Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

WEZMĘ KOTKĘ LUB KUPIĘ (KOCIĄTKO)

44 odpowiedzi w tym temacie

#41 Czytelniczka

Czytelniczka

VIP

• Użytkownicy
  • 964 postów

Napisano 24 październik 2009 - 10:19

Bobek, nie wąchaj więcej kleju, bo to jest bardzo szkodliwe, jak widać. rolleyes.gif
Słusznie Gawronka zauważyła z tymi genami blink.gif

#42 ~kra~

~kra~
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 10:21

CYTAT(B. @ 24.10.2009, 10:24:34) <{POST_SNAPBACK}>
Człowieku! Z jakiej ty się choinki urwałeś? Ty w ogóle zastanawiasz sie chociaż trochę nad tym co piszesz, zanim zaczniesz bez sensu w klawiature klepac?!

Jaka ewolucja? Jakie kody genetyczne? Jaki dobór i selekcja naturalna, jaka walka o samicę? W ogóle wiesz w jakim kontekście się takie pojęcia stosuje? Bo na pewno nie w sytuacji gdy dany gatunek jest zależny od innego gatunku, gdy jest udomowiony, gdy populacja jest za wysoka, GDY NIE MA WARUNKÓW I NIE SĄ SPEŁNIONE PODSTAWOWE WYMOGI DO TAK SZCZEGÓŁOWO PRZEZ CIEBIE OPISYWANYCH PROCESÓW !

Nie wiem o co ci chodzi, może o popisanie się znajomością terminów biologicznych wink.gif Jak tak bardzo chcesz sie popisywac to przynajmniej dowiedz sie co one oznaczaja, bo to co piszesz jest po prostu ZABAWNE i ŚMIESZNE wink.gif

Czytam te wypociny bobka i doszłam do wniosku że nie warto sie tym przejmować, wszak bobek to to co wdala królik. Czy nie tak?

#43 Czytelniczka

Czytelniczka

VIP

• Użytkownicy
  • 964 postów

Napisano 24 październik 2009 - 16:27

CYTAT(kra @ 24.10.2009, 11:21:31) <{POST_SNAPBACK}>
Czytam te wypociny bobka i doszłam do wniosku że nie warto sie tym przejmować, wszak bobek to to co wdala królik. Czy nie tak?

Hahaha, dokładnie tak! laugh.gif

#44 ~jaanna019~

~jaanna019~
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 18:30

bobek błagam cię: TY się nie rozmnażaj! niech twoje DNA zaniknie na zawsze.

#45 ~B.~

~B.~
  • Goście

Napisano 25 październik 2009 - 13:18

CYTAT(kra @ 24.10.2009, 11:21:31) <{POST_SNAPBACK}>

A kto się przejmuje? wink.gif Są ważniejsze powody do zmartwień.

Poczytałam sobie jego mądrości w innych tematach i chyba doszłam do wniosku, że wszelkie komentarze są zbędne cool.gif Jego teorie bronią się same laugh.gif

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych