Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

W białymstoku jest super

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gienek~

~gienek~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 21:46

Wchodzę do przychodni, siedzi około 15 osób, mówię dzień dobry, na co odpowiada jedna, reszta obcina od góry do dołu. Czekam godzinę, bo w międzyczasie wchodzą niezarejestrowani. W gabinecie do lekarki, mówię per pani, na co ona rozdziera gębę, że nie mam szacunku i mam się zwracać pani doktor. Nic to, idę przed robotą do sklepu, żeby kupić bilet, bo nie za często jeżdżę autobusem. Siksa z prowincji mówi, że normalnych nie ma. Pytam czy są w drugiej kasie i żeby zajrzała, bo wiem, że tak wcześniej robiły sprzedawczynie. Na co ona patrzy mi w oczy i mówi, że nie ma. Po chwili przychodzi druga i pytam się tej drugiej i oczywiście są.

Jadę dziewiętnastką, kierowca ma disco polo, pół autobusu musi słuchać. Ale nie zwracam uwagi, bo dosiadł się znajomy i rozmawiamy. Wypytał mnie już chyba o wszystko, powiedziałem nawet ile zarabiam, bo to żadna tajemnica. Pytam, go ile mu płacą, a on na to, że o takich sprawach nie rozmawia. Przy okazji wypytał czym aktualnie się zajmują nasi wspólni znajomi. W robocie pomagałem młodemu i dużo robiłem za niego, niestety nawet mi nie podziękował, był obrażony, że mu coś każę robić. W robocie miała być wypłata, szef miał być, co potwierdził w smsie. Po robocie nie było szefa ani wypłaty. Ma być jutro. Oprócz tego zajumali mi przypięty rower, dlatego jeżdzę autobusem. 

Bardzo przyjemnie się żyje w białymstoku. Chciałem żeby syn studiował za granicą, uzbieraliśmy z teściami pieniądze, ale ludzie mi powiedzieli, że jestem idiotą, bo mnie na to nie stać, zresztą pewnie mu się nie uda i mogłem mu kupić mieszkanie, zamiast trwonić pieniądze.

Moi sąsiedzi rozpowiadają, że smalę cholewki do pewnej pani, tylko dlatego, że pogłaskałem jej pieska i zamieniamy kilka słów.

To wszystko są codzienne sytuacje z białegostoku, mojego rodzinnego miasta, z którego pochodzili też moi rodzice i dziadkowie.

#2 ~ńe gienek~

~ńe gienek~
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 07:12

Skoro nazywasz sie Gienek to i pracujesz u jakiegośJanusza który w dzisiejszych czasach przywozi wypłatę w kieszeni

#3 ~gienek~

~gienek~
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 08:30

Skoro nazywasz sie Gienek to i pracujesz u jakiegośJanusza który w dzisiejszych czasach przywozi wypłatę w kieszeni

Tak, przywozi, wolę taki sposób zapłaty. A co w tym złego?

#4 Monika4K

Monika4K

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 23 marzec 2020 - 13:39

Białystok to najlepsze miasto. Zapraszamy wszytskich odwiedzających!  :D

http://www.royal-hotel.pl/royal

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych