Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

VI PKO Białystok Półmaraton

PKO Białystok maraton sport bieganie MZK komunikacja miejska praca niedziela pólmaraton

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hoolygaan

Hoolygaan

ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 postów

Napisano 12 maj 2018 - 17:50

W dniu 13 maja 2018 r. w godz. 5.00 - 14.00 odbędzie się w/w impreza. Nie mam nic przeciwko takim spędzaniu wolnego czasu, ale może ktoś zna odpowiedź jak mam w w/w dniu dojechać do pracy przy ulicy M.C. Skłodowskiej z Zielonych Wzgórz?

Pozdrawiam

#2 Herbatnik

Herbatnik

ekspert

• Użytkownicy
  • 479 postów

Napisano 12 maj 2018 - 19:35

W dniu 13 maja 2018 r. w godz. 5.00 - 14.00 odbędzie się w/w impreza. Nie mam nic przeciwko takim spędzaniu wolnego czasu, ale może ktoś zna odpowiedź jak mam w w/w dniu dojechać do pracy przy ulicy M.C. Skłodowskiej z Zielonych Wzgórz?

Pozdrawiam

Tutaj masz mapę z informacjami o której dana ulica ma być zamknięta.

http://bialystokpolm...-biegu-2018.jpg

#3 Hoolygaan

Hoolygaan

ekspert

• Użytkownicy
  • 406 postów

Napisano 12 maj 2018 - 19:47

Wielkie dzięki widziałem mapkę. Na 11 muszę być w pracy, a z tego co widzę nie mam szans dojechać autobusem. Więc zostaje mi dojście "z buta" co wiąże się z tym, że muszę z domu wyjść 1,5h wcześniej. Dzięki za odpowiedź.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2018 - 22:39

autobusy będą jeździły zmienionymi trasami, większość będzie jechać przez Jurowiecką i Warszawską, jak by nie patrzeć to trochę bliżej niż z ZW, trzeba zerknąć na stronę BKM i się zorientować co i jak.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 03:43

autobusy będą jeździły zmienionymi trasami, większość będzie jechać przez Jurowiecką i Warszawską, jak by nie patrzeć to trochę bliżej niż z ZW, trzeba zerknąć na stronę BKM i się zorientować co i jak.

Zadymiarz i jeszcze zadymia !

#6 ~Don Żoze~

~Don Żoze~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 08:22

Bikerem

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PKO, Białystok, maraton, sport, bieganie, MZK, komunikacja miejska, praca, niedziela, pólmaraton

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych