Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wiadukt Dąbrowskiego 14.06. godz.7.30

wiadukt korek skandal remont blokada

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kornel~

~Kornel~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2016 - 15:05

W dniu dzisiejszym, jadąc al.Jana Pawła już na wysokości "Liroya" stanąłem w korku. Myślałem , że w al. Solidarności ydarzył się wypadek i dlatego jest taki "koras".

Jakież było moje wk...wienie, gdy doturlałem się w końcu do wiaduktu i tam zobaczyłem....zwężenie jezdni z 3 pasów na 1 i ekipę Strabag łatającą dziury !!! LUDZIE, CZY TAKIE PRACE TRZEBA ROBIĆ RANO ????!!!! gdy wszyscy jadą do pracy ??? Czy nie można tego robić w nocy, wczesnym (ok.5) rankiem lub ok. 10 ??? Przejeżdżając przez wiadukt przed południem nie zobaczyłem już robotników, firma zrobiła co swoje i się zwinęła. Ruch o tej porze był minimalny więc jest jasne jak słońce, że takie prace powinny być wykonywane o tej porze a nie w czasie największego natężenia ruchu. Miasto, w imieniu ludzi, którzy spóźnili się do pracy, na autobus itp., powinno wyciągnąć konsekwencje od firmy.

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2016 - 19:30

Pewnie dla tego że ci ludzie również zaczynają pracę o 7. Za nadgodziny nikt nie płaci, a tym bardziej za nocne. To że ich tam później nie było nie oznacza że skończyli pracę, łatali pewnie dziury w innej części miasta.

#3 ~Kierowca Truskawkowca~

~Kierowca Truskawkowca~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2016 - 21:20

W dniu dzisiejszym, jadąc al.Jana Pawła już na wysokości "Liroya" stanąłem w korku. Myślałem , że w al. Solidarności ydarzył się wypadek i dlatego jest taki "koras".
Jakież było moje wk...wienie, gdy doturlałem się w końcu do wiaduktu i tam zobaczyłem....zwężenie jezdni z 3 pasów na 1 i ekipę Strabag łatającą dziury !!! LUDZIE, CZY TAKIE PRACE TRZEBA ROBIĆ RANO ????!!!! gdy wszyscy jadą do pracy ??? Czy nie można tego robić w nocy, wczesnym (ok.5) rankiem lub ok. 10 ??? Przejeżdżając przez wiadukt przed południem nie zobaczyłem już robotników, firma zrobiła co swoje i się zwinęła. Ruch o tej porze był minimalny więc jest jasne jak słońce, że takie prace powinny być wykonywane o tej porze a nie w czasie największego natężenia ruchu. Miasto, w imieniu ludzi, którzy spóźnili się do pracy, na autobus itp., powinno wyciągnąć konsekwencje od firmy.

Nie trzeba było tyle spać. :-)

#4 ~kleo~

~kleo~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2016 - 07:30

Nie trzeba było tyle spać. :-)

Wystarczy zadzwonić do komórki  Ostrowskiego , pobrać plan remontów - raczej łatania dziur -i zabrać się za ustalanie swego planu dnia.  Wstać wcześniej, odwiedzić sąsiednie dzielnice - jest szansa na ominięcie.

Trafiłem podczas przebudowy wiaduktu Nila na korek sięgający Puławskiego. Po godzinie zobaczyłem powód. O godz 15 rozpoczęto zdejmowanie darni na dodatkowy lewoskręt z ul.Składowej. Koparki, ciężarówki - został tylko jeden pas ruchu. Kilka m-cy prowadziłem jałową wymianę maili z p.Dyrektor." Nie da się, terminy, względy ekonomiczne...pierdu mierdu...szczytem było tłumaczenie,że pewne procesy technologiczne wymagają odpowiednich temperatur zewnętrznych i dlatego te prace są wykonywane w godzinach szczytu."

Na całym , cywilizowanym, świecie da się. Ekipy zaczynają pracę o 18-20 lub w weekendy i potrafią w ciągu roku całkowicie wymienić coś takiego jak słynny wiadukt przy PKP.

#5 ~Kierowca Truskawkowca~

~Kierowca Truskawkowca~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2016 - 10:35

Wystarczy zadzwonić do komórki Ostrowskiego , pobrać plan remontów - raczej łatania dziur -i zabrać się za ustalanie swego planu dnia. Wstać wcześniej, odwiedzić sąsiednie dzielnice - jest szansa na ominięcie.
Trafiłem podczas przebudowy wiaduktu Nila na korek sięgający Puławskiego. Po godzinie zobaczyłem powód. O godz 15 rozpoczęto zdejmowanie darni na dodatkowy lewoskręt z ul.Składowej. Koparki, ciężarówki - został tylko jeden pas ruchu. Kilka m-cy prowadziłem jałową wymianę maili z p.Dyrektor." Nie da się, terminy, względy ekonomiczne...pierdu mierdu...szczytem było tłumaczenie,że pewne procesy technologiczne wymagają odpowiednich temperatur zewnętrznych i dlatego te prace są wykonywane w godzinach szczytu."
Na całym , cywilizowanym, świecie da się. Ekipy zaczynają pracę o 18-20 lub w weekendy i potrafią w ciągu roku całkowicie wymienić coś takiego jak słynny wiadukt przy PKP.

Słusznie dodane "cywilizowanym". To pojęcie, jak również zasady elementarnej logiki są w truskawkowym urzędzie czymś zupełnie obcym.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2016 - 10:41

Truskawkowe miasto,truskawkowi ludzie ,truskawkowe "myślenie" ,które ma kolosalną przyszłość.

#7 ~Kierowca Truskawkowca~

~Kierowca Truskawkowca~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2016 - 10:47

Truskawkowe miasto,truskawkowi ludzie ,truskawkowe "myślenie" ,które ma kolosalną przyszłość.

Chyba nowoczesną, jak już :-)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wiadukt, korek, skandal, remont, blokada

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych