Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2009 - 11:56

Ile odpalili pani za napisanie tego reklamowego tekstu? Mam nadzieję , że na tyle dużo , aby pani również zdiagnozowała skuteczność skalpela ww znakomitych lekarzy na sobie- bo komu jak komu , ale pani naprawdę to by się przydało. Proszę iść z duchem czasu-wzorem VIP-ów i gwiazd , o których pani pisze- taka wspaniała gazeta powinna wszak zatrudniać również ODPOWIEDNIO wyglądające dziennikarki!!!

#2 ~mono~

~mono~
  • Goście

Napisano 25 październik 2009 - 13:11

Bardzo dobry tekst. Wreszcie coś ciekawego. Trzeba nam więcej takich informacji

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2009 - 13:57

Doprawdy? - trzeba nam więcej tekstów o charakterze kryptoreklam!!!

#4 ~Langus~

~Langus~
  • Goście

Napisano 25 październik 2009 - 13:59

Widziałem ostatnio w gdzieś w sieci silikon dla facetów, do wszycia pod skórę brzucha aby uformować "kaloryferek".

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2009 - 08:33

Aishwarya Rai (ze zdjęcia) to raczej operacji nie miała..

#6 ~chochlik~

~chochlik~
  • Goście

Napisano 26 październik 2012 - 21:16

W Białymstoku wszystko jest najlepsze i dlatego nalezy on do tzw. Polski "B"". Może lepszy tytuł" W "Białymstoku najłatwiej się zarabia" lub " U nas ci naiwnych pod dostatkiem"

#7 ~Leaa~

~Leaa~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 21:20

Odstające uszy to masakra... czy ma się 15, 20 czy 30 lat... ja dopiero w wieku 32 lat zdecydowałam się na zabieg i wiecie co... mam żal do rodziców i do siebie, że nie zrobiłam tego wcześniej... znacznie wcześniej... operacje plastyczne są dla ludzi... z perspektywy czasu wiem że nie ma co dręczyć się kompleksami- to znacznie trudniejsze i boleśniejsze  niż sam zabieg , wiem co piszę. PANI dr Dorota Żukowska to moja cudotwórczyni i osoba której będę dozgonnie wdzięczna za przywrócenie mi poczucia bycia  normalną i taka jak wszyscy... Nie ma się co bać korekty uszu.... dla lekarza to rutynowy zabieg w dzisiejszych czasach a dla nas- poprawa , całkowita poprawa jakości życia... na prawdę

#8 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2013 - 13:47

Zgodzę się co do tego że najlepszych chirurgów plastycznych mamy w naszym mieście. Jako białostocczanka z dziada pradziada jestem z tego nawet .. .dumna szczególnie, że sama miałam okazję sprawdzić to na własnej skórze, a właściwie na nosie. Po wypadku na rowerze mój nos był mocno skrzywiony, poprawiła go idealnie świetna Pani doktor Dorota Żukowska - wspomniana miedzy innymi w artykule. Pani doktor jest z całą pewnością jedną z tych NAJlepszych

#9 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 22:21

Zgadzam się, sama operowałam uszy w Białymstoku - i tak późno, bo w wieku 27 lat, a od dzieciństwa miałam odstające, i to dosyć widocznie.... Zabieg przeprowadzała dr Żukowska z Omedy, jestem bardzo zadowolona, i to nie tylko moja opinia - oby więcej takich specjalistów w tym kraju. Efekt rewelacyjny, przed zabiegiem konsultacje, po zabiegu świetna opieka.

#10 ~kinga~

~kinga~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 17:18

Dr żukowska 2 lata temu robila mi zastrzyk z kwasem hialuronowym. Kompletna klapa i brak profesjonalizmu . Cale szczescie ,że po tym zastrzyku mam tylko niewielkie  zgrubienie ,moglo byc gorzej..

#11 11a

11a

VIP

• Użytkownicy
  • 1142 postów

Napisano 13 luty 2014 - 14:44

A gdzie liposukcję ktoś poleciłby i jakie koszty ?

#12 ~12345ja~

~12345ja~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2015 - 23:50

A gdzie liposukcję ktoś poleciłby i jakie koszty ?

Liposukcja u wspomnianej Żukowskiej- nie jest droga w porównaniu np z w-awką  a rezultaty takie same

#13 kmilazb

kmilazb

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 28 luty 2015 - 23:21

Oj prawda, jestem była pacjentka dr Doroty żukowskiej , operowała mi odstające uszy właśnie w klinice białostockiej i jestem strasznie zadowolona z efektu. Bałam się jak diabli ale efekt przecudny

#14 ~klu~

~klu~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2015 - 12:20

Cała lista kłamliwych propagandowych opinii pozytywnych pisanych przez jedną naganiaczke!! Ludzie nie dajcie sie nabrać na te komentarze pisane za pieniądze. Żukowska to najgorszy part....cz w Polsce. Jest ona najgorsza ze wszystkich. Wycina chrzastke z uszu kazdemu a to krzywda nieodwracalna w skutkach, poniewaz nie mozna tego poprawić. Nie wierzysz?? Spytaj jakiegos chirurga co to jest metoda wycinania chrzastki z uszu to uslyszysz gorzka prawde! Efekt nieodwracalny!  Mnie oszpeciła uszy Żukowska i mi zniszczyła tym zycie. Żeby ją spotkalo to samo co mi zrobiła!!! Usuwa moje opinie z internetu!!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2015 - 23:49

Dr Dorota Żukowska- zdecydowanie polecam ,super profesjonalny chirurg plastyczny

#16 ~jusia~

~jusia~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2016 - 22:22

nie jestem zadowolona. dr Giedrojc Juraha zrobil mi czesc chrzestna nosa i dalej wygladam jak pinokio. moje zycie sie nie zmienilo i brak pieniedzy na kolejna operacje tez

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2016 - 10:36

Przykro ....czasem sie zdarza jak czytałam Spróbuj gdzieś na poprawkę , z Łodzi wposminana tu lekarka ma dobre ceny , ja sieu iej operoałam - choć nie os, moze poprawi Ci taniej a lepiej

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2017 - 23:47

DR ŻUKOWSKA- POLECAM BARDZO

#19 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 20:26

A ja zrobiłam plastykę powiek górnych u dr Godlewskiej w Twojej Klinice. Efekt rewelacyjny. Pani doktor wspaniała

#20 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 20:27

A ja zrobiłam plastykę powiek górnych u dr Godlewskiej w Twojej Klinice. Efekt rewelacyjny. Pani doktor wspaniała

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych