Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

367 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 06:34

tak tak,teraz zdrożeją nie segregowane, a w nowym roku segregowane,tak się doi mieszkańców !!! do władzy w łapach,trzeba było mysleć co się robi!!!

#2 ~adi~

~adi~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 06:36

Jeden wielki burdel z tymi śmieciami. Worek ze szkłem mięli zabrać 10.08. zabrali 15.08. Zabrali worek razem ze szkłem ale już nowego worka na szkło nie dostałem. A więc szkło wywalam do kubła i tyle.

#3 ~ANTYMIASTOWY.~

~ANTYMIASTOWY.~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 06:41

TO BYŁO DO PRZEWIDZENIA. :angry:

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 06:50

Niech władza sama się posrgreguje, tumaństwo niech ustapi, a niech zostaną jacyś kumaci? Tylko czy tacy tam sa, no na pewno burmiszcze do kumatych nie należą.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 07:13

tak tak,teraz zdrożeją nie segregowane, a w nowym roku segregowane,tak się doi mieszkańców !!! do władzy w łapach,trzeba było mysleć co się robi!!!

władza doszła do wnisku,że  w Łapach nie da się zarobić na segregacji śmieci,bo wiekszość opala węglem swoje domy  i ma popiół niesegregoany

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 07:48

władza doszła do wnisku,że  w Łapach nie da się zarobić na segregacji śmieci,bo wiekszość opala węglem swoje domy  i ma popiół niesegregoany

I o czym ty mówisz? Popiół sypiesz do zmieszanych,segregujesz szkło,plastik i papier. O co ci tak naprawdę chodzi?

#7 ~Wkurzony WYBORCA~

~Wkurzony WYBORCA~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 07:57

Trzeba zacząć od tej segregacji - później wszystko się uda !

1293939.jpg

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 08:13

I BARDZO K....A DOBRZE!!! Będzie motywacja do segregacji. Brakuje miejsca na wysypiskach. A segregacji uczą dzieci w przedszkolach. Żadna filozofia. Segregacja to na zachodzie żadna ujma i coś pospolitego. Jak już segregowac śmieci ktoś nie potrafi, to niech wróci do esów.
Segregację każdy przeprowadza w domu, bo papier odrzuca do palenia, a butelki PET oddzielnie w reklamówkę, bo nie mieściły się w koszu pod zlewem. Jeśli ktoś jest niepewny i ubzdurał sobie, że śmieci trzeba myć itd, to niech zapyta kogoś mądrzejszego, kto segreguje.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 09:49

Tak to jest gdy władza jest słaba,radni niezbyt rozumni.

Opłata smieciowa ma pokryć rzeczywisty koszt zagospodarowania śmieci. Urząd Miasta nie ma prawa do tego dokładać ani na tym zarabiać tylko tym zarządza.

Jak był burdel przez kilkadziesiąt lat to w dwa miesiące nie da się tego naprawić. 

Będzi się jeszcze działo. Firmy które zaniżyły ceny będą zrywać umowy, będzie ruch w cenach dopiero za kila miesiecy myślę że w połowie przyszłego roku sytuacja się unormuję. A PISory chcą żebyśmy spłacal kredyty we frankach których ni braliśmy a teraz żebyśmici odbierać za damo . Czy Jarosław Polskę zbaw  dopłaci do tego interesu?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 10:11

Tak to jest gdy władza jest słaba,radni niezbyt rozumni.
Opłata smieciowa ma pokryć rzeczywisty koszt zagospodarowania śmieci. Urząd Miasta nie ma prawa do tego dokładać ani na tym zarabiać tylko tym zarządza.
Jak był burdel przez kilkadziesiąt lat to w dwa miesiące nie da się tego naprawić.
Będzi się jeszcze działo. Firmy które zaniżyły ceny będą zrywać umowy, będzie ruch w cenach dopiero za kila miesiecy myślę że w połowie przyszłego roku sytuacja się unormuję. A PISory chcą żebyśmy spłacal kredyty we frankach których ni braliśmy a teraz żebyśmici odbierać za damo . Czy Jarosław Polskę zbaw dopłaci do tego interesu?

Błaźnie. Teraz rządzi PLATFORMA OBYWATELSKA (PARTIA OSZUSTOW). Jak długo nieudolność tej władzy, .i będą zwalać na PIS? 6 LAT RZĄDZI PLATFORMA. A ty weź rozbieg i y...ij baranka w scianę.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 10:16

władza doszła do wnisku,że w Łapach nie da się zarobić na segregacji śmieci,bo wiekszość opala węglem swoje domy i ma popiół niesegregoany

Panie "logika". Też opalam węglem i od razu wybrałem segregację, bo przy segregacji też odbieraja popioł. Popiół wsypujemy normalnie do pojemnika. Przy segregacji masz lepiej, bo masz pojemnik + worki. Możesz oddać więcej odpadów. I jest taniej.

http://www.lapy.podl...ised&Itemid=101

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 10:36

Jak tak dalej będzie to do końca roku jaszcze kilka razy podniosą?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 14:36

Podwyżka jest bo zapewne wielu wcale nie płaci. Ciekawe co na podwyżkę powiedzą emeryci, którzy ze względu na wiek nie są w stanie segregować (starość nie radość). Z czego oni zapłacą? Z głodowej emerytury? W piątek mieszkańcy powinni licznie stawić się na sesji i popatrzeć a ręce radnych, wszak wybory już za rok.

#14 ~fluk~

~fluk~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 16:11

• Podwyzka jest bo malo osob segreguje, moze jakies 10-15%. A UNIA ! TAK UNIA NAKAZUJE DO 2016 aby 60% smieci trafialo do recyklingu. Inaczej bedziemy ponosic kary. 

Aby zachecic ludzi do segregowania podwyzszaja oplaty.

Jezeli ktos twierdzi ze emeryt rencista nie da rady segregowac, to prosze mi odpowiedziec jak da rade targac miche / wiadro z popiolem do kosza?! Lub z gruzem i obranymi ziemniakami? 

Jezeli ktos niechce segregowac ma opcje - placic wiecej. Masz wybor, mozesz oddzielic szklo, platstik i odpad zielony i dostac nawet na to worki i placic mniej.

#15 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 16:56

Tak głupiej ustawy nie ma na całym świecie!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 17:17

Tak głupiej ustawy nie ma na całym świecie!

w krajach Europy Zachodniej segregacja jest czymś normalnym. A cebulakom wszystko sprawia problem. Nawet wrzucić plastikową butelkę do żółtego worka. Dopraedy. Trzeba mieć do tego kilka fakultetów.

Co ciekawe. Segregować nie chcą wyborcy PO. Przecież chcieli nowoczesności, to ją dostali.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 17:20

ale urzędasy wzięły się za propagandę. na pensyjki brakuje?

#18 ~BEZROBOTNY~

~BEZROBOTNY~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 17:36

ale urzędasy wzięły się za propagandę. na pensyjki brakuje?

a ja cię spytam. Czy tak ciężko wrzucić papier do papierów, puszkę po piwie do worka żółtego, słoik do szkla? Czy ciężko rozpoznać papier, plastik, szkło? Czego wy na tym świecie żyjecie, kto was w pracy trzyma?
A jak baba nie umie, to tłuc kołtuna zawszonego w łeb aż się nauczy.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 18:02

a ja cię spytam. Czy tak ciężko wrzucić papier do papierów, puszkę po piwie do worka żółtego, słoik do szkla? Czy ciężko rozpoznać papier, plastik, szkło? Czego wy na tym świecie żyjecie, kto was w pracy trzyma?

Język urzędniczy?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 18:05

Ty bezrobotny straciłeś instynkt samozachowawczy czy rozum ?

Nie segregowane śmieci musi KTOŚ segregować. Może właśnie TY ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych