Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

UWAGAAAAAA!NA FIRME MIPA:{{

121 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~majster~

~majster~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2011 - 14:25

Witam. Jestem operatorem koparko - ładowarki. Pracuję w tym zawodzie już parę ładnych latek wiec znam sie na tej robocie konkretnie. Podczas tej zimy jednak miałem mało roboty więc z ciekawości rozglądałem się za pracą to tu to tam i muszę stwierdzić że to firma jest bez przyszłości. Nie ma co nawet sobie nią du*y zawracać. Ja pracując w tym zawodzie 5 lat dostałem od nich śmieszną ofertę a mianowicie 9 zł/h. W tym Pan prezesik na starcie oznajmił mi że jako "świerzak" sprzęt jakim będę pracował jest wieloletnio wysłużony bo tylko "fachowcy" z jego firmy dostają nówki. Podkreślał także szczegółowo że u nich w CAT-ach się nie pali a o radiu to nawet nie ma mowy. Byłem lekko zmieszany otrzymanymi informacjami. Jak można się domyśleć podziekowałem i poszukałem w innych firmach które deceniły mnie i moję umiejetności i jak na Polskę można powiedzieć że bardzo dobrze zarabiam.

Tam gdzie pracujesz nie potrzebują może operatorów koparko ladowarki?

#22 ~Dobra-rada~

~Dobra-rada~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2011 - 22:10

Panowie, firma nie warta zachodu. Jeśli ktoś nie musi iść pracować już teraz niech omija tą firmę. Część kierownictwa jest ok ale nad nimi jest zawsze jeden kierownik i prezes do których należy słowo ostateczne. Teraz poszukują kierowców na wywrotkę, dlaczego? Bo zwolnili chłopaka po tym jak się wygłupił na oczach szefa podczas kierowania wywrotką... Na początku młodziak dostanie tam niecałe 10zł/h, a próba podwyżki to max 50gr. Kierowców czepiają się od wszystko, przez kierunek do czystości w kabinie itd. Gdyby nie głupoty narzucane z góry było by tam lepiej psychicznie. A i jeszcze lubią sobie obserwować nowych kierowców/operatorów na początku ich kariery w firmie tak ukradkiem z daleka.

Pozdrawiam

#23 ~andreas 3232~

~andreas 3232~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2011 - 20:04

co wy pitolicie ja tam pracuje juz 4 miechy zaczelem w sanitarce a obecnie jestem w brygadzie drogowej i wszystko to co pisze wyzej to bzdura niema zadnej stawki jak wyzej napisane 5,6zl jest od 10 do 12 niema zadnego zapier***u jak to ktos ujol wiadomo jest czas na prace i na to aby se posciemniac a odnosnie kordynatora to kazdy kto pracowal w firmie typu mipa czy innej potwierdzi ze jeden krzykaca mus zawsze byc zato mu placo bo gdyby byl to byla byyjedna wielka lipa byla na budowie odnosnie pana ktury sie zali ze mu nie wyplacili to mnie dziwi bo okolo 2 tygodnie temu odszed pewien chłopak mjal przepracowane kilka godzin i mu a to zaplacili

#24 ~ffffffffffffff~

~ffffffffffffff~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 16:53

co wy pitolicie ja tam pracuje juz 4 miechy zaczelem w sanitarce a obecnie jestem w brygadzie drogowej i wszystko to co pisze wyzej to bzdura niema zadnej stawki jak wyzej napisane 5,6zl jest od 10 do 12 niema zadnego zapier***u jak to ktos ujol wiadomo jest czas na prace i na to aby se posciemniac a odnosnie kordynatora to kazdy kto pracowal w firmie typu mipa czy innej potwierdzi ze jeden krzykaca mus zawsze byc zato mu placo bo gdyby byl to byla byyjedna wielka lipa byla na budowie odnosnie pana ktury sie zali ze mu nie wyplacili to mnie dziwi bo okolo 2 tygodnie temu odszed pewien chłopak mjal przepracowane kilka godzin i mu a to zaplacili

#25 ~ffffffffffffffffffffffffff~

~ffffffffffffffffffffffffff~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 17:07

większość to prawda trzeba być mocno potrzebnym i sie ustawć bo inaczej to możesz cały miesiąc zapiepszac za grosze jak nie lubi cię kierownik [ten współczynnik].w ogóle to połowę ich zwolnić a dać po człowieku z łopatą a łopata czy rękawice na fakturę czy jak to oni nazywają to deb*** jakiś wymyślił i potem trzeba zwrócić jak się zniszczą bo może ukradłeś;; ogólnie nie polecam 310 godzin kolega miał zero odpoczynku najlepiej to i w niedzielę

#26 ~GACEK~

~GACEK~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 17:10

Pracuj dalej w brygadzie drogowej BUCU ,to zobaczysz jak ci podziękują gdy przyjdą mrozy.Pocwicz ortografie BARANIE.

#27 ~operator~

~operator~
  • Goście

Napisano 11 październik 2011 - 11:42

Witam jeśli ktoś by mnie zapytał o opisanie w krótkich słowach firmy Mipa : z przykroscia mógl bym tylko powiedzieć jedna Wielka Tragedia! Pracowałem tam jako operator i naprawde szkoda nerwów. Według ustaleń dostajesz 9 zl na godzine gdzie czlowiek z łopata dostaje 12 zl podkreslam według ustaleń bo dostaje sie tylko umowe o dzielo na ktorej o zarobkach nie ma nic napisane wiec przy wyplacie z 9 zl robi sie 7 z 12 robi sie 9 zl. Czesto się zdarzało po przyjechaniu do pracy zrobieniu OC i uruchomieniu sprzętu czekało się godzinę bo nikomu się nie chciało poinformować operatora ze dzisiaj ma wolne i do puki sam operator nie zadzwoni na swój koszt i się nie dowie czemu siedzi godzine w sprzecie nie mając żadnych informacji co ma robić to pewnie by tam cały dzień przesiedział oczywiscie nie mając za to zapłacone bo nic nie zostało zrobione czyli już mamy pare godzin dnia zmarnowane, dojazd do pracy już nie wspominając kosztów dojazdu i wykonywanych telefonów do gburowatego kierownictwa w ciągu miesiąca pracy zdarzyło mi się to 6 razy. Ale jeszcze musze powiedzieć pare slów o głównym kordynatorze Pan Marian postrach wszystkich pracowników znany również jako człowiek w żółtym kasku cierpi chyba na ADHD straszny gbur i cham zero szacunku do pracownika nie wiem za kogo on sie uważa ale patrzac na niego widze jakiegoś hitlerowca. Dużo jeszcze mogł bym napisać o tej firmie ale już mi się poprostu nie chce. Chciałem tylko ostrzec innych przed tą firmą!!!

#28 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 14 październik 2011 - 16:29

Ta firma to jakieś totalne nieporozumienie.A już wszystkich bije na głowę właściciel - buc.Osobnik ten ,mając niczym nie uzasadnione wysokie mniemanie o sobie jest wręcz karykaturalny.Pomijam butę i brak elementarnyc zasad przyzwoitości,ale te jego puszenie jest tak żenujące że nasuwa się pytanie kto jeszcze chce z nim współpracować.Pamiętaj koleś nic nie trwa wiecznie.

#29 ~Klemens~

~Klemens~
  • Goście

Napisano 14 październik 2011 - 16:57

Zgadzam się z tym co napisał Karol prawda w najczystszej postaci.Idź właściciel do Biedronki połóż łeb na wadze i wciśnij BURAK

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 13:33

UWAGA NA TĄ FIRMĘ MIESZCZĄCĄ SIĘ NA ULICY CIOŁKOWSKIEGO:}}
PRACUJĄC TAM TO STRATA CZASU ZDROWIA I PIENIĘDZY:}}
OGŁASZAJĄ SIĘ CAŁY CZAS JUZ OD PONAD ROKU W BRANZY KANALIZACYJNEJ:}}
KAŻDY KTO MA COŚ W GŁOWIE OD RAZU STAMTĄD UCIEKA:}} DLATEGO WCIĄŻ SZUKAJĄ JELENI:}}
NIE BĄDZ NAIWNY I NIE DAJ SIĘ NABRAĆ:}]

Firma właśnie wkroczyła na nieznany jej temat budowy dróg. Sposób zarządzania na budowach jest na tyle niewydolny i powodujący olbrzymie nigdzie poza MIPĄ nie spotykane straty że czas istnienia tej firmy jest policzony. Chyba że właściciel tego interesu w porę się opamięta. W tej sytuacji nawet nie pomoże montowanie GPS w każdym sprzęcie.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 16:15

Firma właśnie wkroczyła na nieznany jej temat budowy dróg. Sposób zarządzania na budowach jest na tyle niewydolny i powodujący olbrzymie nigdzie poza MIPĄ nie spotykane straty że czas istnienia tej firmy jest policzony. Chyba że właściciel tego interesu w porę się opamięta. W tej sytuacji nawet nie pomoże montowanie GPS w każdym sprzęcie.

Bezsensowne wykorzystanie sprzętu , chaos organizacyjny , roboty prowadzone nie wg kolejności technologicznej , brak elementarnej wiedzy na temat użycia sprzętu budowlanego u kadry zarządzającej (człowiek w żółtym kasku to tępak srający w gacie na widok właściciela firmy , wyjątkowy talent do opowiadania bajek i do obciążania innych efektami swoich bzdurnych decyzji , typowy pływak - to on stanowi kadrę zarządzającą).

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2011 - 16:51

W mipie pomylili koordynowanie z dyskoordynacją i mają dyskoordynatora zamiast koordynatora (robi bałagan zamiast porządku dużo przy tym krzycząc, zamiast trochę pomyśleć). W innych firmach to się z tobą zgadzam są koordynatorzy i nie krzykacze.

#33 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 31 październik 2011 - 15:49

#34 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 31 październik 2011 - 15:59

Przerażają mnie Pana błędy...
Nie jestem pracownikiem firmy MIPA, ale pewnego pięknego, słonecznego dnia, nieopodal pewnego sklepu spożywczego
( nie podam nazwy, nie chcę robić reklamy ), kierowca wywrotki przyjechał, jak zrozumiałam służbowym samochodem, ażeby zakupić coś do jedzenia i do picia. Nie wiem, może i było to w jego godzinach pracy, ale byłam świadkiem jak młody " elegancik " używał pod adresem tego Pana niezbyt pięknego słownictwa ( dla zrozumienia: słowa obraźliwe i wulgarne ), mianowicie, miał pretensje, że ów pracownik rozjeżdża się cudzym samochodem, że z wypłaty będzie miał potrącone koszty paliwa i że zostaje zwolniony.
Proszę wybaczyć, ale to " chore ". Czy pracodawca ma prawo, aż tak poniżać pracownika???

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2011 - 01:22

Godziny nie zaginęły? I nie trzeba było szukać po kierownikach? Dziwne że często giną i nigdy nie przybywają.

#36 ~krzys~

~krzys~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2011 - 16:38

Witam czy ktos z obecnych na forum zna kierowce ktory jezdzi lub jezdzil w tej firmie p. D.Łukaszuka ,bardzo wazna sprawa prosze o kontakt gwiazda173@wp.pl

#37 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 05:36

ta, lepiej idź na bezrobocie :D

#38 ~SEET~

~SEET~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2011 - 14:32

Witam

Pracowałem tam jakieś dwa lata temu i widze że się nic nie zmieniło.
Leon wszedł teraz ostro w drogi gdzie jest wyjebista kasa,
a szalony Marian sieje dalej postrach i robi tylko burdel po którym traci się kompletnie chęć do roboty, niewiem czemu Leon trzyma tego prostaka bez szkoły.
Generalnie jest 1-2 kierowników i paru brygadzistów normalnych z którymi da się pracować.
Jak się ma twardą . i niema się oporów przed lizaniem komuś to można się ustawić.
Nie ma co liczyć na umowę o pracę tylko dzieło albo działalność.
Trzeba bardzo pilnować godzin pisać gdzie i u kogo się pracowało (mają tam burdel, nie było mnie z trzy dni a i tak mi za to zapłacili, ale przeważnie jesteś w plecy dziesiątego przy okienku - dalej żona Leona jest księgową?)
Jeżeli nie zamieza się zostać na dłużej nie należy brać butów (ja za filce zapłaciłem 50zł) i jeżeli się da niebrać niczego na stan.
Płacili wtedy rozsądnie można było wyciągnąć 1700-2000 przy "dziele" za 9h dziennie u elektryków
Ogulnie jest wyzysk, Leon wykupił i ogrodził całe Piaszczaniki dzięki robolom pracującym bez umowy za damski h..

#39 ~Inferno~

~Inferno~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2011 - 07:59

Panowie Zgłoście ich do Pipu, by skończyli wyzyskiwać ludzi. Póki my nie zaczniemy nic robić. Pracodawcy się nie zmienią.

#40 ~J23~

~J23~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2012 - 19:19

Witam,
Pozwolę sobie również dołączyć się do forum ze względu, że miałem "okazję" popracować w biurze. No cóż przejeżdżając obok można błędnie wyciągnąć wniosek, że reprezentuje "solidną" firmę. Nic bardziej mylnego!!!. Pryncypał ma lekceważący stosunek do ludzi, chrobliwe podejrzewanie wszystkich o nieuczciwe zamiary bez względu na staż pracy, brak podstawowych zasad kultury i szacunku. Nie polecam osobom poszukującym stabilności zawodowej. Nie rozpisując się nadmiernie dodam, że mój kolega KAROL napisał to dobitnie- popieram.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych