Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

50 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 19:08

Warsztaty Wagonów Kolejowych w Łapach oferują usługi napraw wagonów towarowych wszystkich typów. W naszej działalności opieramy się na bogatym doświadczeniu, specjalistycznym potencjale technicznym oraz wysokich kwalifikacjach załogi, co gwarantuje wysoka jakość napraw, terminową realizację zamówień jak również sprawną obsługę serwisową.
www.wwklapy.pl

Będzie praca :)

#42 ~łapiak1~

~łapiak1~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 19:39

Liczysz na to ,że ktoś z forumowiczów posiada wagon do naprawy ???? JAJA ROBISZ ????
NIEZŁA REKLAMA FIRMY.Szkoda ,że za poprzedniego prezesa nie było takiego menadżera :D :D :D :D :D :D :D :D

#43 ~Łapiak~

~Łapiak~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 21:41

Widzę, że ludzie zabierający głos to w większości zasrańcy.Ja cieszę się ,że J Łupiński stworzył miejsca pracy.Cieszę się z każdej zatrudnionej osoby-rodziny mają pieniążki na utrzymanie.Pracowałem w ZNTK i tak jak wszyscy po upadłości zostałem zwolnioniony .Ten zakład został wybudowany za pieniądze pracowników i niech ludzie obecnie tu zatrudnieni korzystają ze wszystkiego .Uważam,ze hala powinna być oddana im bezpłatnie aby zakład mógł naprawiać wagony. Brawo Panie Jacku , niech zakład się rozwija.

#44 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 21:55

Widzę, że ludzie zabierający głos to w większości zasrańcy.Ja cieszę się ,że J Łupiński stworzył miejsca pracy.Cieszę się z każdej zatrudnionej osoby-rodziny mają pieniążki na utrzymanie.Pracowałem w ZNTK i tak jak wszyscy po upadłości zostałem zwolnioniony .Ten zakład został wybudowany za pieniądze pracowników i niech ludzie obecnie tu zatrudnieni korzystają ze wszystkiego .Uważam,ze hala powinna być oddana im bezpłatnie aby zakład mógł naprawiać wagony. Brawo Panie Jacku , niech zakład się rozwija.

...ten cały "Brawo Panie Jacku" to ten sam co to swego czasu doprowadził ZNTK do upadłości i skutecznie tę operację przeprowadził! Czyż byście Łapiacy o tym zapomnieli? I on ma teraz być ratunkiem na Łapskie bezrobocie/nędzę!!!

#45 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 22:28

człowieku niech zarabiają i po 5 tys. tylko niech płaci uczciwe podatki.Ja też chcę odzyskać swoje pieniądze od syndyka i jakoś nikt się tym nie przejmuje.

MOŻE MY BYLI PRACOWNICY ZNTK PÓJDŻMY NA SESJĘ GMINY I NIECH GMINA NAM ODDA NASZE ZALEGŁE PIENIĄDZE.
WKOŃCU MAMY NOWEGO BURMISTRZA

dziwne tylko że nam odsetek nikt nie dolicza

A co ma gmina do firmy która była spółką

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 09:59

Jaja sobie robisz? Ci co teraz tam pracują ślizgali się na grzbietach innych. Ci co budowali zakład, harowali pokoleniami dostali wilczy bilet, nie mogą odzyskać tego co im się należy a Ty kuźwa mówisz , że tak dobrze?. .

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 14:19

Jaja sobie robisz? Ci co teraz tam pracują ślizgali się na grzbietach innych. Ci co budowali zakład, harowali pokoleniami dostali wilczy bilet, nie mogą odzyskać tego co im się należy a Ty kuźwa mówisz , że tak dobrze?. .

Logika Kalego.Ja tam niepracuję ,więc chcę żeby nikt tam nie pracował.Żałosne.

#48 ~były pracownik~

~były pracownik~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 15:32

:angry: :angry: tego brakuje .BANKRUTOWI DAĆ ZA DARMO .A kto mi odda moje pieniądze co mi winne ZNTK ???????? :angry: :angry:

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2013 - 09:21

...ten cały "Brawo Panie Jacku" to ten sam co to swego czasu doprowadził ZNTK do upadłości i skutecznie tę operację przeprowadził! Czyż byście Łapiacy o tym zapomnieli? I on ma teraz być ratunkiem na Łapskie bezrobocie/nędzę!!!

Prawda w 102% to on zakłady likwidował{ogłaszał bankructwo i zwolnił 750 osób}

#50 ~Lutheran Hospital~

~Lutheran Hospital~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 10:13

To jest publiczne ogłoszenie dla każdego, kto chce sprzedać nerkę, mamy pacjentów, którzy potrzebują przeszczepu nerki, więc jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą nerki, skontaktuj się z nami na nasz e-mail na iowalutheranhospital@gmail.com
Możesz również zadzwonić lub napisać do nas na WhatsApp pod numerem +1 515 882 1607.

UWAGA: Twoje bezpieczeństwo jest gwarantowane, a nasz pacjent zgodził się zapłacić dużą kwotę pieniędzy każdemu, kto zgodzi się na oddanie nerki, aby je uratować. Mamy nadzieję usłyszeć od ciebie, abyś mógł uratować życie.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 22:39

Za darmo to można dostać petardę

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych