Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Voyager Trans - Kierowca autobusu

voyager kierowca autobus praca voyagertrans

41 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Edward~

~Edward~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2013 - 06:48

Witam serdecznie.
Ostatnio pojawialo sie ogloszenie do pracy u tego Pana. Moze jest ktos tutaj co pracowal lub pracuje w Voyagerze? Co mozecie powiedziec o atmosferze w firmie itd?
Jak jest duza rotacja to juz mozna się domyślać że coś leży na rzeczy... Czy to prawda że wszyscy jeżdżą na zleceniu? Mam aktualnie prace ale rozgladam sie za lepsza i nie chciałbym wpaść z deszczu pod rynnę :)
Pozdrawiam i liczę na szczerość.

#2 ~trawis~

~trawis~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2013 - 14:36

Ogólnie nie pracowałem ale z rozmowy kierowców to wynikało że dosyć duży zapiepsz, od wczesnego rana, i płatne nie aż tak dobrze bodajże 2tys, wiadomo kary jak za dużo osób zabierzesz możesz dostać ogólnie nie był zadowolony, a czy umowa o prace nie wiem czy zlecenie, ale rotacja może być z tego względu że nikt nie chce za tyle pracować albo młodzi tylko zdobędą trochę doświadczenia to idą do lepszej firmy

#3 ~bolcio~

~bolcio~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2013 - 21:48

Na początku obiecuje cuda wianki. Mówi o poborach 2,2- 3 tysiące. Zatrudnienie tylko na umowę zlecenie bez żadnych bonusów. Pierwszy miesiąc dostaniesz w miarę a później tylko mniej i mniej. Zapierdzielasz świątek piątek i niedzielę, a stawka za niedzielę i święta jest sporo mniejsza niż w normalny dzień to nic że pasażerów więcej i większy utarg. Czepia się byle czego, poniża ubliża a jak się ktoś da to nawet rękoczyn jest możliwy, kopy itp. Licz że będzie obcinał za byle co przeważnie za paliwo normy sam sobie ustala i sam rozlicza jeździsz na 5 wozach bo się psują i wymieniasz nie wiesz kto kiedy tankował. Jeden wielki bajzel a ty jesteś takim śmieciem a nawet gorszym niż ta umowa. Oczywiście pieniądze na umowie są tak małe że nic nie dostaniesz. Jak bedziesz przestrzegał ilości osób w autobusie to długo nie zagrzejesz. Oczywiście są wszelkie możliwe naciągnięcia tj. czzas pracy, finanse itd. A przesiew kierowców jest większy niż osób zdających kat.D w WORD. Kto normalny i ma godnośc osobistą to długo miejsca nie zagrzeje. Firma numer jeden w ilości zatrudnianych kierowców. Ale chyba jedyny ratunek dla młodych bez żadnego doświadczenia. Ale wszystko do czasu aż się coś nie wydarzy

#4 ~weteran~

~weteran~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 11:53

ja p
racuje w tej firmie od 2010 i jakoś nie narzekam. Jak się robi swoje to nikt nikogo nie zwalnia i nie opie... Rotacja jest niektórzy szukają żeby zarobić a się nie narobić. pobory nie są złe, duzo wyższe niż w empekach czy w pksie. Lepiej jest tylko w Biacomexie ale tam jeździsz daleko i musisz pilnować tacho a tu masz karty, grafik i śpisz we własnym wyrze.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 09:56

Na początku obiecuje cuda wianki. Mówi o poborach 2,2- 3 tysiące. Zatrudnienie tylko na umowę zlecenie bez żadnych bonusów. Pierwszy miesiąc dostaniesz w miarę a później tylko mniej i mniej. Zapierdzielasz świątek piątek i niedzielę, a stawka za niedzielę i święta jest sporo mniejsza niż w normalny dzień to nic że pasażerów więcej i większy utarg. Czepia się byle czego, poniża ubliża a jak się ktoś da to nawet rękoczyn jest możliwy, kopy itp. Licz że będzie obcinał za byle co przeważnie za paliwo normy sam sobie ustala i sam rozlicza jeździsz na 5 wozach bo się psują i wymieniasz nie wiesz kto kiedy tankował. Jeden wielki bajzel a ty jesteś takim śmieciem a nawet gorszym niż ta umowa. Oczywiście pieniądze na umowie są tak małe że nic nie dostaniesz. Jak bedziesz przestrzegał ilości osób w autobusie to długo nie zagrzejesz. Oczywiście są wszelkie możliwe naciągnięcia tj. czzas pracy, finanse itd. A przesiew kierowców jest większy niż osób zdających kat.D w WORD. Kto normalny i ma godnośc osobistą to długo miejsca nie zagrzeje. Firma numer jeden w ilości zatrudnianych kierowców. Ale chyba jedyny ratunek dla młodych bez żadnego doświadczenia. Ale wszystko do czasu aż się coś nie wydarzy

Czyli wszystko się potwierdziło to co słyszałem od innych ludzi związanych z branżą :) Aż dziwne, że tak mało kierowców wypowiada się na temat tej firmy. Czyżby bali się zwolnienia? Polska to polska, taka firma wożąca ludzi i takie uchybienia. Masz kasę = jesteś nietykalny i tyle można w temacie powiedzieć. Przecież umowy zlecenie nie można stosować jeśli praca ma charakter ciągły. Czy kierowcy nie mogą się zebrać i coś z tym zrobić?

#6 ~cc~

~cc~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 11:37

Kierowcy chcą pracować.

#7 ~Kleks~

~Kleks~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2013 - 15:05

NIe polecam !!!!!Na początek obiecuje kokosy i co nie tylko a  zarobki nie ponad 2.5 tys a jest to kupa prawda. Bedziecie pracowac 240h za 2tys   :)  reszta opisana wyzej  i jest to całkowita prawda. Z dala od takiej firmy!!!! 
Cała wypowiedz ~bolcio ~  to prawda.

#8 ~mr.z~

~mr.z~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2013 - 18:26

Tam się na tacho jeździ? 
I czy zatrudniają bez doświadczenia?

#9 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 14 październik 2013 - 13:06

Tam się na tacho jeździ? 
I czy zatrudniają bez doświadczenia?

Tam się na tacho jeździ? 
I czy zatrudniają bez doświadczenia

Augustów/Suwałki jeździ na tacho a reszta Hajnówki, Kuźnice itd pomimo że odległość jest większa niż podane w przepisach 50 km od bazy to i tak się jeździ bez tacho na kartach drogowych. Umowa śmieciowa, obiecuje po paru miesiącach umowe o prace, ale i tak jej nie dostajesz. Co do tacha to korki itd a rozkład przecież ważniejszy i wszystkie tarczki przewalone. W razie kontroli lub wypadku wiadomo kto odpowiada.

#10 ~Kermit~

~Kermit~
  • Goście

Napisano 15 październik 2013 - 18:06

Fikcyjnie zmieniasz kierowce  w kasie fiskalnej kodem :)w miejscowości Łosinka.

#11 ~były PKSowiec~

~były PKSowiec~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 14:25

Pracowałem w PKS, teraz robie w Voyagerze i jestem bardzo zadowolony. Co za ploty o jakimś zmianie kieorwcy w Łosince - słyszeli że dzwon bije ale gdzie? Chyba po jajach bo głupoty (...)ita. Jak ktoś uważa że tu są wały i burdel to w dup... był i mało co widział. Idźcie do innych firm gdzie będziecie tarczki jedli albo siedzieli jak cioł i czekali na dyspozycje gdzie jechać i czym, i czy na karcie czy na tacho. Tu masz grafik, wiesz co jedziesz, no chyba że ktoś raz na jakiś czas zachoruje to są zmiany a pobory mam wyższe niż w PKS. A że trzeba pilnować autobusu to trzeba, taka praca, sprzątać trzeba. A jak przychodzi taki jeden z drugim, co wyjeżdżając z przystanku zaczepia o drugi autobus albo nie słyszy że klocki wyszły to potem obsmarowuje dup... Eh, prawie 30 lat jeżdżę jako kierowca i widzę, że teraz te młodziaki to zdecydowanie lepiej gębę drą niż jeżdżą.

#12 ~Były kierowca~

~Były kierowca~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2014 - 16:23

DO 

były PKSowiec

Wszystko to co pisali wyżej to jest prawda!!! A to że Tobie tam się podoba to widocznie musisz DONOSIĆ do szefa, albo lubisz być mieszany z błotem  :D bo każdy kto szanuje siebie i swoje zdrowie to nie pójdzie tam. 240h w miesiącu to standard i to ledwo 2 tyś dostaniesz z łaski Pana. Grafik też często jest fikcją . A co do klocków itp... to nie każdy urodził się mistrzem kierownicy jak Ty że już w brzuchu matki wiedział co gdzie i jak. Nie życzę Ci abyś poznał prawdziwe oblicze szefa.... 

#13 ~czs~

~czs~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 18:10

Zgadza się przebicie kasy w Łosince jako drugi odcinek. Trzy dni wolnego w miesiącu. Jak to ma się do czasu pracy i ITD się nie czepia łatwo by skasowali firmę. Jazda wiecznie z pękniętą szybą, w między czasie badanie przechodzi i dalej z szybą nic nie zrobione. Jeżeli jest tak dobrze jak mówi PKSowiec to niech założy związki jak w PKSie. Zobaczymy czy po kilku miesiącach będzie pisał takie głupoty. Jeżeli taki raj to dlaczego prawie codziennie ogłoszenie o pracy. Już niedługo kierowców na podlasiu zabraknie

#14 ~Malmed~

~Malmed~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 10:30

Jesli PKsowiec wypowiada się ze nie ma fikcyjnej zmiany to niech odpowie sobie na pytanie ile km można przejechać na karcie drogowej ?

ODp. przewóz osób na linii regularnej, o długości trasy do 50 km;
A wiec każda z tras Voyagera przekracza ten limit. 

Nastepna sprwa to stan techniczny pojazdów. I ciagle darcie japy szefa :D

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2014 - 18:25

Jesli PKsowiec wypowiada się ze nie ma fikcyjnej zmiany to niech odpowie sobie na pytanie ile km można przejechać na karcie drogowej ?
ODp. przewóz osób na linii regularnej, o długości trasy do 50 km;
A wiec każda z tras Voyagera przekracza ten limit.
Nastepna sprwa to stan techniczny pojazdów. I ciagle darcie japy szefa :D

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2014 - 18:39

Jeździłem w VT i nie narzekam kasa na czas auta w porównaniu do innych ok. Ciepło klima też ok. Na Hajnówce nie jeździłem to nie wiem . Na augustów jeździłem kasa ponad 2200 zawsze było. Na krótkich jechałem 3 mce tez ok.Robiłem w pks auta złomy godzin pracy z 250. Siedzisz jak idiota 2 godz. Potem znów kurs. W innych prywatnych też byłem. Wawa za 90 zł to podziękował em. Na grodk u dramat kasa dziadostwo a auta stan krytyczny.

#17 ~Trans-Voyager Borowscy~

~Trans-Voyager Borowscy~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2014 - 14:50

TRANS VOYAGER, Stalowa Wola    

Witam serdecznie!

Pragnę sprostować opinie o firmie opisywanej na forum jako "Voyager".  Z treści postów wynika, że jest tutaj mowa o firmie transportowej Voyager Trans  z Białegostoku  NIP 966-130-39-08,  a nie o naszej firmie Trans Voyager Borowscy.  Proszę o konkretne informacje dotyczące opisywanych firm ( NIP, miasto siedziby firmy), ponieważ błędne zrozumienie prowadzi do nieporozumień. 

#18 Grzegorz25

Grzegorz25

Multikonto - Gupik, Pan Grzegorz, Suprasl, Mieszkaniec Grabówki

• Użytkownicy
  • 1961 postów

Napisano 31 marzec 2014 - 16:01

TRANS VOYAGER, Stalowa Wola    

Witam serdecznie!

Pragnę sprostować opinie o firmie opisywanej na forum jako "Voyager".  Z treści postów wynika, że jest tutaj mowa o firmie transportowej Voyager Trans  z Białegostoku  NIP 966-130-39-08,  a nie o naszej firmie Trans Voyager Borowscy.  Proszę o konkretne informacje dotyczące opisywanych firm ( NIP, miasto siedziby firmy), ponieważ błędne zrozumienie prowadzi do nieporozumień. 

moze ten kto pytał o warunki pracy nie doprecyzował dokładnie o którego "Voyager,a" dokładnie chodzi , [ bo tych firm "Voyager"  może być Polsce kilka ] i temu nie wiadomo dokładnie o którą chodzi.

#19 ~Trans-Voyager Borowscy~

~Trans-Voyager Borowscy~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2014 - 08:51

moze ten kto pytał o warunki pracy nie doprecyzował dokładnie o którego "Voyager,a" dokładnie chodzi , [ bo tych firm "Voyager"  może być Polsce kilka ] i temu nie wiadomo dokładnie o którą chodzi.

TRANS VOYAGER BOROWSCY

Nasz firma zajmuje się przewozem osób i paczek BUSAMI nie autobusami.  Zasięg naszych usług to centralna i południowa Polska, w związku z tym na pewno nie dotyczy to naszej firmy.

Pozdrawiam

#20 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2014 - 11:56

VT Przychodza kradna bilety spuszczaja rope a potem pisza ze szef niedobry bo kopa w . zasadzil. Ustroj sie zmienil ale niektorym nawyki zostaly. Okradali pks itp i mysla ze beda dymac prywaciaza.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: voyager, kierowca, autobus, praca, voyagertrans

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych