Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Voyager & Olivia a może PKS

196 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2015 - 10:14

Jestescie wszyscy .ami niech wlasciciele sie kluca i walcza wygra silniejszy

#42 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2015 - 00:04

Pitu pitu, stałam wczoraj jak .ka w Białym i czekałam na Oliwię, korzenie prawie zapuściłam - nie było autobusu, nie przyjechał. Pojechałam Voyagerem, pytałam o rozkład i dlaczego jeżdżą kursy, których nie ma na ulotce. Dlatego, że niektóre jadą do Sokółki i nie zawsze może być tam miejsce, temu ich nie wpisali.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2015 - 10:53

Musiałam być dziś w Białym po 10 więc wyszłam na 9.25 na Oliwię. Oliwi nie było chociaż na ich rozkładzie, przy tej godzinie stoi d - czyli że nie jeździ w Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok. A dziś tych świąt nie ma - więc gdzie ten autobus? To po cholerę rozdawać te ładniutkie, kolorowe rozkłady jazdy? Po 15 minutach przyjechał Voyager. Prawda jest taka, że krzyczycie na PKS i Voyagera, chcecie wybielić Oliwię. Ale czy to jest rzetelny przewoźnik? Po dzisiejszym dniu twierdzę, że NIE!!!

#44 Pan Grzegorz

Pan Grzegorz

Multikonto - Gupik, Mieszkaniec Grabówki, Grzegorz25, Suprasl

• Użytkownicy
  • 1768 postów

Napisano 23 sierpień 2015 - 13:08

tak więc ciekawie dlaczego do Czarnej Białostockiej nie powstanie linia BKM 1xx , jadąca do centrum [ przez ul. Legionową ] nawet musiałaby zatrzymywać na wszystkich przystankach [ a poza miastem tylko na Żądanie ]

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2015 - 13:28

Oliwia ma zawieszone kursy w niedziele dlatego ich nie ma

#46 ~anty-Gupik~

~anty-Gupik~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2015 - 13:28

Gupik, czy wydałbyś kasę na coś co masz za darmo? Czemu nie jeździsz PKSem czy Voyagerem do Ogrodniczek tylko BKMem? Bo BKM masz za darmo a u pozostałych przewoźników musisz zapłacić! Więc po co gmina CZB ma płacić za coś, skoro i tak ma ponad 100 połączeń dziennie z Białymstokiem? Ogarniasz to czy nie?

#47 ~bzzzz~

~bzzzz~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2015 - 14:12

Oliwia ma zawieszone kursy w niedziele dlatego ich nie ma

Tak??? I nawet o tym nie ma słowa na ich stronie! Ulotek nowych też nie dają! Widać, kto robi co chce i jeździ jak chce!

#48 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2015 - 15:17

Zgadzam się zarówno Oliwia jak i voyager jezdzą jak chcą zupełnie nie trzymając się niby aktualnych rozkładów. Gdzie tu jest szacunek dla pasażera?Żenada!!!

#49 Pan Grzegorz

Pan Grzegorz

• Użytkownicy
  • 1768 postów

Napisano 23 sierpień 2015 - 15:26

Gupik, czy wydałbyś kasę na coś co masz za darmo? Czemu nie jeździsz PKSem czy Voyagerem do Ogrodniczek tylko BKMem? Bo BKM masz za darmo a u pozostałych przewoźników musisz zapłacić! Więc po co gmina CZB ma płacić za coś, skoro i tak ma ponad 100 połączeń dziennie z Białymstokiem? Ogarniasz to czy nie?

bo nie jestem takim głupim jak tobie się wydaje , na przyszłość w komentowaniu radzę rozwagę , bo to może być zgłoszone na Policję.

ps. dla chcących wiedzieć więcej nt. taryfy biletowej BKM to w tym linku [ http://www.komunikac...age=cennik-2014 ] a w sprawach przejazdów ulgowych w tym linku [ http://www.komunikac...yslugujace-ulgi ]

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2015 - 23:58

W piątek rozmawiałam z kierowcą z Olivii że:

prawdopodobnie nie zmienią rozkładu bo nie mają kierowcy, bo zwolnił się od nich jeden jakiś cyborg, bo nie chciał pracować po 17 godzin za 80zł dzień- zaczynał pracę ok 4.00 rano z Białego a kończył przed 20.00 w czarnej i powrót do Białego to prawie 21.00. Teraz mają jakiegoś emeryta i nie wiadomo ile popracuje.

Nie będą też sprzedawać miesięcznych, bo im się nie opłaca, mówił że taki rynek mają i nie  każdym kursem będą jechać.

Mają niby wozić kogoś do pracy bo ma wpaść im lepsza kasa niż wg rozkładu bo nie zawsze mają co wozić.

#51 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 11:12

Pytanie do szefa rl trans "oliwi" kiedy beda wieksze autobusy bo to co nas wozi to jest jakas pmylka make brudne obdarte.chcemy jezdIc z wami ale autobusami o podobnym standardzie co voyager.

#52 ~Pasażerka~

~Pasażerka~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 21:46

Od 5 września niby będzie nowy rozkład voyagera, ten wakacyjny obowiązywał do 31 sierpnia więc który obowiązuje do 5 września bo trudno się połapać...?

#53 ~henio~

~henio~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 06:12

Takim zlomem to po grodku moze jezdzic chce robic jase niech zaobwestuje w nirmalne autobusy

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 11:33

Nie rozumiem dlaczego Voyager znów komplikuje z tymi rozkładami jazdy??? Wakacyjny rozkład obowiązywał do końca sierpnia, nowy niby jest od 5 września a do 5 września ?W aktualnościach na stronie Voyagera jest podane że obowiązują rozkłady z jakimś konkretnym nr.(na trasie do Czarnej B. nr.3 - i to jest właśnie rozkład ten od 5 września)Więc moje pytanie czy nie prościej napisać że nowy rozkład jest od 1 września? i nie zawracać ludziom głowy jakimiś numerkami?

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 12:21

voyager juz nie wie co ma robić, podobno bilety są po 3 zł to prawda?? ja jezdze oliwia a voyagera omijam i te ich gierki 

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 18:35

Ja jak jechałam w ubiegłym tyg. voyagerem to płaciłam jeszcze 2,5 zł., jak jest teraz nie wiem?Jeśli pasuje godzinowo to też jezdzę  Oliwią bo denerwują mnie no właśnie dobrze powiedziane -" te ich gierki" ze strony voyagera. Szkoda tylko że Oliwia nie ma późniejszych kursów z Białegostoku.Jak wrócę do pracy będę zmuszona niestety wracać voyagerem tym ostatnim przeważnie ...Oliwia mogłaby pomyśleć o późniejszych kursach z Biał.np.o 23- myślę że chętnych byłoby sporo i jeszcze gdyby te busiki były wtedy większe...

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2015 - 13:02

Tak już teraz voyager  wrocił  do 3 zł. byle nie 5,5...a co do rozkładu to nie ma żadnego nowego tylko ten który był przed wakacjami;) Ciekawe jak długo utrzyma się cena promocyjna 99 zł m-cnego do Białego?

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2015 - 13:27

Voyager robi wszystko aby Olivia się wycofała, puszczał kursy 3 minuty przed olivią ( w rozkladzie ich nie było) aby zabrać ludzi.... chce się pozbyć konkurencji a wtedy bilet bedzie po 7 albo 8 zł....  ja korzystam z olivii, to dzieki nim jezdzimy po 3 zl :)

#59 Pan Grzegorz

Pan Grzegorz

• Użytkownicy
  • 1768 postów

Napisano 03 wrzesień 2015 - 19:42

a co byście napisali jakby do Czarnej Białostockiej zaczęła jeździć linia 1xx BKM  ??.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2015 - 19:47

:wub:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych