Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~-~

~-~
  • Goście

Napisano 05 maj 2011 - 17:51

Moim zdaniem nowy znak zodiaku jest nie potrzebny ... Świetnie się czuję z moim znakiem - Byk - a teraz wychodzi na to, że powinnam mieć Bliźniaki !! Absolutnie się na to nie zgadzam za przeproszeniem to Idiotyzm . Proszę o natychmiastowe usunięcie tego . ;/ :angry:

#2 ~Wiola~

~Wiola~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 18:53

yyyyy... jestem wężownikiem?! ten znak zodiaku w ogóle do mnie nie pasuje, nic się nie zgadza. wole być strzelcem ;)

#3 ~kara~

~kara~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2011 - 15:21

Niechce tego znak on jest głupi po co jest ten znak weżownik lepiej jest bez niego!Mam teraz znak zodiaku skorpion i on do mnie pasuje i niech tak juz zostanie teraz bym była panną a ja niechce byc panną! :angry:

#4 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 13:07

ja mam wagę i nie chcę mieć panny on do mnie nie pasuje;/ jestem zmienna tak jak waga ;]

#5 ~4kx~

~4kx~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2011 - 12:12

Niezle, fajne baje sobie wkrecacie z tymi znakami. Moge byc z pod znaku kamienia czy drzewa i tak kupa to zmienia.

#6 ~AlfredH~

~AlfredH~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2011 - 22:54

Wreszcie skończy się zakłamanie. Nigdy nie pasowała do mnie PANNA!!! Jestem, byłem i będę LWEM!!! WRRRRR!

#7 ~krystyna~

~krystyna~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2012 - 14:47

od lat 30tych ubiegłego wieku o tym wiadomo,dlaczego dopiero teraz budzi to sensację ?

#8 ~Art~

~Art~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2012 - 15:02

Hah, znaki zodiaku są... nie profesjonalne. Wczęsniej byłem rakiem teraz, bliźniakiem i tu, i tam tylko 50% do mnie pasuje, więc taki horoskop mam.. phi! Jak już coś to lepszy jest chiński! Szczerze, wolę ten chiński niż zodiak chociażby z tego względu, że baardziej do mnie pasują rzeczy, aaa z drugiej strony zawsze pozostanie taka sama ilość znaków! Wężownik.. hmm... Fajna sprawa ;p I tak się z tym, tak choolernie się utożsamiam jak... Nie wieże, w jakiś smysne zżadzenie losu.. phi, dobre to dla pospólstwa, ciemnoty z czasów Jesieni Średniowiecza. Ja wierzę, w naukę moi drodzy.. ;> Aaaa "religia( zabobony, zodiaki etc), jest to opium dla mas..."

#9 ~damian~

~damian~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2012 - 14:45

też mam fajnie przeczytałem o lwie dzisia i wszystko do mnie idealnie pasuje a nie panna jakieś g..no

#10 ~Wężownik~

~Wężownik~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2013 - 08:50

urodziłem się pod znakiem Wężownika. Opis pasuje do mnie idealnie,opis strzelca pobierznie

#11 ~Dondarrion~

~Dondarrion~
  • Goście

Napisano 17 październik 2013 - 21:17

Podoba mi się stwierdzenie "wślizgnąć się" odnośnie gwiazdozbioru, który w ciągu roku zodiakiem jest 3 razy dłużej niż skorpion.

#12 ~angel~

~angel~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2014 - 23:59

Bzdury totalne, nikt nie umie wyliczyc, kiedy jest znak zodiaku Wezownik.

Dopisywanie znaku zodiaku strzelca na miano skorpiona, chyba jestescie nie normalni, lub nauczcie sie liczyc.

Skorpion znak zodiaku, to wredny zodiak, strzelec jest wyrozumialy w swoim charaktwrze, a wy .y i bzdury wypisujecie.

Znak wezownika miesci sie od 24 listopada i pozniej jest strzelec a nie dopisujecie strzelca do skorpiona, chyba w mozgach sie pochrzanilo.

Prosta matematyka dwa plus dwa rowna sie cztery, jak nie umiecie obiczac, to do szkoly glaby....

#13 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 16 luty 2016 - 20:04

Wężownik nie jest nowym znakiem zodiaku tylko zignorowanym przez starożytnych dla utrzymania 12-sto miesięcznego cyklu. Jak dla mnie to dobrze że wracamy do korzeni lecz nie ze względów astrologicznych bo to akurat mnie nie interesuje i równie dobrze mógł bym być spod znaku ferrari.

#14 ~asd~

~asd~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2016 - 02:40

Jaki dramat "bo mi pasuje ten znak zodiaku" hahaha patologia

#15 ~dwulufa~

~dwulufa~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2016 - 21:02

ktokolwiek to pisal wzial za silny narkotyk i niech moze kretyn nazwie Azje Afryką i strzeli sobie w tą pustą pałę

#16 ~Jagódka~

~Jagódka~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2017 - 17:03

wężownik pojawia się na krót ko, raz na 2000 lat. kończy się era ryb a zaczyna era wodnika.  Przypomnijmy sobie kiedy  kiedy narodzil się Pan Jezus, właśnie zaczynała się era ryb.Pan Jezus najprawdopodobnie narodził się w znaku wężownika.Wtedy kończyła się era barana, a zaczynała era ryb. Teraz kończy się era ryb, i wchodzimy w erę wodnika.Dlatego na krótko pojawił się Wężownik.

#17 ~Michalina~

~Michalina~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2017 - 23:08

Ja byłam, jestem, będę strzelcem. Żaden głupi wężownik nie stanie mi na drodze. Komuś zachciało się zmienić horoskop. Ja mam to w du**e.

#18 doris07

doris07

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 12:45

To są chyba jakieś wymysły. Urodziłam się 1 maja a to oznacza, że jestem spod znaku Byka i to jest mój horoskop na dzisiaj https://www.horoskop...pl/horoskop-byk

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych