Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~KACPER~

~KACPER~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 20:27

Wiktor Gryko nie szanuje pracowników ,zwalnia starych pracowników,doświadczonych a przyjmuje nowych ,co lepiej ......
nierozumnie tego toku myślenia . Zwalnia miejscowych pracowników a zatrzymuje dojezdzających po 300km,to jest głupota i .izm .
Pierw niech zrobi porządek u góry a potem na dole ,bo nie wie co się dzieje w oddziałach jego firmy ,bałagan bałagan.

Barter to wielkie G w ich oddziałach wielki bałagan, na stanowiskach kierowniczych zatrudnieni są nieodpowiedni ludzie, którzy nie potrafią zarządzać oddziałem, poprostu szkoda gadać traktują ludzi jak szmaty. Pracowałem tam i wiem co piszę. Zarobki bardzo kiepskie, a godzin ponad miarę, jeszcze oszukują.
Wielki prezes Gryko niech odzwiedzi swoje oddziały a nie zgarnia kasę. Po prostu dno do kwadratu !!!!!

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2013 - 16:09

Barter to wielkie G w ich oddziałach wielki bałagan, na stanowiskach kierowniczych zatrudnieni są nieodpowiedni ludzie, którzy nie potrafią zarządzać oddziałem, poprostu szkoda gadać traktują ludzi jak szmaty. Pracowałem tam i wiem co piszę. Zarobki bardzo kiepskie, a godzin ponad miarę, jeszcze oszukują.
Wielki prezes Gryko niech odzwiedzi swoje oddziały a nie zgarnia kasę. Po prostu dno do kwadratu !!!!!

Niestety masz rację.

#23 ~Notariusz~

~Notariusz~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 12:41

Dlaczego Was to tak dziwi? Przecież to było do przewidzenia.
http://www.notariusz-wieslawakusba.pl

#24 ~andrew~

~andrew~
  • Goście

Napisano 05 luty 2014 - 13:32

Pracowalem w barterze ....tragedia nikogo u gory nie interesuje los normalnych szeregowych pracowniko. Licza sie tylko ich portfele reszte maja w nosie. A dla zainteresowanych ten wegiel to jedno wielkie .. Sprowadzony z rosji bo tam go nie chcieli

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 14:10

Zlodziej i oszust bogaci sie kosztem innych ludzi ciezko pracujacych

#26 cysiopaziu

cysiopaziu

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 02 październik 2014 - 09:47

no zazwyczaj jest tak ,że wielcy przedsiębiorcy optymalizują wszelkie możliwe wydatki kosztem pracowników oczywiście.

#27 ~Cichy~

~Cichy~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2016 - 10:16

Oceniacie człowieka, kompletnie go nie znając. Dla mnie to JEDYNY normalny facet zarządzający tak ogromnym majątkiem. Człowiek o wielkim sercu i uporządkowanym podejściu do świata. Widziałem wielokrotnie, jak pochylał się nad zwykłym szarym pracownikiem firmy i nigdy nie widziałem Go napuszonego jak pawia. Narzekać potrafi każdy, ale dojść do czegoś jak p. Gryko...tu zaczynają się schody, bo lenistwo każdy z narzekających ma wpisane w nazwisko. Pozdrawiam

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2016 - 10:49

Co się dziwisz. Przepisy w Polsce i kontrola ich przestrzegania promują nieuczciwych pracodawców. Nieuczciwi są tańsi i np wygrywają przetargi. Ci uczciwi nie mają żadnych szans i sami stają się tacy jak ich tańsza konkurencja. Inspekcja pracy opala zęby i zajmuje się chu.... wie czym. Dziwne że jeszcze nikt nie wpadł na pomysł zamknięcia tej budy pełnej nierobów z koneksjami.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych