Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


87 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~budujemy muzeum ajwaj~

~budujemy muzeum ajwaj~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 09:13

zdjęcie z googla

 

prezydenci-miast-przeciwko-antysemityzmowi-i-ksenofobii

 

Dyrektor AJC Central Europe Agnieszka Markiewicz, prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak, prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski i wiceprezydent Warszawy Włodzimierz Paszyński 27 czerwca 2018 r. w Muzeum Polin.

 #82 ~Stefa~

~Stefa~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 11:33

Ktoś już doniósł za granicę, że Pan Poseł Adam Andruszkiewicz został Ministrem. Prokuratura powinna sprawdzić, kto z kodziarzy ujawnia takie tajemnice.

MuremZaAndruszkiewiczem.

Bo oczywiście zagranica nie czyta polskich gazet. Każda informacja z Polski, która pojawia się w zagranicznej prasie musi być przekazana w formie donosu? Puknij się w łeb, cymbale.#83 ~Jezus~

~Jezus~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 16:38

#AndruszkiewiczZaMurem

#84 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 19:27

Ktoś już doniósł za granicę, że Pan Poseł Adam Andruszkiewicz został Ministrem. Prokuratura powinna sprawdzić, kto z kodziarzy ujawnia takie tajemnice.

MuremZaAndruszkiewiczem.

Wszędzie o tym mówią i piszą, jaka to tajemnica. Wydaje Ci się że za granicą nie mają dostępu do naszych mediów, to nie czasy komuny?#85 ~Zbych~

~Zbych~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2019 - 10:13

Tyszkiewicz to, moim zdaniem, słaby komentator.#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 07:30

Buahahhahahahahahhaha

 

Na cóż Putinowi jakiś Adaś skoro ma newsy z pierwszej ręki od przyjaciół z Niemiec i przyjaciół tych przyjaciół z Polski?

 

Całe towarzycho od Nord Streamów ma do dyspozycji

 #87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 07:35

"...

Rozmowa Tusk–Putin na sopockim molo i teza Sikorskiego.

 

Burze medialną wywołały słowa Radosława Sikorskiego, w których przypomniał on swoją starą tezę, w ramach której Władimir Putin miał proponować Donaldowi Tuskowi rozbiór Ukrainy.

....

W książce Sikorski wraca też do propozycji rozbioru Ukrainy, którą Putin złożył Donaldowi Tuskowi. Tę tezę Sikorski powtórzył po raz kolejny.

...

Sama rozmowa na molo w Sopocie między Putinem a Tuskiem jest zagadką do dzisiaj. Przed sądem pod przysięgą Donald Tusk wyjaśniał, że pokazywał prezydentowi Rosji, gdzie biega i gdzie mieszka, a całość miała charakter kurtuazyjny.

 

Tymczasem Radosław Sikorski znów wraca do tej tezy.

Jeszcze wczoraj na Twitterze informował, że „prezydent Putin podczas oficjalnych rozmów w Sopocie sugerował, że »Lwów to polskie miasto«”. Jest to sprzeczne ze słowami Donalda Tuska.

..."#88 ~chazary kręcą~

~chazary kręcą~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 11:55

W latach 90-tych obalacz CCCP Gorbaczow podczas wizyty żydów na Kremlu proponował dla Icka Dickmana,Berle Lewartowa i pozostałej bandy podział ukro painy.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych