Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

UWAGAAAAAA!NA FIRME MIPA:{{

121 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~zonnk~

~zonnk~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 08:53

jak chcesz byc kierowca I tydzien jezdzic a tszy tygodnie w domu to zapraszam kierowcow.wszedzie lepiej nisz w mipie jezdzilem tam dwa lata.srednia z calego roku wyniosla 1100zl.raz godzin 170.a raz 30.w miesiacu.lepiej twoja stara pewnie zarabia pszy najniszej krajowej.

#82 ~kowalski~

~kowalski~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 09:02

zgadzam sie z toba to prawda tam pracuja desperaci ci co lubia po kilka godzin pracowac w miesiacu na utszymaniu rodzicow lub zonki.ponoc teraz z wyplatami jest tam zle oile morzna nazwac to wyplata

#83 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2013 - 12:14

do Życzliwy adwokat. Co z tego,że jest przepis jak mozesz wyrwac to co masz na papierze czyli czesto 800zł brutto :] jesli w ogole masz umowe o prace:]

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2013 - 20:46

Firma wygrała spory przetarg więc może w firmie się polepszy ? http://www.podlaskie...ycyjne-w-lapach

#85 ~KRYZYS~

~KRYZYS~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2013 - 20:21

Firma wygrała spory przetarg więc może w firmie się polepszy ? http://www.podlaskie...ycyjne-w-lapach

O tej robocie było już wiadomo na początku marca.
będziesz tyrał po 12h i za 12h dostaniesz kasę a kasę za dojazdy około 1h dziennie to będzie można się tylko oblizać.

co do zonnka i kowalskiego to o waszej ortografii można napisać pracę magisterską, jak ktoś czytał kartę pracy z waszymi bykami to pewnie się uśmiał, szkoda gadać

Pozdrawiam były pracownik

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 19:15

A ile zł na godz mają tam kierowcy wywrotki ?

#87 ~paweł~

~paweł~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 18:09

hej gdzie mipa trzyma koparki walce spychacze bo chyba nie na ciołkowskiego bo tam miejsca niema?

#88 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 05 maj 2013 - 17:31

na pieszczanikach u dzierewni leona

#89 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2013 - 09:19

od cholery ma ziemi, co on nanich wyprawia

#90 ~masterrs~

~masterrs~
  • Goście

Napisano 28 maj 2013 - 18:36

placa 9zl/h,,to poprostu kolchoz,w ktorym wykorzystuje sie czlowieka  ile sie da i wiecej,juz ponad 1,5miesiaca jest ogloszenie ze szukaja kierowcow z doswiadczeniem i chyba niema chetnych,szef wyzyskiwacz sam powinien prawko zrobic i jezdzic

#91 ~masterrs~

~masterrs~
  • Goście

Napisano 28 maj 2013 - 18:40

jesli chce ktos wozic po 30 ton 4 oska ,na wlasny przypal po 9zl/h,kaza podpisac rozne papiery ze zostales pouczony ,nieprzekraczac ladownosc z dowodu rejestr,i tak dalej ,ze jestes ubezpieczony od nieszczesliwych wypadkow,i ze niebedziesz roscil w razie czego nic od firmy,wszystko tak zakombinowane ze w razie jakies wtopy kierowca jest winien,i zawszystko jest obciazony,

#92 ~kierownik~

~kierownik~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2013 - 18:49

szkoda czasu dla tej firmy .kierowcy i operatorzy nie idcie do tej firmy za 9 zl w innych firmach.kierowca 12zl. operator z doswiadczeniem 14-16zl.

#93 ~kryzys~

~kryzys~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 12:47

a ja tam byłem na rozmowie a potem o 20 godzinie prezes zadzwonił do mnie z propozycją koszenia w suwałkach na akord...nie musze chyba dodawać że dzwonił na....

Użytkownik Moderator edytował ten post 05 grudzień 2013 - 12:42

#94 ~Ktos~

~Ktos~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 12:41

swiencicki to klamca i oszust

najpierw naucz sie poprawnej pisowni tego nazwiska, a potem sie wypowiadaj! :)

#95 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2013 - 17:26

witam. prosze o informacje odnosnie jednego z kierownikow budowy, tych ktorz chodza w bialych kaskach przy budowie. mlody facet, tomasz podobno sie nazywa ale potrzebuje jego naziwsko. wie ktos cos?

#96 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2014 - 21:20

witam. prosze o informacje odnosnie jednego z kierownikow budowy, tych ktorz chodza w bialych kaskach przy budowie. mlody facet, tomasz podobno sie nazywa ale potrzebuje jego naziwsko. wie ktos cos?

A po co? 

#97 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2014 - 11:35

do ~andrzej~

Zadzwon do Inwestora to może Ci powiedzą, bo oni takie dane mają, albo zajedz na budowę i go spytaj.

#98 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 07:52

Ja także ostrzegam przed ta firmą.Ostatnimi dniami pracowałem tam niestety gdyż nigdzie indziej nie mogłem znależć żadnej pracy.Ogólnie umowy nie dają.Pracujesz wciąż na czarno a jak upomnisz sie o wspomnianą umowę u prezesa to kierownik obciąży Cię tak pracą że z własnej woli odejdziesz po dniu.Ciężka praca nie adekwatna do zarobku.Ogólnie dokładnie nie wiesz za ile pracujesz ponieważ praca ta jest jak oni to mówią na akord co mnie zdziwiło także zdziwiło. Rzekomo 12 zł mamy na start ale tak jak już ktoś wcześniej wyżej pisał że poodejmują ci wszystkie premię za wszystko co tylko możliwe i przy wypłacie wyjdzie że za 5/6zł pracowałeś w "obozie pracy". Ogólnie same traktowanie pracownika też nie jest nawet na średni. Firma ta ani nie udostępnia żadnej wody dla pracowników w gorątsze dni a o Toi Toiach niestety trzeba zapomnieć. O odzieży roboczej, pastach BHP, mydle itp także należy zapomnieć. Przebieralnia to kontener na kartony do którego wejdą 2 osoby maksymalnie ponieważ reszta jest zapełniona maszynami i narzędziami drogowymi.Narzędzia do pracy należy wypożyczać na własne nazwisko a kiedy coś zginie płacimy podwójną cenę np grabie normalnie kosztują 22 zł a w Mipie już 42 itp.Pracując swoim tempem można narazić się także na nie miłe słowa od głównego kierowniczka że za wolno itp. Ogólnie niepolecam firmy nikomu. Strata czasu i nerwów a także i włąsnego zdrowia.I tyle co mogę w tej sprawie powiedzieć

Może masz rację- nie wiem nie znam tematu. ale zaciekawiło mnie stwierdzenie "Pracując swoim tempem" a co to za tempo. Pracownik swoim tempem jak pracuje to nic nie zrobi. Gdyby wszyscy pracowali swoim tempem to nie nie było by Forda i innych osiągnięć cywilizacji gdzie praca była i jest przy taśmie. Albo jest narzucone tempo pracy albo wszyscy się ślimaczą bo oni mają czas na wszystko. Jeżeli pracujesz swoim tempem to nie dziw się że nie dostałeś wypłaty jaka jest ustalona przy tempie firmowym. 

#99 ~dawidek02~

~dawidek02~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2014 - 13:09

witam, u mnie sytuacja z tą firmą wyglądała tak:

wysłane cv --> spotkanie na którym jakiś siwy pan powiedział że to ciężka praca fizyczna i to wszystko do widzenia --> kilka dni później podpisywanie umowy o dzieło --> telefon dzień przed rozpoczęciem pracy że jednak niema żadnej pracy, tłumacząc że jest komplet ludzi KONIEC PRZYGODY.

p.s. siwy pan obiecywał 10zł za godzinę, ale z tego co tu przeczytałem to raczej nie miałbym na co liczyć

#100 ~dawidek02~

~dawidek02~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2014 - 13:12

a dodam jeszcze że do kolegi który miał pracować razem ze mną ten Pan w ogóle nie zadzwonił :) a nazajutrz miał normalnie rozpocząć pracę tylko czekał na telefon na która przyjść -  zlewka na maxa ..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych