Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
232 odpowiedzi w tym temacie

#161 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 07:26

Szybkie lato? jakoś w to nie wierzę.. Jest śnieg non stop, deszcz, chlapa i mróz.
nienawidzę takiej pogody..

#162 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2013 - 08:51

Dzięki postom tego tematu nikt mnie już nie skusi na coś czego nie chcę.

#163 ~RaptoR~

~RaptoR~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 07:15

Bo o to w tym chodzi, aby nie dać się zmusić na zakupy, które nam niczego dobrego nie przyniosą. Takie naczynia lub inne drogie rzeczy powinno kupować się po odpowiednim namyśle, w granicach zdrowego rozsądku. Masz pieniądze, kupujesz. Wiesz, że możesz pozwolić sobie na kredyt, kupujesz. Nie masz możliwości, nie kupujesz.

#164 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 08:44

Do mnie dzwoniła kiedyś panienka z jakiejś (bardzo) miejscowej Wyższej Szkoły Tego i Owego, chcąc abym skusiła się na studia. Panienka nawija:
- ... no na przykład może angielski by pani chciała u nas studiować.. taki modny pożyteczny kierunek.
- Dziękuję, skończyłam anglistykę na uniwersytecie.
- Rozumiem, ale może by chciała pani sobie przypomnieć wiadomości?

#165 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 12:18

hahaahah niezle. ci ludzie sa tacy zabawni.
najlepiej i tak jest jak dzwonia z plusa, play i orange. sraja pod siebie gdy widza ze konczy ci sie abonament/

#166 ~Malgosia~

~Malgosia~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 13:19

3 kwietnia 2013 Byłam na pokazie ekoVital Garnki Patelnie..Omlet..Bigos Kurczak18 minut..Babka w 15min-wszystko pieknie-ale jak doszło do cen!!!!!!! Jeden garnek 1800zł,samowar 2750zł Miły Pan łukasz,którzy przedstawił sie za kierownika,zaproponował rabacik-chciałam patelnie ale pojedynczo niby nie opłaca sie kupowac,więc zaproponował dwie patelnie+kmpl.noży,robot kuchenny wielofunkcyjny(3funkcje) dwie suszarki do włosow,i dwiełopatki-w sumie wszystko za JEDYNE 2200zł,na raty 24 miesiace,po 108zł,zgodziłam sie bo skusił Mnie ten kurczak w 18 minut. Pan Łukasz poprosil o dowód osobisty,spisał dane,i otrzymałam do podpisania stos dokumentow-najciekawsze było to,ze żadnego z nich nie dano mi do przeczytania.były one.niemal wyrywane mi z reki zaraz po podpisaniu Naspepnie Pan Łukasz prawie wykopł Mnie od Stolika i zaprosił kolejnego uczestnika pokazu

#167 ~Małgosia CD~

~Małgosia CD~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 13:26

Przed wyjsciem zostałam poproszona jeszcze raz,i z koleji Pani , która pokaz prowadziła,zaproponwała mi brytwanke NIBY W PROMOCJI za dodatkowe 900zł,brytwanka podobała sie mojej mamie,wiec sie zgodziłam. Zapakowano mi wszystko BIEGIEM do auta,i wysałno do domu,w Domu okazało sie że,bede musiała zapłacić nie 3100zł LEC 4200zł :-/ Dodam ze nie mam 75 lat,ale ogólnie byłam najmłodsza uxzestniczka pokazu,wiekszośc ludzi to biedni emeryci ze Wsi..wiec wyglada na to ze ta firma bazuje na takich właśnie ludziach,majac nadzieje ze uda sie ich naciagnąc na swoje produkty. nstepnego dnia zadzwoniłam do firmy, na infolinie (2,09 zł za min połaczenia) Miły pan konsultant poinformował Mnie,ze nie widzi problemu,ze umowe mozna rozwiazac,że skontaktuje sie ze Mna kierownik regionalny,i wyjasnimy wszystko.Kierowniz zadzwonił w sobote..tyle,ze nie wiedział o mojej rezygnacji,która listem poleconym wysłałam zaraz po zakończeniu rozmowy z infolinia...zaproponował kolejna ,,PROMOCJE..dwie PATLNIE ZA 1600 ZŁ BEZ ODSETEK"
pieknie podziekowałam ,poinformowałam go że odstapienie od umowy oraz towar wysłałam juz do firmy kurierem
Pan P.był bardzo miły kulturalny aż słodki...i zapewnił ze nie ma problemu z rozwiazaniem umowy.
A dzis dostałam tel od Kuriera że Firma EcoVital w Poznaniu odmówiła przyjecia paczki :-)

na infolinii Nic nie wiedza na ten tematKierownik regionalny pan P. tel nie odbiera...

#168 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 13:28

3 kwietnia 2013 Byłam na pokazie ekoVital Garnki Patelnie..Omlet..Bigos Kurczak18 minut..Babka w 15min-wszystko pieknie-ale jak doszło do cen!!!!!!! Jeden garnek 1800zł,samowar 2750zł Miły Pan łukasz,którzy przedstawił sie za kierownika,zaproponował rabacik-chciałam patelnie ale pojedynczo niby nie opłaca sie kupowac,więc zaproponował dwie patelnie+kmpl.noży,robot kuchenny wielofunkcyjny(3funkcje) dwie suszarki do włosow,i dwiełopatki-w sumie wszystko za JEDYNE 2200zł,na raty 24 miesiace,po 108zł,zgodziłam sie bo skusił Mnie ten kurczak w 18 minut. Pan Łukasz poprosil o dowód osobisty,spisał dane,i otrzymałam do podpisania stos dokumentow-najciekawsze było to,ze żadnego z nich nie dano mi do przeczytania.były one.niemal wyrywane mi z reki zaraz po podpisaniu Naspepnie Pan Łukasz prawie wykopł Mnie od Stolika i zaprosił kolejnego uczestnika pokazu

I po takim traktowaniu nie zażądałaś natychmiastowego anulowania umowy???!!!

#169 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 13:31

pieknie podziekowałam ,poinformowałam go że odstapienie od umowy oraz towar wysłałam juz do firmy kurierem
Pan P.był bardzo miły kulturalny aż słodki...i zapewnił ze nie ma problemu z rozwiazaniem umowy.
A dzis dostałam tel od Kuriera że Firma EcoVital w Poznaniu odmówiła przyjecia paczki :-)

na infolinii Nic nie wiedza na ten temat[background=rgb(249, 249, 249)]Kierownik regionalny pan [font=Arial, Helvetica, FreeSans, sans-serif][size=2][color=#505050]P. tel nie odbiera...

Natychmiast skontaktuj się z rzecznikiem praw konsumenta!!!

#170 ~Nie daję się naciągać~

~Nie daję się naciągać~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 13:32

Przed wyjsciem zostałam poproszona jeszcze raz,i z koleji Pani , która pokaz prowadziła,zaproponwała mi brytwanke NIBY W PROMOCJI za dodatkowe 900zł,brytwanka podobała sie mojej mamie,wiec sie zgodziłam. Zapakowano mi wszystko BIEGIEM do auta,i wysałno do domu,w Domu okazało sie że,bede musiała zapłacić nie 3100zł LEC 4200zł :-/ Dodam ze nie mam 75 lat,ale ogólnie byłam najmłodsza uxzestniczka pokazu,

na infolinii Nic nie wiedza na ten tematKierownik regionalny pan P. tel nie odbiera...

Tyle sie trąbi na temat tych naciągaczy a widzę ,że ludzie dalej są naiwni.
Lepiej podjechać do większego miasta i kupić w firmowym sklepie np zeptera , sprawdziwszy najpierw ceny i opinie o garnkach na internecie .
Szok ! Dajecie się omamić , kupujecie u naciągaczy a potem płacz.
Nie żal mi takich ludzi głupich.

#171 wiolonczelistka

wiolonczelistka

stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 10 kwiecień 2013 - 07:39

Pewnie. Suma którą się płaci zawsze musi się zgadzać z tym co jest napisane na umowie. Więc jak podpisujecie to chyba wiecie co. :)

#172 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 09:39

Pewnie. Suma którą się płaci zawsze musi się zgadzać z tym co jest napisane na umowie. Więc jak podpisujecie to chyba wiecie co. :)

Takaś mądra? A ładnie tak naśmiewać się ze starszych (i nie tylko) ludzi, którzy wierzą, że to, co usłyszą, jest zgodne z tym, co napisano na papierze i w głowach im się nie mieści, że pięknie opowiadający i uśmiechnięci ludzie dla zysku po prostu kłamią i naciągają ludzi? Oj, żebyś i Ty również nie padła kiedyś ofiarą takiej manipulacji!

#173 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 14:18

ok ok bylam na philipiaku i prawie bym padla ale cale szczescie byla ze mna rozsadniejsza kolezanka. :)

czy wy tez widzicie ta wiosne za oknem?

#174 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 14:44

taaaaaaaaaak! tez widzimy ta wiosne za oknem! :))

#175 czeskiPilkarz

czeskiPilkarz

stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 12 kwiecień 2013 - 07:21

Oj, tak tak, w końcu zawitała! ;)

#176 ~Torunianka~

~Torunianka~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 13:19

Toruń-byłam na takim pokazie w szkole. Małe grupki osób w klasach+4 przedstawicieli. Na wstępie zabrano nam blilety na kabaret Cezarego Pazury. Dostaliśmy inne blankiety celem wpisania własnych danych z nr tel. oraz podaniem 4 znajomych. No i chwila konsternacji-wpisywać pradziwe dane czy zmyślone? Czy podanie danych innych osób bez ich zgody jest zgodne z prawem? Pani mówi,że wpisanie 4 znajomych=wzięcie udziału w losowaniu nagród. Ludzie więc wypisują. Potem jest pokaz garnków. Pan prowadzący wywołuje panie na środek celem pomocy i pyta o imię (panie są skrępowane takim wywoływaniem jak w szkole).W garach robi kurczaka,piernik,banany w cieście. W szybkowarze robi bigos. Publiczność dostaje mikroskopijne kąski na wykałaczce. Gary-nawet są fajne! Potem pan składa zestaw z 4 sztuk i kończy. Nie podaje ceny. Następnie wszyscy 4 przedstawiciele (2 kobiety i 2 mężczyzn) wołają osoby wg nazwisk wyczytanych z blankietów do stolików. Pary idą razem. No i zaczyna się namawianie. Zbyt nachalne,że aż żenujące!!! Jeśli ktoś nie potrafi odmawiać to podpisuje umowę na raty (nie wiem czy dają wszystkim, czy potem jest jakaś weryfikacja, czy raty idą przez bank i czy garnki dają od razu).Jeśli jeden cię nie przekona-łowi cię drugi hahaha. Ci co kupią-dostają bilety vip na kabaret. Policzyłam było przygotowanych miejsc 156, ilość zajętych 70 (ale w tym pary!).Jeśli nie kupisz-oddają w końcu otrzymany bilet wstępu i możesz zejść do sali gimnastycznej. Występ trwa 1 godz. Jak u nas-bylo b.kiepskie nagłośnienie! Pazura losował te nagrody (10,ale nie wiem jakie). Po występie możesz kupić za 30 zł zestaw płyt i podejść po autograf. Radzę wziąć aparat celem zrobienia sobie z nim fotki. Oraz jakieś jego fajne zdjęcie na autograf, bo na okładce mało co widać. Aha pokaz garów trwał 2,5 godz.+1/2 na podpisywanie umów. Kabaret trwał 1 godzinkę. Więc musicie sobie zarezerwować dużo czasu! Miłej zabawy. Jeśli skuszą was kabaretem lub jakimś występem-idźcie. Jeśli obiecują w gratisie zegarek lub niespodziankę-nie warto. Aha, te gary to są dla bogaczy.Cena to średnio 2.000 zł (oczywście za sztukę). Firma ma swoją stronę w internecie,ale tam są droższe niż na tym pokazie. Jeśli was stać-kupujcie!!! Gary fajne (nie spytałam nawet czy mają atest PZH i jakąs gwarancję). Cenowo podobnie do Zeptera i Filipiaka. Są to tzw.garnki 3 generacji.

#177 ~Kopiko~

~Kopiko~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 18:15

Dodam jak poprzedniczka pokaz byl w Toruniu.Fakt naglosnienie kiepskie!!!Jeszcze jedna sprawa o ktorej zapomnialam napisac zastanawia mnie fakt tego ze "Babcia" 70 letnia idac do banku celem wziecia kredytu zostaje odeslana z kwitkiem w tym wieku kredytow nie udzielaja-pytanie na jakiej podstawie udzielany zostaje kredyt tym wszystkim starszym osobom ktore w niedziele w Toruniu zakupili naczynia?Dziwna sprawa i bank nie sprawdza zdolnosci i wieku?

#178 K.P.

K.P.

stały bywalec

• Użytkownicy
  • 1283 postów

Napisano 16 kwiecień 2013 - 19:44

Uważaj na pokazach. Mogą ci wcisnąć ...włączone żelazko :lol:

#179 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 20:37

chyba tylko tobie... :lol:

#180 K.P.

K.P.

stały bywalec

• Użytkownicy
  • 1283 postów

Napisano 16 kwiecień 2013 - 21:01

chyba tylko tobie... :lol:

Nie chodzę to po pierwsze, po drugie nie mam wolnej gotówki na pierdoły ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych