgladam się za wózie, może ten evo xt  ?

Fajny jest  ten Graco - oglądałam dzisiaj w sklepie , tapicerka i budka i kosz robią wrazenie, koła tez

#16 ~Justa~

~Justa~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2015 - 18:25

Ja zdecydowałam się na wózek 3w1 Virgo Dynamic Baby (mało znana firma). Był najtańszy z tych, które mi się podobały. Nie używałam jeszcze spacerówki, ale z gondoli jestem bardzo zadowolona. Wózek lekki, zwrotny, cichy, używam go codziennie (w tym przez cała zimę), w mieście sprawuje się bez zarzutu. Poza tym ma bardzo fajne pompowane koła. Nie zawsze warto przepłacać, jeśli za niższą cenę można kupić coś bardzo dobrego.

#17 ~Klara~

~Klara~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2015 - 15:16

Brano Ecco z riko, potwierdzam śliczny, praktyczny, zwrotny i bezpieczny z dobrą amortyzacją, jest to wózek 3w1, nasz już czeka na właściciela, mam nadzieję, że już niedługo zdecyduje się wyjść ;-)

#18 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2015 - 19:19

Evo xt z Graco- to i ja potwierdzam że super sprzecik

Bardzo zwrotny, dość leciutki a daje rade na rózniastym terenie - właśnie wróciliśmy z urlopu- dał rade i w lesie i po drodze takiej żwirowej do plazy i po piasku no i nie jakoś mega trudno się jeździło, sprawdził się bardzo dobrze

#19 benimed

benimed

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 28 lipiec 2015 - 11:00

Ja zdecydowałam się na wózek babyzen - superr lekki (5,8 kg), kompaktowy i bardzo wygodny. Co prawda nie można go kupić w Polsce ale zdecydowanie polecam jeśli mieszkasz bez windy i musisz nosić wózek na 4 piętro.

#20 ~Leszek~

~Leszek~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2015 - 09:02

Szukam dobrej jakości, wygodnego, poręcznego i lekkiego wózka dla dziecka. W listopadzie zostanę mamą i brakuje mi już tylko właśnie tej jednej rzeczy. Myślę o zakupie takiego 3w1, ale nie wiem czy do jest praktyczne? Może ktoś coś doradzi w tej kwestii? Kolejną sprawą jest kolor. Chciałabym czerń połączoną np z fioletem lub zielenią. Zależy mi na tym żeby ładnie wyglądał, żeby miał dużą torbę na zakupy i koła, które bez problemu będą jeździć po każdej nawierzchni. Podoba mi sie kilka modeli z internetu. Czy ktoś z Was zamawiał tak drogą rzecz przez internet?

Kupiłem ten wózek [brano] i bardzo żałuję, bardzo duży luz pomiędzy stelażem i gondolą a dystrybutor twierdzi że to normalne i nie przyjmuje reklamacji. Odradzam bo dziecko dostanie choroby morskiej. Pozdrawiam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych