Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

WĘDZARNIE

36 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~DJ Buhh~

~DJ Buhh~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2012 - 00:02

Jak wędzić to tylko u Tadzia Michałowskiego na Podleśnej . Naprzeciw stawu .

Akurat Tadzio Michałowski wędzarstwem się nie trudni, ale blisko strzelasz. Z powodu budowy ulicy Ojca Pio wędzarnia, którą masz na myśli, została przeniesiona parę posesji dalej. Teraz jest koło Adamby, ale też blisko stawu. Wiem, że odpowiadam na post sprzed 3 lat, ale ta wędzarnia nadal funkcjonuje, a człowiek ma nazwisko Urban. Kolega Leon dobrze pisze. Skoro z powodzeniem działa do dziś, to mogę tylko polecić.

#22 ~artur~

~artur~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2013 - 16:29

nigdy więcej na staszica!!!!! przed świetami BN 2012 WEDZIŁEM TAM I BYŁO NIEDOWĘDZONE następnie w lutym 2013 też to samo ale szczytem bezczelności było wędzenie na wielkanoc 2013 tylko okopcone a w środku surowe musialem gotować i piec sam aby się nie zmarnowały nigdy wiecej nie dam zarobić tej bandzie . teraz spróbuję na podleśnej

#23 ~Smakosz~

~Smakosz~
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 18:15

Najlepsza wędzarnia u Pan Urbana na Podleśnej. Wędzę tam od lat i jest super. 

#24 ~jurand~

~jurand~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 19:39

Jedyna wędzarnia w której mięso zawsze jest dobrze uwędzone to ta przy ul. Czystej u braci Ustymowiczów.

#25 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 21:02

Najlepsza wędzarnia to..swoja wędzarnia. Nie dawajcie do żadnych fagasów, tylko poświęćcie parę złotych na wybudowanie swojej wędzarni, kupcie dobrego drewna owocowego i jazda...nie ma nic lepszego jak własna wędlinka z własnej wędzarni, a te wszystkie wędzarnie razem wzięte nie uwędzą tak jak by się chciało.

#26 ~IWONA~

~IWONA~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 10:50

czy ktoś wie gdzie przenieśli się p,MRÓZ z UL. MICKIEWICZA W BIAŁYMSTOKU

#27 ~Bezia~

~Bezia~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 07:18

Potwierdzam brak profesjonalizmu w wędzarni przy Akacjowej.Ludzie sprawdzajcie na miejscu,odebraliśmy 17.12.14 karkówka odymiona po przekrojeniu zupełnie surowizna 

#28 ~krysak~

~krysak~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 21:30

Jedyna wędzarnia w której mięso zawsze jest dobrze uwędzone to ta przy ul. Czystej u braci Ustymowiczów.

A można prosic o bliższe dane, nr domu, w którym miejscu jest ta wędzarnia?

#29 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 03 luty 2015 - 23:03

Na Staszica kiedyś wędziłem i zastanawiał mnie pewien odgłos. Po wnikliwym zbadaniu wędzarni (zajrzałem nieco za kulisy) okazało się że odgłos pochodzi od urządzenia w którym to drewno ociera się o obracający się metalowy walec, i powstaje dymem, czyli połowa sukcesu wędzenia. Druga połowa to grzałki elektryczne dające temperaturę. Jak dla mnie to nie jest wędzenie - pomimo tego ze efekt końcowy nie był najgorszy.

#30 ~Tekila~

~Tekila~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2016 - 18:10

Witam. Nie polecam wedzarni na akcjowej Panowie ( a raczej oprychy) ktorzy tam wedza sa nie mili dla klienta odnosza sie opryskliwie, miejsce w ktorym wedza powinien zbadac sanepid , mieso jest przetrzymywane przez kilka dni w prymitywnych warunkach.

#31 ~Pappa~

~Pappa~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2016 - 22:02

Na akacjowej wędzi jeden starszy pan, a nie jakieś oprychy. Dla mnie zawsze był miły, ale fakt, mięso na pół surowe, co mnie również wkurza.

#32 ~beti~

~beti~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2016 - 09:16

Na Akacjowej jest po prostu brudno, wystarczy popatrzeć na osobę wędzącą( której zostawiamy swoje mięsko pod opieką :(   )daleko tam do sanitarnych warunków, kiedyś uwędziłam raz szynka surowa tylko okopcona, nie dość że zapłaciłam to sama musiałam dopiec w piekarniku, wulgarne podejście wędzi starszy człowiek a pomagaja mu zięciunie............masakra

#33 ~pepe~

~pepe~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2016 - 22:09

Akurat Tadzio Michałowski wędzarstwem się nie trudni, ale blisko strzelasz. Z powodu budowy ulicy Ojca Pio wędzarnia, którą masz na myśli, została przeniesiona parę posesji dalej. Teraz jest koło Adamby, ale też blisko stawu. Wiem, że odpowiadam na post sprzed 3 lat, ale ta wędzarnia nadal funkcjonuje, a człowiek ma nazwisko Urban. Kolega Leon dobrze pisze. Skoro z powodzeniem działa do dziś, to mogę tylko polecić.

Już nie ma zlikwidowana dla potomnych.

#34 ~Jurand~

~Jurand~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 17:51

[quote name="krysak" post="1119202"
Napewno nie przegapisz. Na Czystej jest sklep mięsny z własną obróbką, produkcją i wedzarnią. Nie da się przejść obok i nie zauważyć :)

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 21:06

Buraku, jeden z drugim, zrob sobie wedzarnie na swoim polu i problemu nie  bedziesz mial.

#36 ~Jurand~

~Jurand~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 05:28

Buraku, jeden z drugim, zrob sobie wedzarnie na swoim polu i problemu nie bedziesz mial.

Jedynym problemem jest brak dobrego opału ale na szczęście jest pod dostatkiem mnóstwo odmóżdżonych szczap. Takich jak ty.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 05:32

Opał znajdziesz na ul. Legionowej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych