Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Miejscowy~

~Miejscowy~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 07:22

Rondo z wielką ilością błędów na etapie projektu

Wysepki, podwyższenia itp. Nie wiem po co to potrzebne?#2 ~Wasilków~

~Wasilków~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 08:32

Ten cały Artykuł to jedna wielka polityczno-wyborcza bzdura. A rondo to jeden wielki bubel. Niechcący widziałem "otwarcie" tego cudu infrastruktury. Brakowało tylko orkiestry ze szkoły obok w momencie, gdy drogowcy znosili "oasiaka" ze środka drugi. Jedynym plusem jest zrobienie w końcu kanalizacji na głównej ulicy.
Rozumiem, że z remontem dróg doprowadzonych do ruiny w trakcie tego remontu mieszkańcy muszą poczekać do kolejnych wyborów?

#3 ~greg~

~greg~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 10:11

Będzie lepiej jak było ale szału z tym rondem nie ma.

Myślę, że kasy poszło co niemiara i za te pieniądze można by coś więcej zrobić. Ale pewnie chodzi o to by przed wyborami mieć gdzie wstęgę przeciąć i zdobyć tych parę głosów więcej. Taka to polityka.#4 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 12:10

a ja chciałbym usłyszeć kiedy nastąpi remont nawierzchni i przemalowanie pasów od Doliny Cisów do mostu w Wasilkowie... wybudowanie ścieżki wraz z chodnikiem przy jednoczesnym zawężeniu jednego z pasów obecnie powoduje spore zagrożenie dla jadących w kierunku miasta - co widać na krawężnikach, jadący w drugą stronę mają pełne prawo korzystać z całej szerokości swojego pasa i na wlocie brak jest miejsca dla osobówki nie mówiąc o autobusach#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 14:13

a ja chciałbym usłyszeć kiedy nastąpi remont nawierzchni i przemalowanie pasów od Doliny Cisów do mostu w Wasilkowie... wybudowanie ścieżki wraz z chodnikiem przy jednoczesnym zawężeniu jednego z pasów obecnie powoduje spore zagrożenie dla jadących w kierunku miasta - co widać na krawężnikach, jadący w drugą stronę mają pełne prawo korzystać z całej szerokości swojego pasa i na wlocie brak jest miejsca dla osobówki nie mówiąc o autobusach

A ja bym tego nie ruszał. Na dzień dzisiejszy jeśli ktoś ma samochód do napraw blacharsko/lakierniczych wystarczy przejechać się w stronę Białegostoku czekając np. na autobus komunikacji miejskiej. Nie ma siły żeby coś wielkości autobusy zmieściło się na swoim pasie.
Taka fundacja... Urząd miasta mieszkańcom.
A całkiem poważnie... Wszystkie te inwestycje wyglądają na średnio przemyślane i nie dokończone. Tak jak latarnie stojące np. na środku chodnika, czy akurat teraz zrobiony betonowy amfiteatr... Będzie jakiś wiec wyborczy czy jak?
Pomijając już paraliż całego centrum miasta przez pół roku i okoliczne drogi w totalnej rozsypce.

#6 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 22:57

Rondo super, pamiętam jak droga przebiegała wcześniej i mam wrażenie że to rondo jest trochę "kopnięte" o kilka metrów i tak trochę nieforemne. Zdaje się wysepka na środku, ale część ronda przy zjazdach wydzielona tylko po co ? Jakieś "kawałki zieleni", bo co innego tam zrobią skoro jest tylko piach a nie jakikolwiek chodnik (białostocka kościelna po stronie sklepu budowlanego). Pomijając samo rondo, wszyscy jadący w kierunku Sokółki i tak jadą objazdem, Kościelna stoi miejscami w korku do połowy! ulicy !!! Tragedia. Mirosław B, zastał miasto ze światłami to zostawi z dwoma rondami.#7 ~Michaił krucza~

~Michaił krucza~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 09:32

To jest tandeta do potęgi entej. Kostka jest rozwiązaniem tragicznym, bardzo głośna dla okolicznych mieszkańców, uciążliwa dla kierowców. Po deszczu już jest zabawa jak przyjdzie zima wszyscy będą jeździć przez te rondo prosto na nowodworce. . .

Drogi na objeździe dobite bo to już drugi taki objazd tym szlakiem i za każdym razem coś podłatają i uważają że zrobione a zęby można zgubić.

Ścieżka od białego zrobiona ale do mostu i tutaj już walka o przetrwanie, kolarz, wędkarz, mama z wózkiem  i wszyscy mają metr chodnika na moście bo projekt kładki był za drogi i dopiero 3 wersja przeszła a kiedy postawią nikt nie wie.

Grodzieńska w kierunku Świętej Wody też niby zrobiona ale latarnie stoją grom wie jak i zanim je włączyli już dwie rozbite. Wszystko rozbabrane, nic nie skończone.

A teraz wybory idą więc przetarg na ryneczek i basen ogłosili, ciekawe za co to postawią. . . kiełbasa wyborcza naczosnkowana tak że aż w oczy szczypie.#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 13:34

Dobry poślizg będzie w zimę a potem slalom z łomotem w budynek.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych