Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wirusowa paranoja

180 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 09:34

Wiem to od znajomych z USA. Podjeżdżasz autem w odpowiednie miejsca nawet nie wychodząc z samochodu. Wypełniasz druki z danymi i masz pobierany wymaz z ust na badania. Potem dostajesz wyniki.

tak samo robi korea poludniowa

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 09:35

u nas też robią "testy" jak przejeżdzasz przez granicę , pomiar temperatury i jaka tego jest skuteczność????

Przecież to zwykła pokazówka pisu, nawet strażnik graniczny sam mi powiedział, "że to jest wszystko bez sensu"

Sam strażnik graniczny powiedział? Może to był stróż?

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 16:59

Slavemasterzy uwielbiają takich boomersów, którzy wykonują za nich ponad 80% roboty, w naganianiu zasobów ludzkich w system harówki przymusowej.

Dlatego Konfederację z *Jajkiem awansowali? 

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 17:01

Chyba źle mnie zrozumiałeś. Ja nie muszę zapier..ac bo mnie na to stać. Druga sprawa to życie rodziców i zdrowie dzieci i żony ważniejsze.

Raczej po twoich wpisach można dojść do wniosku, że stanowisz zagrożenie dla swojej rodziny.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 17:58

Sam strażnik graniczny powiedział? Może to był stróż?

"bŻdzisz", czy pytasz?

#46 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 18:01

To jest pokazówka pisu jak "dba" o swoich obywateli i tyle w temacie.

We Włoszech rząd nie dbał o swoich obywateli i zobacz co tam się dzieje. Zastanów się co piszesz idioto.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 18:03

Jakich statystyk? Grypę wiesz jak leczyć przynajmniej. We Włoszech jest już 640 zgonów tej domy a dojdzie pewnie do 1000 zgonów na dobę. Co to kur.a wojna? W mieście na północy Włoch jest tygodniowo 24 zgony. Tygodniowo 24 a teraz codziennie po 300!

Grypy nie da się leczyć, tak jak prawie wszystkich chorób wywołanych infekcjami wirusem. Na grypę się umiera kiedy y yWidać jaki specjalista jesteś.

#48 ~miszkaniec~

~miszkaniec~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 18:08

Wiem to od znajomych z USA. Podjeżdżasz autem w odpowiednie miejsca nawet nie wychodząc z samochodu. Wypełniasz druki z danymi i masz pobierany wymaz z ust na badania. Potem dostajesz wyniki.

Wynik dostajesz też na ulicy? Na wynik czekasz 5h też na ulicy? Gdzie to się odbywa w jakimś busie czy namiocie?
Duże kolejki są do tych testów na tej ulicy? Możesz podać nazwę tej słynnej ulicy?

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 18:09

We Włoszech rząd nie dbał o swoich obywateli i zobacz co tam się dzieje. Zastanów się co piszesz idioto.

Nic nie pomogą te wszystkie obostrzenia i kwarantanny. Wszystkie dotychas poznane mutacje grypy włącznie z Hiszpanką i odmianą Hong Kong normalnie nadal są i na to nadal chorują ludzie, niektórzy umierają. Tak będzie i z tym koronowirusem.

#50 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 18:13

Nic nie pomogą te wszystkie obostrzenia i kwarantanny. Wszystkie dotychas poznane mutacje grypy włącznie z Hiszpanką i odmianą Hong Kong normalnie nadal są i na to nadal chorują ludzie, niektórzy umierają. Tak będzie i z tym koronowirusem.

Pomagają i to dużo. Włosi nie wprowadzili kwarantanny i zakazu zgromadzeń i masz 47tys zarażonych i 4tys zgonów

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 18:36

ten twój pis tylko patrzy jak wybory wygrać i lekką ręką rozdaje pieniądze na prawo i lewo ,a w szpitalach syf kiła i mogiła, nie ma na podstawowe leczenie, więc przejrzyj na oczy pisowcu idioto.

#52 towarzysz_andrzej_1981

towarzysz_andrzej_1981

zasłużony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 277 postów

Napisano 21 marzec 2020 - 20:57

Dlatego Konfederację z *Jajkiem awansowali? 

Raczej z Jankesami, bo konfederaci kojarzą mi się z tym tematem: https://althistory.f...ates_of_America

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 21:05

Wirusowa paranoja ogarnęła całą Polskę. Zastanawiam się czemu takiej paranoi nie ma kiedy co roku o tej porze roku jest sezon grypowy i też umiera jakaś, prawdopodobnie spora, a być może nawet większą ilość chorych niż obecnie? Nikt nie biadoli i nie paraliżuje całego kraju z tego powodu. Co się nagle spowodowało takie martwienie się władz o zdrowie Polaków?

Chiałbym cię przymusowo wysłać do Lombardii, do Bergamo (może być kościół) lub choćby gdzieś w Hiszpanii. A potem zadałbym ci zagadkę. Francja zamówiła 40 milionów maseczek. Właśnie dociera 10. Do Włoch leci kolejne 3 miliony, z tego 1,2 mln z Chin. Hiszpania dostała z Pekinu 500.000 a Belgia 300.000. Ile kupiła, lub dostała Polska w ciągu minionych 2 tygodni?

#54 towarzysz_andrzej_1981

towarzysz_andrzej_1981

zasłużony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 277 postów

Napisano 21 marzec 2020 - 21:09

Chiałbym cię przymusowo wysłać do Lombardii, do Bergamo (może być kościół) lub choćby gdzieś w Hiszpanii. A potem zadałbym ci zagadkę. Francja zamówiła 40 milionów maseczek. Właśnie dociera 10. Do Włoch leci kolejne 3 miliony, z tego 1,2 mln z Chin. Hiszpania dostała z Pekinu 500.000 a Belgia 300.000. Ile kupiła, lub dostała Polska w ciągu minionych 2 tygodni?

Chiny reagują centralnie. Społeczeństwo jest posłuszne.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 21:11

Zamiast biadolić, to szyj maseczki.

#56 ~Mlodyczlowiek~

~Mlodyczlowiek~
  • Goście

Raczej po twoich wpisach można dojść do wniosku, że stanowisz zagrożenie dla swojej rodziny.

W jaki sposób?

#57 ~Mlodyczlowiek~

~Mlodyczlowiek~
  • Goście

W jaki sposób?

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 21:14

Zamiast biadolić, to szyj maseczki.

Zamiast pie...lić odpiwedz na pytanie. Potem zadam ci drugie. Gdzie jest ten je..ny dobrobyt? Chyba w twoim pisowskim umyśle.

#59 ~Mlodyczlowiek~

~Mlodyczlowiek~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 21:17

Wynik dostajesz też na ulicy? Na wynik czekasz 5h też na ulicy? Gdzie to się odbywa w jakimś busie czy namiocie?
Duże kolejki są do tych testów na tej ulicy? Możesz podać nazwę tej słynnej ulicy?

Są to punkty wyznaczone w różnych miastach. Wyraźnie napisałem, że podajesz swoje dane i kontaktują się z Tobą. Czytaj że zrozumieniem wszystko o co zapytałeś masz opisane przezemnie głąbie.

#60 ~Mlodyczlowiek~

~Mlodyczlowiek~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 21:19

Zamiast pie...lić odpiwedz na pytanie. Potem zadam ci drugie. Gdzie jest ten je..ny dobrobyt? Chyba w twoim pisowskim umyśle.

Mogę się z Tobą spotkać i pokazać w Realu Ci dobrobyt. Pokaże Ci czego się dorobiłem jako młody człowiek i udowodnię Ci to w PITach, że legalnie i nawet opiszę w jaki sposób. Pewnie i tak nie zrozumiesz.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych