Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 17:09

Jak widać takie wypowiedzi, oznacza, że odwagi trzeba nakręcenia do takiego filmu jak "Pokłosie". Zamiast pochodni i wideł mamy posty i komentarze. Brawo za film!

Nie trzeba odwagi tylko trzeba przekupić reżysera, aktorów (zresztą dla zdrajców dużo nie trzeba zapłacić).
Zamiast prawdy mamy półprawdy a to nie jest to samo!!!

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 18:48

Jak widać takie wypowiedzi, oznacza, że odwagi trzeba nakręcenia do takiego filmu jak "Pokłosie". Zamiast pochodni i wideł mamy posty i komentarze. Brawo za film!

Ok, w porzo.
Więc pokaż mi film o złych Żydach, chocby z czasów I Sowieta czy z czasów UB, SB.
Nic, zero filmów.
A dlaczego ??
dlatego, że większość reżyserów albo jest żydowskiego pochodzenia,(sprawdz większość reżyserów w USA a jest i dużo w Polsce) albo gloryfikuje Żydów z powodu tego, że będą docenieni za swoje filmy oczerniające Polaków , bo wiadomo kasa rządzi światem i kto płaci taki ma film, albo po prostu chcą wejść w ............bez mydła, a może mnie wywindują na sławnego .To przemyślana metoda : opanować media, następnie długie stosowanie ogłupiającej socjotechniki i sami siebie będziecie nienawidzić.
Nie jestem żydofobem, ale jeśli pokażesz mi film o złych Żydach w wykonaniu żydowskiego reżysera odszczekam wszystko co napisałem
Podaj choć jeden o tym jak żydowscy komuniści w Polsce niszczyli wszystko co patriotyczne, jak witali Sowietów.
Zobacz jak załatwili rezysera od "Pasji" - wystarczy ??? nie mam zwidów i paranoi, po prostu w miare trzeźwo oceniam rzeczywistość.
A że byli Polacy -mordercy w tym i mordowali Żydów- fakt, ale to w każdym narodzie tak było.
A czy znasz choć jedną opowieść jak Żydzi mordowali Polaków: CISZA, NIC nie wiadomo na ten temat. Czy Cię to nie zastanawia??

#23 ~sam~

~sam~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2012 - 07:37

Na czym ta odwaga w/g ciebie polega, bo nie rozumiem.
Wszyscy wielcy w Polsce chwalą, więc co w tym odważnego, że robi sie film, który trafia w oczekiwania elity w Polsce. To jest wręcz brak odwagi, a służalczość wobec nich.

#24 ~KewinWDomu~

~KewinWDomu~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2012 - 19:33

nie ma się co podlizywać. Film jest poprostu na tyle dobry że - nie potrzebuje się podlizywać

#25 ~Cartman~

~Cartman~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2012 - 19:42

i dobrze że nakręcił Pokłosie film trzeba było nakręcić a nikogo innego nie było w pobliżu

#26 ~sam~

~sam~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2012 - 06:05

i dobrze że nakręcił Pokłosie film trzeba było nakręcić a nikogo innego nie było w pobliżu

Dlaczego w/g ciebie ten film trzeba było nakręcić?
Jakie zapotrzebowanie i czyje ten film zaspokaja?
Dlaczego Izrael nie nakręcił tego filmu, tylko Polska?

#27 ~sam~

~sam~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2012 - 14:19

Recenzja filmu ,,Pokłosie".

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych