Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 19:15

witam ciekawe jak z bkm co imprezy to gorzej juwenalia też kiepskie z dojazdem puszczą ogórka z białki ikarusa i tyle jak nie wejdziesz to dreptaj z buta bo autobus zatłoczony płać za bilety a i tak wracasz na piechotę ....-porażka

#2 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 27 maj 2016 - 17:58

Straszne - ktoś organizuje coś naprawdę ciekawego, mnóstwo ludzi pełnych entuzjamu wkłada dużo wysiłku w przygotowania, a i tak pierwszy wpis w komentarzach z typu narzekających -  bo trzeba się przejść.  Litości!  Nie lubi Pan/ Pani chodzić, niech siedzi lub leży - ten piknik jest raczej dla ludzi aktywnych i pozytywnie nastawionych do otoczenia.  Ja byłam z mężem i z córką, wszystkim nam się podobało.  Na chwilę zepsuł mi tylko humor właściciel terenu, który kazał nam zawracać, bo widocznie stałaby się tragedia, gdybyśmy zostawili odciski butów na jego terenie (dla jasności: teren ogrodzony jest tylko częściowo, znaków powieszonych podobno na drzewach nie zauważyliśmy jakoś, jedynie w drodze powrotnej dostrzegłam takowy na wysokości 3-4 metrów)  Pan jednakowoż był niezwykle oburzony naszym wtargnięciem na teren niczym nieróżniący się od reszty otoczenia (myślę, że nie wierzy w mit o polskiej gościnności powtarzany przez samych Polaków.  Jedyni gościnni to niewiele posiadający prości ludzie, którzy nie oburzą się nawet, gdy wejdziesz na ich pole uprawne- nawet zaproponują szklankę wody i wskażą drogę - wiem z doświadczenia) Musieliśmy więc przejść ścieżką rowerową i poprzeszkadzać troszkę rowerzystom.

Wracając do tematu: impreza jest super, mnóstwo miłych, POZYTYWNIE NASTAWIONYCH LUDZI - byłam już 3. raz.  Polecam gorąco, tylko może nie leniom i gburom.  I omijajcie posiadłość Pana Broniącego -  Swego - Niedawno - Nabytego - Terytorium.  Może być nieprzyjemny, niech sobie gnuśnieje w spokoju. :)

Około kilometrowy spacer też jest przyjemny - w leśnym otoczeniu.

#3 ~Wiolka~

~Wiolka~
  • Goście

Napisano 28 maj 2016 - 21:02

Nie ma co narzekac piknik militarny jest super przynajmniej cos sie dzieje na ścianie wschodniej a nie tylko polska B ja nie mam problemu z dojazdem razem z rodzinką bylismy rowerami i nie było problemu z parkingiem ani czekaniem na bkm

#4 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 29 maj 2016 - 11:05

Fajowa impreza aby takich więcej jest super :D

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gosć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych