Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

WOŚP 2015: Plan imprez :: zobacz komentowany artykuł

• Zamknięty Temat jest zamknięty
51 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ada~

~Ada~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2015 - 07:58

Patrzę na tych ludzi i niedobrze mi się robi. Uczciwy człowiek w sądzie pokazałby rachunki, a Owsiak grozi wszystkim kto pyta o rachunki, ile na co poszło.

#2 ~Ada~

~Ada~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2015 - 08:03

Zwolennicy Owsiaka: "Matka Kurka to oszołom, to katolik, Owsiak nie bierze sobie żadnych pieniędzy". Jakos dziwnie ale Owsiak nakazuje dzieciom żebrać własnie tam gdzie jest najwiecej "Katoli' czyli pod kosciołami. Ja wrzucę do puszki 12 groszy. Pensja dla Owsiaka musi być.

#3 ~rozważny~

~rozważny~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2015 - 09:54

Cała Polska z powagą patrzy na Paryż, a nie na wygłupy p. Owsiaka.
Impreza p. Owsiaka, ma wielkiego konkurenta we Francji, czyli marsz żałobny, na którym będą obecni wszyscy wielcy z EUROPY.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2015 - 10:16

Żadnych krytycznych uwag.

Ma być tak jak na corocznej konferencji prasowej Putina. Tylko zaprzyjaźnieni dziennikarze i tylko  uzgodnione wcześniej, wygodne pytania.

Pogoda marna, szkoda dzieciaków.

#5 ~miszel~

~miszel~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2015 - 10:16

Ani grosza !

#6 ~nic nie dam~

~nic nie dam~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2015 - 10:17

A ja nie dawałam i nic nie dam. Niech Owsiak wykaże ile zarobią zespoły na tych koncertach, ile zarabia on i jego żona i reszta rodziny zatrudniona w wośp, ora skąd ma pieniądze na kształcenie dwóch córek w stanach? Głupi lubie będą płacić i licytować dla niego, ale nikt nigdy nie pomyślał zeby go dokładnie skontrolować, bo wszystkie pieniądze nie idą na sprzęt, którym tak się chwali, wiec reszta na co?

#7 ~Stańczyk~

~Stańczyk~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2015 - 10:25

A ksiąg jak nie pokazał tak nie pokaże  !!!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Na szczęście wy szczekacze należycie to niewielkiego ułamka społeczeństwa. Nie chcecie, Nie dawajcie. Nie życzę Wam żebyście wy albo ktokolwiek z waszych rodzin musiał skorzystać ze sprzętu Orkiestry bo byście musieli z tymi poglądami tego odmówić.

#9 ~;|~

~;|~
  • Goście

Proszę nie wrzucać wszystkich do jednego worka! Ja też jestem katoliczką ale na Owsiaka nie daję. Niestety w Polsce przyjeły się stereotypy typu mocherowy beret czy katolik. Jestem katoliczką i jestem z tego dumna, pisanie że wszyscy świadczy o głupocie tych co piszą.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2015 - 10:40

A ksiąg jak nie pokazał tak nie pokaże  !!!

"Sąd uznał,że Owsiak sie nie rozliczył z milionów złotych wpłaconych przez Polaków na WOSP". "Jestem właśnie chory i nie życzę sobie ogladania w moim domu przez całą niedzielę tego kaprowego, pokrętnego ryja... Nie jestem w stanie tolerować tego lansu i wyłudzania chociażby złotówki od Polaków, póki się nie rozliczysz z tych pieniędzy, które nabrałeś do tej pory, czyli setek milionów złotych do czego wzywał ciebie sąd... Uczciwy człowiek by po prostu wyjął rachunki i pokazał, a ty Owsiaku wysyłasz łysych bojówkarzy na jednego dziennikarza" - napisał świetny Bloger Łażacy Łazarz.

#11 ~zenek~

~zenek~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2015 - 10:43

a co Ty chamie jeden z drugim zrobiłeś dobrego dla bliźniego ? Choćby wosp tylko połowę dawał na sprzęt a druga połowę brał dla siebie to ile dobra zrobił dla polskiej służby zdrowia ! Nie dajesz to nie dawaj ale nie przeszkadza chociaż nie opluwaj matole jeden z drugim

#12 ~As~

~As~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2015 - 10:45

Na szczęście wy szczekacze należycie to niewielkiego ułamka społeczeństwa. Nie chcecie, Nie dawajcie. Nie życzę Wam żebyście wy albo ktokolwiek z waszych rodzin musiał skorzystać ze sprzętu Orkiestry bo byście musieli z tymi poglądami tego odmówić.

ty należysz do pożytecznych idotów, sorki, ja ci tego prawa nie odbieram. A zauważ mądralo,że na sprzęt to własnie my dajemy, to nie Owsiak daje ze swojej kieszeni. Trudno ci to pojąć?????? To co jest z twoim rozumem? TO SA NASZE PIENIĄDZE A NIE OWSIAKOWE. Owsiak własnie z tych pieniedzy wypłaca sobie, żonie, córce ekstra pensje i co uważasz,że to uczciwe? Oni maja pensje ministerialne i jakim prawem? On może brać, najwyżej 3 krotną srednia pensje, a jak bierze więcej to jest to działalnośc gospodarcza i powinna byc opodatkowana. Ale co tobie tłumaczyć, jesteś żenujący z tym brakiem rozumku.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2015 - 10:51

a co Ty chamie jeden z drugim zrobiłeś dobrego dla bliźniego ? Choćby wosp tylko połowę dawał na sprzęt a druga połowę brał dla siebie to ile dobra zrobił dla polskiej służby zdrowia ! Nie dajesz to nie dawaj ale nie przeszkadza chociaż nie opluwaj matole jeden z drugim

O jest i ynteligent głoszący propagandę z żydowskiej gazety GW dla Palaków. Owsiak z naszych, podkreślam z naszych pieniedzy kupił sobie mieszkanie za 1 milion, lokale, 3 domy, auta, ksztacił swoje dzieci i bierze pensję 20-30 tysięcy zł, tyle samo bierze Dzidzia i tyle samo córa. Matołem jesteś ty, bo to sa nasze pieniadze a my widzimy,ze sitwa zlodziejska okrada nas i chore dzieci. Z tego co uzbiera na pomoc dzieciom idzie 10-15%. I Matole to są stale nasze a nie owsikowe pieniądze. Czemu sie nie leczysz, bo jak widac jesteś chory powaznie.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2015 - 10:56

ależ ty udzielasz sie na wszystkich stronach forum, i szczekasz i muczysz hahahahaha. Jełopie to sa nasze pieniądze, nasze i my widzimy jak są rozkradane i wcale nie idą na pomoc chorym dzieciom, ale żeby to zrozumieć to potrzebny jest rozum. A ty, twoja gęba jak widać szuka rozumu, ale nie masz szansy go znalezć. Koniecznie jedz na 'łotstok' popalaj się w błocie, porycz, poćpaj i może wreszcie przepadniesz, może ziemia ciebie uleczy.

#15 ~zenek~

~zenek~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2015 - 10:56

I choćby dla tych 10 czy 15 procent co idzie dla dzieci warto wspierać wosp ! Co zazdrościsz gnido?

O jest i ynteligent głoszący propagandę z żydowskiej gazety GW dla Palaków. Owsiak z naszych, podkreślam z naszych pieniedzy kupił sobie mieszkanie za 1 milion, lokale, 3 domy, auta, ksztacił swoje dzieci i bierze pensję 20-30 tysięcy zł, tyle samo bierze Dzidzia i tyle samo córa. Matołem jesteś ty, bo to sa nasze pieniadze a my widzimy,ze sitwa zlodziejska okrada nas i chore dzieci. Z tego co uzbiera na pomoc dzieciom idzie 10-15%. I Matole to są stale nasze a nie owsikowe pieniądze. Czemu sie nie leczysz, bo jak widac jesteś chory powaznie.

#16 ~as~

~as~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2015 - 11:13

Jak widać 'zenio' sie rozszalał, a wyzywa, a może ty zarabiasz u Owsika? To może ty rozsyłasz grozby pod adresem ludzi, którzy żadaja aby Owsik okazał całą dokumentację? Trzeba to koniecznie sprawdzić. A gnida faktyczna zawsze nazwie innych gnidą. To normalne u przygłupów.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2015 - 11:14

ty należysz do pożytecznych idotów, sorki, ja ci tego prawa nie odbieram. A zauważ mądralo,że na sprzęt to własnie my dajemy, to nie Owsiak daje ze swojej kieszeni. Trudno ci to pojąć?????? To co jest z twoim rozumem? TO SA NASZE PIENIĄDZE A NIE OWSIAKOWE. Owsiak własnie z tych pieniedzy wypłaca sobie, żonie, córce ekstra pensje i co uważasz,że to uczciwe? Oni maja pensje ministerialne i jakim prawem? On może brać, najwyżej 3 krotną srednia pensje, a jak bierze więcej to jest to działalnośc gospodarcza i powinna byc opodatkowana. Ale co tobie tłumaczyć, jesteś żenujący z tym brakiem rozumku.

jakie my dajemy? skoro Ty nie dajesz to tego nie finansujesz.

Widze ze wiekszosc postow anty Owsiakowych pisze jedna osoba :)

#18 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2015 - 11:18

Nie chcę, a niestety moje pieniądze idą na WOŚP. Z mojego abonamentu mają najlepszy czas w kilku stacjach telewizyjnych, z moich podatków mają zabezpieczenie medyczne, straży pożarnej, policji i pomoc wojska. Z moich podatków organizowane są koncerty...

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2015 - 11:18

Co prawda niedziela ale apteki są otwarte także część z was dostanie coś na bół du....

A jak u sąsiada ma gorzej od was ? Czyli super....

Skoro nie dajecie pieniędzy na niego to dlaczego rozliczacie go że sobie 99,9999999% wypłaca ?! Chyba pretensje powinni mieć CI co dali ?

#20 ~Ada~

~Ada~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2015 - 11:30

Co prawda niedziela ale apteki są otwarte także część z was dostanie coś na bół du....

A jak u sąsiada ma gorzej od was ? Czyli super....

Skoro nie dajecie pieniędzy na niego to dlaczego rozliczacie go że sobie 99,9999999% wypłaca ?! Chyba pretensje powinni mieć CI co dali ?

Wypróbowałeś? Lewatywę też. Owsiak do dziennikarza, który pyta go o rozliczenia, co zostało kupione iza jakie sumu odpowiada: '. się'. Ty pasujesz do tego Owsiak jak ulał. Właśnie pretensje maja ci, którzy dawali i zauwazyli,że Owsiak zamiast rzeczywiście pomagać chorym dzieciom pomaga sobie, ba nawet finansował kampanie wyborcżą PO.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych