Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Włochu zabił matkę? :: zobacz komentowany artykuł

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1013 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~???~

~???~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2008 - 01:04

NO TO TERAZ WłOCHU śPIJ SPOKOJNIE....

#2 ~rychu~

~rychu~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2008 - 05:50

POLACY Z OBURZENIEM DOWIEDZIELI SIĘ, ŻE PRZESZACOWANE NOWE MIASTO, TAK PROMOWANE PRZEZ NIEKTÓRE BIAŁOSTOCKIE AGENCJE NIERUCHOMOSCI JEST SIEDLISKIEM WYSTĘPKU I ZBRODNI...

#3 ZMARZNIETY

ZMARZNIETY

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 224 postów

Napisano 06 marzec 2008 - 06:47

kurcze na naszym osiedlu to coraz gorsze mendy sie sprowadzaja a doniedawna było naprawde spokojnie!!!

#4 ~Turist~

~Turist~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2008 - 07:34

na Nowym Miescie to fakt,ze teraz coraz wiecej dziwnego towarzystwa....ostatnio moj kumpel dostal tam po twarzy.A co do agencji nieruchomosci i developerow to fakt,ze naganiaja ludzi nieprawdziwymi informacjami.Przyklad:osiedle przy ul. Sybirakow.Wersal na swojej stronie reklamowal blok piszac ostoja spokoju,tereny zielone,las,ogrodki dzialkowe,mieszkancy moga obserwowac bazanty na lace pod lasem itp.Lace??to zarosniete miejsce to wg developera urokliwa laczka:).Kto tam byl to wie ze pod lasem lepeij nie chodzic poznym popoludniem i wieczorem.Jest tam niebezpiecznie,ogniska,towarzystwo pijace,wrzaski,bojki,wlamania do dzialek i mieszkan,pogordzone chorobliwie bloki.

#5 ~..XXX..~

~..XXX..~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2008 - 08:22

... Nie znaliście GO nawet !! Wiedz jak nie znaliście TO sie nie wypowiadajcie ... A nowe Miasto Nie jest złe ...

#6 ~mmmmmmmmmmmmmmi~

~mmmmmmmmmmmmmmi~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2008 - 08:34

ludzie , on jakis nienormalny zreszta popatrzyc na niego to juz same ciary czlowieka oblatuja POTWóR!!!!!!!!!!!!!piękna młodą kobiete zabił gnój!!!!!!!!!!!!

#7 ~Kolo~

~Kolo~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2008 - 09:30

Do xxx :Nowe Miasto nie jest złe..tylko niebezpieczne.

#8 ~..XXX..~

~..XXX..~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2008 - 09:59

Mozę i jest nie bezpieczne Ale ja sie tu czuje najlepiej nie wiem jak wy ... Do: MMMMMMMMMMM Ty Tam Morda ... Nie znałeś go i nie wiesz jaki był ... Mozę i miał kolczyki itp. Ale to w porządku chłopak znałem go i wiem o co tam chodziło ...

#9 ~???????~

~???????~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2008 - 10:05

"... Nie znałeś go i nie wiesz jaki był ... Mozę i miał kolczyki itp. Ale to w porządku chłopak znałem go i wiem o co tam chodziło ... "
jeżeli byłby normalny i taki wporządku chłopak to nie zabił by własnej matki!!! jaka matka by nie była i tak trzeba ją szanować.
Ewa wychowała własnego mordercę.!!!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2008 - 10:06

Niebezpiecznie piszemy razem panie xxx

#11 ~maly~

~maly~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2008 - 10:20

A co na to obrońcy nieletnich kryminalistów Anna M. ze "Współczesnej" i Izabell Bałtruczyk z TVP B-stok. Stańcie panie w obronie dziecka, na co czekacie?

#12 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2008 - 10:29

do czego doszło, żeby własną matkę? Na sznur go ku**

#13 ~GFR~

~GFR~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2008 - 10:47

Znałam go. Wbrew temu co mówią inni Damian był normalnym chłopakiem. To, że miał wiele kolczyków to nie świadczy o tym, że był nienormalny. Ot, po prostu takie miał hobby - piercing. Jeszcze widziałam go niedawno. Zwykły chłopak. Prawie zawsze uśmiechnięty, z poczuciem humoru. Wygląd nie świadczy o człowieku. Nie wierzę w to, że byłby on zdolny zabić własną matkę. W artykule wyraźnie napisane jest, że policja podejrzewa go o morderstwo, a nie oskarża. Tak więc zaczekajmy do wyjaśnienia sprawy.
Pozdrawiam wszystkich oskarżających, a nie znających go <_<

#14 ~GFR~

~GFR~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2008 - 10:53

A co do osiedla, to zależy pod jakim względem patrzymy na bezpieczeństwo.
Faktem jest:
-dużo napadów - na kantor, na sklepy.
-chuligaństwo - chociażby przykład ostatniej nocy sylwestrowej i centrum osiedla

Co do morderstw to wydarzyły się jedynie 2 incydenty - Zielna i w/w

Co do spacerowania wieczorową porą, po prostu trzeba wiedzieć jakich miejsc unikać, choć normalni, nie mający z nikim zatargów mieszkańcy osiedla powinni być spokojni.

To prawda, że idąc od Paderewskiego na Żeromskiego, blokami, można spotkać różne osoby, jednak jak już mówiłam, mieszkańcy osiedla nie mający zatargów nie powinni się niczego obawiać.

#15 ~Nowe88~

~Nowe88~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2008 - 11:35

Odpier***ci*e się wszyscy od Nowego! Co kur*wa z tego ze sa jakies napady, ze jakies akcje! Do hu*ja na każdym osiedlu cos siedzieje! Wprowadzil sie fraje na oske - rodzine mial patologiczna i takie cos siedzieje. ale zosatwiam to w spokoju.
Nowe jest normalnym osiedlem w Białym!
NOWE MIASTO - PONAD ŻYCIE!

#16 ~GGG~

~GGG~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2008 - 11:37

kolego, chyba nie znasz znaczenia słowa frajer.
więc nie używaj go w takiej sytuacji, ok ?

#17 ~GGG~

~GGG~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2008 - 11:38

Nowe jest normalnym osiedlem w Białym!
no i z tym się całkowicie zgodzę
mieszkam tu już 16 lat i nigdzie bym się nie chciała przeprowadzić

#18 ~Nowe88~

~Nowe88~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2008 - 12:07

kolego, chyba nie znasz znaczenia słowa frajer.
więc nie używaj go w takiej sytuacji, ok ?

Oj przykro mi ale w tej sytuacij te slowo jest urzyte bardzo trafne!
POzdro bez odbioru...

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2008 - 12:08

a kto normalny nosi kolczyki gdzie sie da??I to facet.Jak krowa w UE.Pozdrowienia dla tych niezakolczykowanych wszystkich :)

#20 ~ggg~

~ggg~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2008 - 12:13

kolego nowe88 do słownika czas zajrzeć
ortografia się kłania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych