Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Weterynarz ul Główna

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 19:07

Napiszcie mi proszę coś o waszych doświadczeniach z paniami weterynarkami z ul. Głównej. Pilne

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 05:58

Super.

#3 ~opiekun pacjenta~

~opiekun pacjenta~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 06:11

Uprzejme panie, znające swój fach.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 07:07

Dla mnie profesjonalna miła obsługa,no i zwierzak nie zestresowany tak jak gdzie indziej.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 08:08

Napiszcie mi proszę coś o waszych doświadczeniach z paniami weterynarkami z ul. Głównej. Pilne

a co to weterynarki??? Hahaha ludzie nie popadajcie w obłęd z takimi nazwami! wystarczy nazwa pani weterynarz

#6 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 11:10

Polecam

#7 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 14:58

panie Łukaszu chyba wiem co sie stało i o co pan pyta.Bardzo przykro mi z tego powodu.Szkoda,że nie została zrobiona sekcja zwłok i wtedy by wyszło jaka była przyczyna,czy to był bład ludzi czy inna kwestia.Tylko rzecz jasna ze tam na głównej sekcja to raczej nie,lepiej gdzieś indziej np.klinika dla zwierzat w Białymstoku.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 17:20

Wspaniałe kobiety tam pracują . Rok temu też odeszła moja suczka , miała problemy z sercem ale walczyliśmy do końca ja i weterynarze. W ostatnim okresie choroby kiedy wiedzieliśmy , że nie ma szans na ratunek płaciłem tylko za leki bo po prostu wiedziały że sytuacja jest beznadziejna i bardzo przeżyły śmierć mojego pupila.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 20:32

Nie mogę tego przeboleć

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 20:33

Nic to nie zmieni

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 20:37

Mieć dobre chęci, szlachetne zamiary, a kompetencje i doświadczenie, to dwie różne sprawy. Nie wiem jak tam jest do końca

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 18:25

Dla mnie najlepsze. Dzięki nim nie muszę jeździć z psem do Białegostoku. Dwa razy wyciagnely psa "z dołka"

#13 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 06:44

Ja sterylizowałam u nich kota!
Pełna profesjonalizm,szef malutki nie na brzuchu tylko z boku ,popryskany srebrem, który expresowo wyleczył ranę.kot został po zabiegu do obserwacji aż do całkowitego wybudzenia.Na drugi dzień kot był jak przed zabegiem,radosny,z apetytem i pełen energii.
Wszystkim polecę ten gabinet.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 12:11

W Łapach jest tylko dwóch weterynarzy Główna i na Brańskiej?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 12:36

Ja sterylizowałam u nich kota!
Pełna profesjonalizm,szef malutki nie na brzuchu tylko z boku ,popryskany srebrem, który expresowo wyleczył ranę.kot został po zabiegu do obserwacji aż do całkowitego wybudzenia.Na drugi dzień kot był jak przed zabegiem,radosny,z apetytem i pełen energii.
Wszystkim polecę ten gabinet.

a co na to kot?

#16 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 20:41

a co na to kot?

Przyjdź zapytasz

#17 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 11:07

Polecam

Polecam z całego serca, rok temu moja sunia trafiła tam z babeszjozą stan był ciężki. Ale udało się za co jestem ogromnie wdzięczna.

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 15:10

Polecam z całego serca, rok temu moja sunia trafiła tam z babeszjozą stan był ciężki. Ale udało się za co jestem ogromnie wdzięczna.

bo się udało

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 21:09

Mieć dobre chęci, szlachetne zamiary, a kompetencje i doświadczenie, to dwie różne sprawy. Nie wiem jak tam jest do końca

chęci to trochę za mało,a gdzie odpowiedzialność

#20 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 17:40

Gdzie można bezpiecznie w jakiej lecznicy powierzyć sterylizację małej suczki

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych