Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

UWAGAAAAAA!NA FIRME MIPA:{{

121 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Antoni~

~Antoni~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2012 - 20:40

to nie jest prawdą co wy wszyscy piszecie ja tam zarabiam 18zł na godzinę i bardzo chwale to pracę MIPA uratowała mi życie,długo szukałem pracy,ale bezskutecznie.Bylem operatorem łopaty,a teraz awansowalem bardzo cenie wspolprace z koordynatorem i prezesem.Na okres zimowy lepszej okazji nie znajdziecie chyba ze pod sklepem wolicie piwo pić-TYLKO ZA CO??

#42 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2012 - 21:24

Ty chyba se zarty robisz ze masz 18zl wez bzdur nie pisz :lol:

#43 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2012 - 19:27

to nie jest prawdą co wy wszyscy piszecie ja tam zarabiam 18zł na godzinę i bardzo chwale to pracę MIPA uratowała mi życie,długo szukałem pracy,ale bezskutecznie.Bylem operatorem łopaty,a teraz awansowalem bardzo cenie wspolprace z koordynatorem i prezesem.Na okres zimowy lepszej okazji nie znajdziecie chyba ze pod sklepem wolicie piwo pić-TYLKO ZA CO??

"antoni", Czytając ten post przypomina mi się kultowa scena z filmu Miś: Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu.... dla "prezesa" przy tylu negatywnych postach jest to bardzo potrzebne ale to on sam zapracował sobie na taką opinię i taka jest prawda...

#44 ~franek~

~franek~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 10:10

Witam! To co rzuca się na początku pracy w danej firmie to brak kultury osobistej ze strony wyższego kierownictwa i proponowana przez nich niska stawka. Dalej to ich bezgraniczna "pomysłowość", wyzysk i brak stabilizacji! Ogólnie mowiąc jest to praca dla ludzi o mocnych nerwach!

#45 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 11 luty 2012 - 18:55

Poszedłem tam kiedys na rozmowe z jakimś starszym facetem w sprawie pracy w gopdodarstwie w Pieszczankach pytał mnie o różne rzeczy cos zapisywał. J a po rozmowie stwierdziłęm że to Prostak i cham po jednej rozmowie!

#46 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2012 - 11:22

Taka sytuacja wymaga pisemnego powiadomienia Państwowej Inspekcji Pracy. Ta firma az prosi się o szczegółową kontrolę.

#47 Krzysztof M

Krzysztof M

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 22 marzec 2012 - 19:14

Taka sytuacja wymaga pisemnego powiadomienia Państwowej Inspekcji Pracy. Ta firma az prosi się o szczegółową kontrolę.

Kontrola niczego nie wykaże. Mamy okres drapieżnego kapitalizmu. Kiedy on się skończy? To już zalezy od WAS.

Użytkownik Krzysztof M edytował ten post 22 marzec 2012 - 19:15

#48 ~JUREK~

~JUREK~
  • Goście

Napisano 10 maj 2012 - 18:13

DZIADOSTWO NIE Z TEJ ZIEMI, OSZUKAŃSTWO, NA ZUS NIE PŁACĄ, A JAK ZAPŁACĄ TO PO TERMINIE JAK STRACISZ UPRAWNIENIA DO ZASIŁKU, TO SAMO Z ZAPŁATĄ ZA PRACĘ - NIE WIADOMO ZA ILE PRACUJESZ DOWIESZ SIĘ PO PRZEPRACOWANIU CAŁEGO MIESIĄCA I NIE WIADOMO KIEDY ZAPŁACĄ ,ROZGARDIASZ NA BUDOWIE CAŁA MIPA

#49 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2012 - 12:53

prawda, kierownictwo chamskie, stawki dziadowskie, w sklepie spożywczym lepiej płacą i do tego totalny brak kultury tak zwanego kierownictwa wyższego szczebla, za wszelką cenę udowadniają, że nic nie potrafisz a im samym słoma z butów wystaje.Nie polecam.

#50 ~BOLO~

~BOLO~
  • Goście

Napisano 16 maj 2012 - 18:59

to nie jest kierownictwo to banda idiotów bez szkoły którym ta firma uratowała życie a szczególnie ( BURAKOWI W ŻÓŁTYM KASKU tzw.KOORDYNATOR )

#51 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2012 - 17:55

to nie jest kierownictwo to banda idiotów bez szkoły którym ta firma uratowała życie a szczególnie ( BURAKOWI W ŻÓŁTYM KASKU tzw.KOORDYNATOR )

Firma bez kultury, bez wiedzy drogowej, nieuczciwa i bez przyszłości

#52 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 12:42

Dosłownie okradają ludzi i kłamią w żywe oczy obiecując umowę. Z wypłatami zalegają robotnikom, kierownikom, chyba wszystkim, a odpowiada za to oczywiście prezes,szanowny pan leon i jego panowie kierownicy, którzy pojęcia o drogownictwie dużego nie mają. Szczególnie pan marian. Przypieprza sie do wszystkich o wszystko a sam kupa wie. Co do wypłat jak dowiadują się, ze odchodzisz zmniejszają wcześniej wspomniany współczynnik żeby jeszcze więcej na Tobie zarobić. Oszczędzają na materiałach, ale przedewszystkim na pracownikach. Po miesiącu oczekuje się (zupełnie przykładowo) 2000zl, a jak przychodzi co do czego dostaje się 1200. Na pytanie DLACZEGO słyszy się odpowiedz: "bo tu zle, tu nie pracowałes, tu ściemniałeś". Stanąć na chwile nie można, bo przyjedzie ta menda na swoim motorku (mowa o marianie).
Co więcej przypisywany jest też sprzęt na pracowników. Jak zginie taczka, lopata placi się 2x więcej niż jest warta. Sprzęt powinien być na firme skoro cały czas leży na placu, a nie każdy ma się troszczyć o swoją łopatę, bo z wypłaty poleci... o kant pupy obić nie polecam i odradzam każdemu. Trzeba być chorobliwie zdesperowanym żeby tam pracować.

#53 Paulo

Paulo

ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 428 postów

Napisano 21 czerwiec 2012 - 20:08

Trzeba być chorobliwie zdesperowanym żeby tam pracować.

A biorą operatorów bez doświadczenia czy tylko tak dla sportu smarujesz im d...?

#54 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2012 - 11:56

To zalezy, jesli nie moga znaleźć długo doswiadczonych operatorow, kierowców za śmieszne pieniądze to i wezma i tych bez doswiadczenia ale trzeba pamietac o tym iz koparka, samochod dla nich nie musi być do końca sprawny ważne aby był CZYSTY!!! Sprawdza to wlasciel i pan "kierownik", którego nazwisko w żaden sposób nie odzwiercieda jego zachowania i ktory bojąc sie wlasciciela stara sie naprawiac wszystko w sposób prowizoryczny. Jeśli coś często Ci nawala w maszynie, to jest to Twoja wina i albo będa probowali Cię za to obciążyć kosztami albo Ci podziekują. Często też śledźą Cię na GPS-ie.

#55 ~Dobry wujek~

~Dobry wujek~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2012 - 17:08

Ta firma to porażka tak ja jak wyżej napisali moi poprzednicy szkoda czasu na każdym kroku kantują ludzi z wypłatami zwlekają na i zusy równiesz przestali przelewać tłumaczac się ze czekają na przelew szanowny piepszony pan dyrektor właściciel niema za grosz szacunku do innych i na takiego samego szkoli swojego syna (plemnika ) ostatnio po tym jak odebrano mu jusz budowę całkowicie się wypiął na ludzi nie płaci stawki pozniżał kierowinctwo na jego polecenie szuka czego kol-wiek aby tylko się uczepić do szarego pracownika a jeśli chodzi o koordynatora to jest to buc bez matury który uaza się za naj mądzrzejszego a na niczym się nie zna może oprócz elektryki bo ukończył zawodówke w tym kierunku .

#56 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2012 - 22:43

podpisuje się pod wszystkim, zarobisz na kiełbase i jabola, stawki dziadowskie, rotacja ogromna, chcesz mieć spokój nie idź pracować do mipy, to praca troszkę lepsza niż zbieranie puszek

#57 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 19:26

witam,jestem pracownikiem"Mipa"od 2lat,jest raz lepiej a raz gorzej,ale da się wytrzymać.Większość faktów podanych na forum jest prawdą.Rok temu za 200godzin miałem za taką samą pracę ok.3tys.zł,a obecnie mam 1528zł i dalej na umowę o dzieło,pomimo że jestem sprawdzony.DO sądu niepodam bo nie mam umowy o pracę.TERAZ jest nowa era w mipie-jest przyd***as LEONA,taki rolnik Wiesiek M;który prowadzi budowę drogi PIASTOWSKą wraz z nim kapuś MARIANEK,taki zaufany podpier***acz.Normalni fachowcy poodchodzili za brak szacunku i brak organizacji na budowie.Pozostali więc takie "plewy" i nieudacznicy życiowi którzy są bez fachu.Trzeba pracować bo kasa jest ważna.JEST taki WIP Zbyszek n który udaje wielkiego fachowca,lecz to taka zmyłka,bo jest nieudolny pijak który ciągle jest na kacu i WIPY chleje za kasę zapożyczaną w całej MIPIE,ma umowę o pracę i pracuje jak sobie chce,nawet szalony Marjan koordynator przymyka oko na taki stan jego,bo są lepsi i gorsi,a ręka rękę wspiera,czyli taka praca w innych firmach nie byłoby tych już ludzi a tu są.wypłaty są zawsze po 15,20 w miesiącu,pozdrawiam....

#58 ~TOMEK~

~TOMEK~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2012 - 18:21

Witam,ci którzy pracowali lub nadal pracują w MIPIE-to wiedzą jaka praca jest w w\w firmie i te fakty mówią za siebie.Dziś jest 13.08,i dopiero wypłata nastąpiła,słabizna aż głowa boli,liczysz na stawkę godzinową,a tu opier***ą 40% i nawet nie podziękują.Mentalność o sobie to MIPA- biuro to ma.LEON tak wychował.DAJESZ siebie i szczerą pracę i poświęcenie i dyspozycyjność a LEON to gdzieś to ma.Żeby dziś za taką pracę dostawac 6.80 na godzinę to rozbój w biały dzień.MIPA nawet zatrudnia ubeka z zomo do spraw specjalnych na placu27lipca,który wpływa emocjami na medjalność wokół LEONA,nic nie można nawet pomyśleć o naszym LEONKU,bo jak ten ubek podperdoli dla szefa oj to będzie się działo.... :D takie gumowe ucho,pozdrawiam

#59 ~juzek~

~juzek~
  • Goście

Napisano 24 październik 2012 - 15:21

swiencicki to klamca i oszust

#60 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 24 październik 2012 - 15:28

kierowcy siedza w domu i czekaja na telefon od frajera swiencickiego a ten klamie w zywe oczy morze jutro albo futro .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych