Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

WETERYNARZE

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 18:59

Prokreacja zwierząt domowych

#2 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 19:00

MÓJ KOMENTARZ BĘDZIE CHYBA NIE NA TEMAT, ALE UWAŻAM, ŻE POWINIEN SIĘ ZNALEŹĆ W INTERNECIE I TO NA NAJBARDZIEJ POCZYTNYCH STRONACH O WETERYNARI.
WETERYNARIA W DZIEDZINIE PROKREACJI KOTÓW I PSÓW DOMOWYCH JEST CHORA! - KTO NIE CHCE, NIECH NIE CZYTA DALEJ.
MÓJ KOT, KOCUR, JAK TO KOCUR, SEZONAMI WYCHODZIŁ NA 2-3 DNI. W WIĘKSZOŚCI JEDNAK PRZEBYWAŁ W DOMU.
OSTATNIO PO 3 DNIACH NA "ZALOTACH" WRÓCIŁ POSTRZELONY WIATRÓWKĄ 2 RAZY I POTRĄCONY PRZEZ SAMOCHÓD. PO PRZEŚWIETLENIU WETERYNARZ STWIERDZIŁ ZŁAMANIE BIODRA. ZALECIŁ UŚPIENIE (O ZGROZO), OSKARŻYŁ MNIE O NIEWYKASTROWANIE I NA MNIE ZRUCIŁ CAŁĄ WINĘ, A PODSUMOWUJĄC STWIERDZIŁ, ŻE LEPIEJ, JAKBY KOT NIE PRZEŻYŁ TEGO WYPADKU.
UWAŻAM, ŻE TO WETERYNARZE SĄ WINNI STRZELANIU I PRZEŚLADOWANIU KOCURÓW, GDYŻ W CAŁEJ POLSCE STWORZYLI POTWORNĄ NAGONKĘ NA ICH WŁAŚCICIELI, TAK ŻE CI UWAŻAJĄ POSIADANIE KOCIEGO POTOMSTWA ZA NAJWIĘKSZY PROBLEM SPOŁECZNY, KTÓREGO JEDYNYM ROZWIĄZANIEM JEST KASTRACJA I STERYLIZACJA. WETERYNARZE SAMI SIEBIE OKŁAMUJĄ, ŁAMIĄC LEKARSKĄ ZASADĘ "primum non nocere" I KALECZĄC ZDROWE I SILNE OSOBNIKI, CZĘSTO TRAKTOWANE JAKO CZŁONKOWIE RODZIN. SĄ WINNI PRZEŚLADOWANIU I OKALECZANIU ZWIERZĄT DOMOWYCH, DLATEGO NIE ZAPRZESTANĘ WYTYKAĆ I PIĘTNOWAĆ TYCH BEZMYŚLNYCH PRAKTYK I ZACHWALAĆ NATURALNE ROZMNAŻANIE I OD WIEKÓW STOSOWANE DELIKATNE I ŁAGODNE, PEŁNE LUDZKIEGO SZACUNKU DO ZWIERZĄT LIKWIDOWANIE, SELEKCJONOWANIE I UNICESTWIANIE NADMIERNEGO ZWIERZĘCEGO POTOMSTWA.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 07:36

koty sie sterylizuje i koniec kropka. jest tyle bezdomnych zwierzat ze nie musza sie pojawiac kolejne. i tak, weterynarz mial racje, ty jestes winny tragedii kota bo jej nie zapobiegles. trzeba bylo wysterylizowac kota i nigdzie by nie poszedl. nie powinienes miec zadnych zwierzat, dla ich dobra oczywiscie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych