Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
229 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 20:35

Moja tyściowa chodzi częto na tego typu pokazy i jest bardzo łatwym łupem ile musze jej zawsze potłumaczyć .Ile już by miała zbędnych rzeczy a to super pościel z wełny wielbłądziej za niebagatela 4tys., materac 2tys.,lapa która pomaga na wszystkie choroby świata za 7.2tys.,dżemy zapobiegające rakowi,garnki,filtry do wody i tym podobne gówna.Naiwność ludzka nie ma granic.

Uważaj kolego, bo jak znam życie to żona ma geny po teściowej... :unsure:

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 16:25

Uważaj kolego, bo jak znam życie to żona ma geny po teściowej... :unsure:

Akurat jestem kobietą i nie poszłam w tyściową hehe

#23 ~Elżbieta~

~Elżbieta~
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 13:09

Ludzie, co wy piszecie.
ta firma jest naprawde porządna. Sprzedaje porządne produkty, naczynia, nie sa tanie, ale sa naprawde solidne. ja uwazam, że warto wydac wiecej aby miec zdrowe i szybsze jedzenie. :))

#24 ~łódź~

~łódź~
  • Goście

Napisano 18 luty 2013 - 10:51

czy ktos był na pokazie i czy naprawdę występował tam Cezary Pazura, nigdzie nie ma informacji, czy po pokazach jest Pazura czy go nie ma, intryguje mnie to, bo też miałem zaproszenie ale nie byłem

#25 ~Łódź~

~Łódź~
  • Goście

Napisano 18 luty 2013 - 14:11

do Djiro - Pewno byliśmy na tym samym pokazie:) tyle że ja się ulotniłem po 6 minutach, ale wytłumacz mi jedno, naprawdę chcieliście kupić te garnki, gdyby nie ta pomyłka w umowie i 2 pytanie był w końcu ten pazura czy nie, bo rozumiem że nawet gdyby był to trzeba było kupić najpierw garnki za 6 tysi, hhahaha jak zobaczyłem gębę jednego z tych prezenterów, młot kompletny:) bardziej zależło mi na obejrzeniu środka Andelsa:)

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 08:59

Ludzie opamietacje sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak czytamy z mężem te wszystkie komentarze to głowa boli! Ja też bylam na tym spotkaniu z pazura i ja akurat kupiłam te garnki. jestem zadowolona bo mimo dużej ceny, jednak gotowanie jest dużo szybsze i zdrowsze. Wieć po krótkim czasie pieniądze się zgadzają.
Oczywiscie, nie chcecie nie kupujcie, nie jest to obowiazkiem. Tylko proszę, nie zachowujcie się tak w internecie. Bo aż wstyd czytać.
Jeżeli chodzi o to spotkanie z Pazurą, to każda firma stara się jakos zachecic klienta.. Nic nadzwyczajnego.

#27 ~Łódź~

~Łódź~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 10:51

Szanowny Gościu

ja mam tylko 1 krótkie pytanie CZY BYŁ PAN PAZURA NA ŻYWO ten aktor, taki śmieszny Pan, sympatyczny, czy był z krwi i kości, nie chodzi o manekin, zdjęcie, tylko czy był "żywy" tzn nie martwy, a jeśli tak, to czy każdy mógł być na występie, czy tylko Ci co kupili garnuszki, ot takie proste i konkretne pytanie. PS. kupili Państwo najlepsze garnki na świecie i to jest najważniejsze teraz będą Państwo zdrowsi od 99% społeczeństwa -jak ja Państwu zazdroszczę!

#28 ~Łódź~

~Łódź~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 12:30

Ale czy PAZURA był żywy.

#29 ~Grzesiu~

~Grzesiu~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 14:17

Owszem. Jak żyję, nie spotkałem się jeszcze z przypadkiem, aby martwy facet opowiadał dow.y.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 15:43

Ludzie, proszę was. Nie piszcie bzdur.
Jakoś będąc na pokazie tejże firmy widziałem również i pana Pazure. ŻYWEGO.

#31 ~Łódź~

~Łódź~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 10:30

ufff był Czarek, szkoda że nie byłem i nie kupiłem garnuszków, taka promocja tylko 3tys., ja to jednak pechowiec jestem, a mogłem emerytki obok posłuchać, kurcze chyba sobię nie daruję takiej straty.

#32 ~Juleńka~

~Juleńka~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 14:03

Oooo dość długo szukałam opinii o tej firmie na forach..
Byłam w ostatnią sobotę na pokazie kulinarnym. Kupiliśmy z mężem zestaw naczyń.
Czytając te wszystkie opinie trochę się dziwię tym co tu czytam.
W mojej ocenie, przedstawiciele tej firmy mają bardzo dobre podejście do klienta. Dokładnie opisano nam specyfike naczyń, podano cene i wszystko co nas interesowało.
Zadnych problemów nie było, zapłata jest rozłożona na raty, 1 rachunek przyeszdł i wszystko się zgadza. :)
Mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę, i zachęcić każdego do zakupu tych naczyń. Naprawdę jedzenie w nich jest zdrowsze, przyrządzane bez tłuszczu i szybciej się gotuje.

#33 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 09:20

Dokladnie!!!!! Ludzie czepiaja sie udczciwych firm ktorych zadanien jest sprzedaz a potem placza ze ktos ich niby okradl. To czytajcie umowy a nie placzecie po nocach!!! Nikt wam dlugipisu do reki nie wcisnal i danych z dowodu nie skopiowal!!

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 10:06

Oho! Zdaje się, że do agitacji i obrony włączyli się ostro pracownicy firmy "od pokazów". No, bo co ma wspólnego z Hajnówką sprzęt "jednego z bydgoskich przedszkoli"???
Szanowni marketerzy! Sprawdzajcie uważnie, gdzie wpisujecie swój komentarz. Przecież mogliście napisać: "w jednym z hajnowskich przedszkoli"... A, co, wolno wam! Może nikt nie będzie sprawdzał...

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 18:46

Oooo dość długo szukałam opinii o tej firmie na forach..
Byłam w ostatnią sobotę na pokazie kulinarnym. Kupiliśmy z mężem zestaw naczyń.
Czytając te wszystkie opinie trochę się dziwię tym co tu czytam.
W mojej ocenie, przedstawiciele tej firmy mają bardzo dobre podejście do klienta. Dokładnie opisano nam specyfike naczyń, podano cene i wszystko co nas interesowało.
Zadnych problemów nie było, zapłata jest rozłożona na raty, 1 rachunek przyeszdł i wszystko się zgadza. :)
Mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę, i zachęcić każdego do zakupu tych naczyń. Naprawdę jedzenie w nich jest zdrowsze, przyrządzane bez tłuszczu i szybciej się gotuje.

To nie chodzi o to czy jest zdrowsi czy nie.Oni manipulują ludzmi i wciskają rzeczy ,które wcale nie są im potrzebne.Pamięta ktoś słynne filtry do wody dzięki którym każdy kto je posiadał miał być zdrowszy.kupa prawda Ci ludzie są szkoleni po to ,żeby wciskać ciemnote.Moja znajoma pracowała w podobnej branży wiem coś na ten temat.Jak się widziało kobiete w ciąży to się straszyło śmiercią łóżeczkową albo robili wywiad czy ktoś na raka chorował w rodzinie i cisneli kit,że woda taka zanieczyszczona.W trakcie doświadzczenia szambo z niej robili a to chemia.W Hajnówce woda jest bardzo zdrowa i żeby była taka szkodliwa jak oni to pokazują wszyscy jużbyśmy ziemie gryźli.Jest pani teraz zdrowsza od wszystkich Polaków powodzenia w myśleniu hehe

#36 ~gRb~

~gRb~
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 22:46

Tu Pani Ma rację Jestem zadowolony kupiłem sobie osobiscie i nie żałuję ! powodzenia . zrozumcie ludzie tez pracują mają rodziny na utrzymaniu i swoje marzenia prawda ! c

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 22:52

Tu Pani Ma rację Jestem zadowolony kupiłem sobie osobiscie i nie żałuję ! powodzenia . zrozumcie ludzie tez pracują mają rodziny na utrzymaniu i swoje marzenia prawda ! c

A co z uczciwością?...

#38 ~rYSIU~

~rYSIU~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 09:09

PRZECIEŻ TE WASZE KOMENTARZE, TO JAKAŚ TOTALNA POMYŁKA. WYLEWAĆ GNOJÓWKĘ NA LUDZI, Z KTÓRYMI NIEGDY SIĘ NAWET NIE WIDZIELIŚCIE. CISNIECIE IM, JAKBY TO BYLI NAZISCI LUB LUDZIE STALINA. DAJCIE SPOKÓJ LUDZIE! :wacko:

#39 ~ooko~

~ooko~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 09:29

Dokładnie!!
Ludzie tak ciśniecie na ta firme jakby wam rodzine porozstrzelali!
konkurencja az tak bardzo boli?!

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 09:35

Spokojnie, szanowni obrońcy uciśnionych! Ludzie mają prawo pisać, co im się nie podobało. Ku przestrodze dla innych.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych