Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wodociagi Choroszcz opinie, pochwały, zażalenia

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2019 - 21:35

Jakie opinie macie o wodociągach w Choroszczy? Czy ci ludzie są kompetentni czy granatem od pługa oderwani? Ruchy tych pracowników to w prywatnych firmach by zwolnili. Czy tylko ja mam takie zdanie? Czy burmistrz nie może rozwalić tego PRL-wskiego podejścia do klienta?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 17:07

Wodociągi to taki świat zamkniety, własne kredki własny plac zabaw. Każdy pracownik sobie jest kierownikiem i chce rządzić. 

#3 ~Hubert~

~Hubert~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 07:39

Jakie opinie macie o wodociągach w Choroszczy? Czy ci ludzie są kompetentni czy granatem od pługa oderwani? Ruchy tych pracowników to w prywatnych firmach by zwolnili. Czy tylko ja mam takie zdanie? Czy burmistrz nie może rozwalić tego PRL-wskiego podejścia do klienta?

W Państwowych firmach tak jest bo sam pracuje w takiej. Co w tym złego? W prywatnych też tak powinno być a nie ciągle tylko zasowac i wszystko wliczone co do sekundy a płacą grosze. Porównanie mam bo 14 lat pracy u prywaciarzy i 3 lata w Państwowym. Wreszcie do domu przychodzę jak człowiek i jestem w stanie zająć się rodzina.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 08:27

W państwowych, gminnych, miejskich spółkach jest gorzej niż było za czasów PRL. 90% towarzystwa sama nie wie co tam robi. Wiedzą tylko że kasa co miesiąc sięnależy. Firmy puchną po każdych wyborach. Każda władza ma rodzinę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych