Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wielka orkiestra Świątecznej Pomocy

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~o, tak o!~

~o, tak o!~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 19:10

Wstyd! Ani miłośnicy Czarnej Białostockiej, ani urzędnicy gminni, ani miejscowi  przedsiębiorcy- nie pomyśleli, żeby zorganizować w Czarnej zbiórkę pieniędzy na WOŚP!

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 20:57

Wstyd! Ani miłośnicy Czarnej Białostockiej, ani urzędnicy gminni, ani miejscowi  przedsiębiorcy- nie pomyśleli, żeby zorganizować w Czarnej zbiórkę pieniędzy na WOŚP!

Popieram w 100 % !!! nadaje się to tylko do nagłośnienia na całą Polskę i nie tylko

#3 ~Wolontariusz~

~Wolontariusz~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 21:30

Organizacja sztabu WOŚP w Czarnej nie jest zadaniem ani urzędników, ani przedsiębiorców. Potrzebni są społecznicy, którzy poświecą swój czas, a organizacja takiego finału pochłania sporo czasu.

#4 ~o, tak o!~

~o, tak o!~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 09:50

Organizacja sztabu WOŚP w Czarnej nie jest zadaniem ani urzędników, ani przedsiębiorców. Potrzebni są społecznicy, którzy poświecą swój czas, a organizacja takiego finału pochłania sporo czasu.

No, przecież, nie brakuje w Czarnej społeczników! Miłośnicy Czarnej i wszelkiego dobra, zagorzali katolicy, powinni pomyśleć o polskich dzieciach!

Piszesz, że to "pochłania sporo czasu". Jak się nie poświęca " sporo czasu" jakiejkolwiek sprawie, to wychodzi "kicha"!

#5 ~Wolntariusz~

~Wolntariusz~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 12:34

No, przecież, nie brakuje w Czarnej społeczników! Miłośnicy Czarnej i wszelkiego dobra, zagorzali katolicy, powinni pomyśleć o polskich dzieciach!

Piszesz, że to "pochłania sporo czasu". Jak się nie poświęca " sporo czasu" jakiejkolwiek sprawie, to wychodzi "kicha"!

Jak widać, brakuje. WOŚP nie jest jedyna akcja charytatywna, poza tym niektórzy ludzie, którzy działają w np. w stowarzyszeniach, nie mają już czasu na dodatkowe aktywności.

#6 ~o, tak o!~

~o, tak o!~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 14:09

Jak widać, brakuje. WOŚP nie jest jedyna akcja charytatywna, poza tym niektórzy ludzie, którzy działają w np. w stowarzyszeniach, nie mają już czasu na dodatkowe aktywności.

A, ty wolontariusz, to od czego jesteś tym wolontariuszem w Czarnej! Pierwsze słyszę, że w Czarnej są jacyś " wolontariusze"! No, chyba, że społecznie przywiązujesz do słupów drogowych jakieś szmatki na Boże Ciało, organizujesz pikniki kościelne! Ale, to nie nazywa się " wolontariat"!

#7 ~Wolntariusz~

~Wolntariusz~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 14:42

A, ty wolontariusz, to od czego jesteś tym wolontariuszem w Czarnej! Pierwsze słyszę, że w Czarnej są jacyś " wolontariusze"! No, chyba, że społecznie przywiązujesz do słupów drogowych jakieś szmatki na Boże Ciało, organizujesz pikniki kościelne! Ale, to nie nazywa się " wolontariat"!

Jestem wieloletnim Wolontariuszem WOŚP w Czarnej tez zbierałem przez ponad 10 lat.  

#8 ~o, tak o!~

~o, tak o!~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 21:23

Jestem wieloletnim Wolontariuszem WOŚP w Czarnej tez zbierałem przez ponad 10 lat.  

Nieprawda! Nigdy w Czarnej nie zbierano na WOŚP przez 10 lat. Mieszkam w Czarnej 65 lat i wiem, co się dzieje w moim miasteczku!

#9 ~Wolontariusz~

~Wolontariusz~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 22:00

Nieprawda! Nigdy w Czarnej nie zbierano na WOŚP przez 10 lat. Mieszkam w Czarnej 65 lat i wiem, co się dzieje w moim miasteczku!

Jak widać słabo, Pan się orientuje, od 2007 do 2018 zbierałem w Czarnej po każdej mszy do południa w obu parafiach. Potem się jechało do Białegostoku, bo oficjalnie byłem zarejestrowany w białostockim sztabie.

#10 ~o, tak o!~

~o, tak o!~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2020 - 10:22

Jak widać słabo, Pan się orientuje, od 2007 do 2018 zbierałem w Czarnej po każdej mszy do południa w obu parafiach. Potem się jechało do Białegostoku, bo oficjalnie byłem zarejestrowany w białostockim sztabie.

A, kto może to potwierdzić? Są jakieś nagrania z pańskiej kwesty?

#11 ~Wolntariusz~

~Wolntariusz~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2020 - 15:05

Nie z tego co wiem nikt mnie nie nagrywał, mam zdjęcia ale nie widzę potrzeby dzielenia się nimi z Panem .Jak Pan tak mocno chce potwierdzanie to zgodnie z zaleceniami sztabu informowaliśmy Policje o naszej obecność,

#12 ~wolontariusz 2~

~wolontariusz 2~
  • Goście

Napisano wczoraj, 06:56

Ja potwierdzam

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 06:58

"Każdy złodziej w innym widzi złodzieja"

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 07:05

"Każdy złodziej w innym widzi złodzieja"

Co za bzdury, masz chyba doświadczenie w temacie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych