Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

WOŚP w Łapach

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 07:17

Czy w tym roku też będzie jakiś koncert w Łapach? Gdzie i o której?

#2 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 14:06

W tym grajdole nie gra Woś ale potem pomocy chce każdy

#3 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 14:57

Przy kościele sw PiP po sumie widziałem jak stała dziewczyna mało widoczna tak na uboczu i chyba miała puszkę

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 15:13

sorry, ja nie chce, a już na pewno nie chce nic od tego tam owsika, oszust jeden i hipokryta ja ci wszyscy pejsaci...i leczenia na tym niby od niego sprzęcie tez nie chce, place składki  i jestem ubezpieczona, wystarczy...

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 15:39

sorry, ja nie chce, a już na pewno nie chce nic od tego tam owsika, oszust jeden i hipokryta ja ci wszyscy pejsaci...i leczenia na tym niby od niego sprzęcie tez nie chce, place składki  i jestem ubezpieczona, wystarczy...

Był taki co mówił:nie chce, ale muszę.

#6 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 16:11

Gościu choroba nie przycisnela ale do czasu

#7 ~Eea~

~Eea~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 16:18

Ja również składki opłacam i co z tego jak jestem w szpitalu nawet papier toaletowy muszę mieć własny, pisiory dostaną na urzędzie dostaną wszystko, masz kobieto to swoje ubezpieczenie

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 18:40

Niech rząd pis zadba i zakupi aparatury/sprzęt a na finansowanie partii jest ile kasy z kieszeni podatników a na leczenie i zakup aparatury zawsze brak i na końcu niech ktoś z rodziną się bogaci jak rząd pis nie radzi

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 18:45

NFZ swoimi dyrektorami pis obsadził w marmurach jak w Białymstoku i ile tu pracuje i zarabia a mieli likwidować ile szpitali w Polsce by wyposażyli teraz jest dobrze i o tym głośno się NIE mówi dobre oszczędności przez pis gdzie jest kasa topiona ???

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 21:00

i dobrze, że ludzie nie nabierają się wośp

#11 ~EWKA~

~EWKA~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 22:48

już jesteś chory i gdzie na jakim czyim sprzecie chcesz być leczony ? zastanów się dwa  razy co robi i pszesz, chyba tak jesteś pochłoniety przez mafię rzymską.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 23:06

To Wstyd żeby pis nie radził ze szpitalami miało być lepiej a ile zarabia dyrektor w NFZ biurokracja ??? itd a tu się bogaci i rodzina Owsiaka a PIS nie RADZI ze służbą zdrowia Pozdrawiam  takich wspaniałych a o Banasiu z pis ucichło dobrodzieje k.i z.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 23:13

A z Podatników grubą kasy pis ma na finansowanie partii a na papier toaletowy nie mają czy jajeczko jedne gotowane lub dwa zimne drobiowe paluszki parówki na kolację i 2 kromki chleba z margaryną w Białymstoku to w więzieniu lepiej karmią

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 23:42

A z Podatników grubą kasy pis ma na finansowanie partii a na papier toaletowy nie mają czy jajeczko jedne gotowane lub dwa zimne drobiowe paluszki parówki na kolację i 2 kromki chleba z margaryną w Białymstoku to w więzieniu lepiej karmią

nie myl podatków ze składkami na ubezpieczenie zdrowotne. wracaj do więzienia i tam się lecz

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 06:55

już jesteś chory i gdzie na jakim czyim sprzecie chcesz być leczony ? zastanów się dwa  razy co robi i pszesz, chyba tak jesteś pochłoniety przez mafię rzymską.

najwyższy czas byś pokazała zawartość swojego słoika

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 06:59

Był taki co mówił:nie chce, ale muszę.

Lepiej, był taki co mówił że ma magistra ale dyplomu nie miał.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 09:45

115.362.894 zł stan na dziś :mellow: 

I co zacofany intelektualnie, Rydzowy trollu. :)

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 09:56

Gościu choroba nie przycisnela ale do czasu

Naiwna propaganda. Decydenci za pośrednictwem kolaborantów przyzwalając na taką działalność kupują "owsika" a nie usprawiedliwienie przed całym narodem, na którego krzywdzie żerują  :lol:

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 10:03

115.362.894 zł stan na dziś  :mellow: 

I co zacofany intelektualnie, Rydzowy trollu.  :)

He he, co prawda to jeszcze nie nobel ale pokaż słoiki tych co wpłacali intelektualna kaleko  :lol:

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 10:13

TokarCZUK była "mądrzejsza", bo po drobne się nie schylała ale "owsik" jest od niej "inteligentniejszy", bo do tej pory pewnie kilka takich nobli zgarnął  :lol:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych