Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

105 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2020 - 12:20

Faktem jest też że po obu stronach byli prawosławni byli też Białorusini, - jak więc ma się to do wmawiania wszystkim że to Polscy katolicy mordowali Białoruskich prawosławnych.

Jak to jak? Normalnie w Niemczech i innych krajach Europy Zachodniej w tamtym okresie szybko zauważyli kto sieje wewnątrz zamęt niestety w Polsce było zupełnie odwrotnie dlatego międzyinnymi w Hajnówce ad. 2020 musimy patrzeć na tak idiotyczne wydarzenia

#102 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2020 - 19:47

Zostali skazani za kolaborację z komunistami - pamiętaj że tam prawosławni likwidowali prawosławnych.

Ciekawe w jaki sposób kilkumiesięczne  dzieci kolaborowały i z kim? Mordowanie ludności cywilnej kobiet i dzieci nawet w czasie wojny to zbrodnia. Wiem że część ludzi tworzy alternatywną historię, ale że "bury" to zbrodniarz orzekł nawet IPN.

#103 ~historyk~

~historyk~
  • Goście

Napisano 28 luty 2020 - 22:37

Ciekawe w jaki sposób kilkumiesięczne  dzieci kolaborowały i z kim? Mordowanie ludności cywilnej kobiet i dzieci nawet w czasie wojny to zbrodnia. Wiem że część ludzi tworzy alternatywną historię, ale że "bury" to zbrodniarz orzekł nawet IPN.

Kończcie ten żenujący spektakl, bo ten marsz to protest przeciwko hajnowskiej władzy i tym co ją promują i wybierają :ph34r: Przecież organizują go miejscowi przeciwko miejscowym, z udziałem nieświadomych zamiejscowych, a nie ofiarom Burego . :lol:

#104 ~hajnowianin~

~hajnowianin~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2020 - 06:54

Marsz jest prywatną wojną państwa T ze wsi P, znaleźli sobie dogodny czas i grunt a reszta głupich w to się wkręca ,z obu stron.

#105 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2020 - 07:23

Marsz jest prywatną wojną państwa T ze wsi P, znaleźli sobie dogodny czas i grunt a reszta głupich w to się wkręca ,z obu stron.

Chyba P ze wsi T a za nimi chowa się Ł.

#106 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2020 - 22:40

Ja myślę,że  nasza zjednoczona władza duchowna ze świecką prowokują takie zachowania.Za komuny tego nie było i pseudogieroje siedzieli cicho.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych