Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

UWAGAAAAAA!NA FIRME MIPA:{{

121 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelek87

pawelek87

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 04 marzec 2011 - 17:42

UWAGA NA TĄ FIRMĘ MIESZCZĄCĄ SIĘ NA ULICY CIOŁKOWSKIEGO:}}
PRACUJĄC TAM TO STRATA CZASU ZDROWIA I PIENIĘDZY:}}
OGŁASZAJĄ SIĘ CAŁY CZAS JUZ OD PONAD ROKU W BRANZY KANALIZACYJNEJ:}}
KAŻDY KTO MA COŚ W GŁOWIE OD RAZU STAMTĄD UCIEKA:}} DLATEGO WCIĄŻ SZUKAJĄ JELENI:}}
NIE BĄDZ NAIWNY I NIE DAJ SIĘ NABRAĆ:}]

#2 ~grzesiek~

~grzesiek~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 15:20

UWAGA NA TĄ FIRMĘ MIESZCZĄCĄ SIĘ NA ULICY CIOŁKOWSKIEGO:}}
PRACUJĄC TAM TO STRATA CZASU ZDROWIA I PIENIĘDZY:}}
OGŁASZAJĄ SIĘ CAŁY CZAS JUZ OD PONAD ROKU W BRANZY KANALIZACYJNEJ:}}
KAŻDY KTO MA COŚ W GŁOWIE OD RAZU STAMTĄD UCIEKA:}} DLATEGO WCIĄŻ SZUKAJĄ JELENI:}}
NIE BĄDZ NAIWNY I NIE DAJ SIĘ NABRAĆ:}]

#3 ~grzesiek~

~grzesiek~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 15:31

Dlaczego tak sądzisz? Narazie nie podałeś żadnego konkretnego powodu.

#4 ~Gil~

~Gil~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2011 - 10:46

Dlaczego, to że ktoś się ciągle ogłasza nie oznacza że nie warto tam pracować, więc co się stało?

#5 ~Krzysztof M~

~Krzysztof M~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2011 - 17:43

Raz jeden zamieniłem parę słów z właścicielem. O te parę słów za dużo. I nigdy więcej.

O szczegóły nie pytajcie.

#6 ~żonka~

~żonka~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2011 - 16:43

prawda jest taka, ze w tej firmie nie doczekasz sie umowy o prace nawet po roku nienagannej pracy w ciezkich warunkach, bezpieczenstwo pracownikow niemal zerowe. wynagrodzenie ustalone ZAWSZE jest obnizone wg jakis tam wskaznikow - i jest to tlumaczone ze ZAWSZE robota na czas nie zrobiona albo ze zle zrobioa=na i to dotyczy wszystkich pracownikow...

#7 ~Krzysztof M~

~Krzysztof M~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2011 - 22:44

Lepiej wraz z hutnikiem
siedzieć w Cichej Lipie
Niż pracować
w MIPIE. :-)

#8 ~kazik~

~kazik~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2011 - 22:49

ile na godzinę płacą
?

#9 ~hry~

~hry~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2011 - 22:37

ile na godzinę płacą
?

30zł pewnie i nic nie trzeba robić

#10 ~Atomek xD~

~Atomek xD~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 22:06

Ja także ostrzegam przed ta firmą.Ostatnimi dniami pracowałem tam niestety gdyż nigdzie indziej nie mogłem znależć żadnej pracy.Ogólnie umowy nie dają.Pracujesz wciąż na czarno a jak upomnisz sie o wspomnianą umowę u prezesa to kierownik obciąży Cię tak pracą że z własnej woli odejdziesz po dniu.Ciężka praca nie adekwatna do zarobku.Ogólnie dokładnie nie wiesz za ile pracujesz ponieważ praca ta jest jak oni to mówią na akord co mnie zdziwiło także zdziwiło. Rzekomo 12 zł mamy na start ale tak jak już ktoś wcześniej wyżej pisał że poodejmują ci wszystkie premię za wszystko co tylko możliwe i przy wypłacie wyjdzie że za 5/6zł pracowałeś w "obozie pracy". Ogólnie same traktowanie pracownika też nie jest nawet na średni. Firma ta ani nie udostępnia żadnej wody dla pracowników w gorątsze dni a o Toi Toiach niestety trzeba zapomnieć. O odzieży roboczej, pastach BHP, mydle itp także należy zapomnieć. Przebieralnia to kontener na kartony do którego wejdą 2 osoby maksymalnie ponieważ reszta jest zapełniona maszynami i narzędziami drogowymi.Narzędzia do pracy należy wypożyczać na własne nazwisko a kiedy coś zginie płacimy podwójną cenę np grabie normalnie kosztują 22 zł a w Mipie już 42 itp.Pracując swoim tempem można narazić się także na nie miłe słowa od głównego kierowniczka że za wolno itp. Ogólnie niepolecam firmy nikomu. Strata czasu i nerwów a także i włąsnego zdrowia.I tyle co mogę w tej sprawie powiedzieć

#11 ~łeeeeeeeeeee~

~łeeeeeeeeeee~
  • Goście

Napisano 10 maj 2011 - 07:51

To jest jedne wielkie bagno. Kordynator to j e b n i e t y gosc. Lata jak analna rakieta. W ch***a robia ludzi. Omijajcie ta firme ! ! !

#12 ~gacek~

~gacek~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2011 - 03:57

kant i oszust , stawki o kant h... a robote robisz dwa razy to samą , zero organizacji ,WIELKA PORAŻKA

#13 ~Atomekkk ponownie :)~

~Atomekkk ponownie :)~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2011 - 17:12

Witam ponownie. 10 czerwca byłem po swoja wypłate zaległa z tamtego miesiąca bo niestety rzekomo wyplaty sa tylko 10 kazdego miesiaca i nie mogłem odebrac swojej zarobionej gotówki. Ogólnie przyjechałem do firmy właśnie 10 w piatek po 16 lekko. Niestety zastałem tam bardzo dużą kolejke do kadr a więc nastałem się tak do 18 i kiedy przyszła moja kolej pani kadrowa oznajmiła mi że nie wypłaci mi moich pieniedzy , ponieważ nie może znaleść mojej karty obiegowej. Skonczyło się na tym że kazała mi przyjechać w poniedziałek i rzekomo jest ona od 6 do 14. Więc w poniedziałek pojechałem tam ponownie przed 8 ponieważ aktualnie pracuje już w innej firmie i pracę zaczynam o 8 a żeby nie tracić godzin w ów pracy to pojechałem przed pracą. Po przyjezdzie okazało się że pani kadrowa wybyła i bedzie dopiero o 14 godzinie. Niestety miałem w plecy już jedna godzinę dniówki a więc zrezygnowałem i przyjechałem we wtorek ponownie o tej samej porze tym razem zostałem spławiony przez samego pana prezesa gdyż rzekomo byłem za wczesnie a pieniądzę niby sa wydawane od godziny 13. A więc pojechałem w środe tym razem była już pani kadrowa ale okazało się żę niestety ktoś zgubił moją obiegówkę a bez tego nie wyda mi pieniedzy. Byłem w kropce. Sekretarka jednak dała mi nowa obiegówkę i poleciła mi pojść ponownie do narzedziowni żeby zostać ponownie rozliczonym. A więc sprawnie poszedłem i załatwiłem to bo zależalo mi na czasie. Pani sekretarka za ten czas zadzwoniła do kierownika który przyjechał i jak sie okazało nie był moim kierownikiem. A wiec na żwyioł bez podpisu kierownictwa poszedłem do kadr ponownie i podajać nazwisko kierownika otrzymałem wkońcu swoją gotówkę która okazała się mierna za tak ciężką pracę. Policzyli mi po 7 zł za godzinę zaledwie. Ogólnie piszę napisałem to wszystko żeby przestrzec ludzi chętnych pracy w MIPIE. Podsumówując: jest to oboz pracy tzw kołchoz bez zadnych praw. NIKOMU NAWET NAJWIEKSZEMU WROGOWI NIE POLECAM TEGO SYFU!!! Wiecej zeszarpanych nerwow i straconego czasu niż jakiegkolwiek zarobku!!!

#14 ~lala~

~lala~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2011 - 21:45

jak to jest z tym miejscem dla osoby od sanitarki? co takiego zlego? pilne !

#15 ~majster~

~majster~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2011 - 19:23

wypowiadacie sie o pracy przy lopacie? czy jako operator koparki, koparko-ladowarki jest inaczej?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2011 - 17:57

Nie wiem w tamtym roku pracowałem to miałem 9~~zł na godzine ,ale jak na taki zapier*** to nie warto zdrowia tracić....co do kierownictwa, jedynie nieliczni ,za to najwyżsi szychą kierownicy wku***ali maksymalnie ,nawet jakbyś napier***ał za dziesięciu to dla niego i tak będzie za wolno i cały czas będzie darł się tym swoim dziewczęcym głosem, niektórzy z nich mają wyje***e na wszystko i jak jest opóźnienie to ty musisz zostać kilka godzin więcej ,jak nie to wypier***aj ,no i druga niewiadoma tj. praca na "akord" ,tj wg. jakiegoś tam huyowego współczynnika zależnego w głównej mierze od tego co zaobserwowałem ,czy pucujesz się do brygadzistów i kierowników ,jeżeli się nie pucujesz to masz niski współczynnik ot cała filozofia. Co do socjali to wodę mieli tylko operatorzy maszyn ,kible pod płotem

#17 ~krzyho~

~krzyho~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2011 - 10:16

jest coś takiego jak sąd pracy.
składa się skargę.
Jak nie zaczniecie działać to takie firmy będą wyzyskiwać kolejnych pracowników. Trudno zamkną zakład jeden złodziej zmieni branże inni sie przestraszą. Co się dziwicie jak jest społeczne przyzwolenie na prace na czarno.

#18 ~majster~

~majster~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2011 - 17:54

@ 2x up
ale ty pracowałeś na jakim stanowisku?

#19 ~Bartek P~

~Bartek P~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2011 - 08:54

Witam. Jestem operatorem koparko - ładowarki. Pracuję w tym zawodzie już parę ładnych latek wiec znam sie na tej robocie konkretnie. Podczas tej zimy jednak miałem mało roboty więc z ciekawości rozglądałem się za pracą to tu to tam i muszę stwierdzić że to firma jest bez przyszłości. Nie ma co nawet sobie nią du*y zawracać. Ja pracując w tym zawodzie 5 lat dostałem od nich śmieszną ofertę a mianowicie 9 zł/h. W tym dostał Pan prezesik na starcie oznajmił mi że sprzęt jakim będę pracował jest wieloletnio wysłużony bo tylko "fachowcy" z jego firmy dostają nówki. Podkreślał także szczegółowo że u nich w CAT-ach się nie pali a o radiu to nawet nie ma mowy. Byłem lekko zmieszany otrzymanymi informacjami. Jak można się domyśleć podziekowałem i poszukałem w innych firmach które deceniły mnie i moję umiejetności i jak na Polskę można powiedzieć że bardzo dobrze zarabiam.

#20 ~Bartek P~

~Bartek P~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2011 - 08:55

Witam. Jestem operatorem koparko - ładowarki. Pracuję w tym zawodzie już parę ładnych latek wiec znam sie na tej robocie konkretnie. Podczas tej zimy jednak miałem mało roboty więc z ciekawości rozglądałem się za pracą to tu to tam i muszę stwierdzić że to firma jest bez przyszłości. Nie ma co nawet sobie nią du*y zawracać. Ja pracując w tym zawodzie 5 lat dostałem od nich śmieszną ofertę a mianowicie 9 zł/h. W tym Pan prezesik na starcie oznajmił mi że jako "świerzak" sprzęt jakim będę pracował jest wieloletnio wysłużony bo tylko "fachowcy" z jego firmy dostają nówki. Podkreślał także szczegółowo że u nich w CAT-ach się nie pali a o radiu to nawet nie ma mowy. Byłem lekko zmieszany otrzymanymi informacjami. Jak można się domyśleć podziekowałem i poszukałem w innych firmach które deceniły mnie i moję umiejetności i jak na Polskę można powiedzieć że bardzo dobrze zarabiam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych