Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

UWAGA OSZUST w Bielsku Podlaskim!

oszust Bielsk Podlaski

191 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Dagmara~

~Dagmara~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 20:12

Grasuje w Wodzisławiu śląski dziś około 15 oszukał nas na śmieszną kwotę ale ma takie gadane i dar przekonywania.
LUDZISKA UWAŻAJCIE!!!

#62 ~piotrek~

~piotrek~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 23:03

UWAGA!!!! 

OSZUSTKI!!!!! 
Nie wiem, czy też robicie zakupy w marketach, ale te informacje mogą się przydać. Chcę Was ostrzec przed tym, co mi się przydarzyło. Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi się to przy TESCO, ale mogło i gdzie indziej, komuś innemu. 
Oszustki działają następująco: dwie ładne dziewczyny koło 20 przychodzą do Waszego samochodu, kiedy ładujecie zakupy do bagażnika. Zaczynają myć szyby. Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę, odmówią i poproszą, by lepiej podrzucić je do następnego TESCO. Jeżeli się zgodzicie, obie usiądą na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy zaczną się wzajemnie pieścić. Następnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabierze się za robienie laski. Zmuszają Cię jeszcze do zjechania na pobocze i gwałcą po kolei. Gdy obrabia Cię ta pierwsza, w tym czasie ta druga kradnie Wasz portfel. Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły piątek, sobotę, dwa razy w poniedziałek i wczoraj. Jutro też jadę!

#63 Generał Wojsk Kosmicznych

Generał Wojsk Kosmicznych

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 22 styczeń 2015 - 06:31

Suchar.

#64 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 21:17

to napisz lepszy generałku...

#65 Arnold Boczek

Arnold Boczek

VIP

• Użytkownicy
  • 835 postów

Napisano 22 styczeń 2015 - 22:34

Grasował dzisiaj w Widowie, ukradł dla mojego kolegi pęto kiełbasy i próbował wcisnąć kit że potrzebuje 10000zł na naprawę układu hamulcowego w jego rowerze , po tym wszystkim odjechał rowerem marki Ukraina i ślad po nim zaginął :(

ktokolwiek widział białego azjatę niech zgłosi się na policję, jest niebezpieczny... wyżera żarcie z lodówek pod pretekstem sprawdzania chłodzenia lodówek!!! jestem w szoku...

Użytkownik traVolta edytował ten post 22 styczeń 2015 - 22:34

#66 ~Wafel świadka~

~Wafel świadka~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 11:16

Dzisiaj był w szpitalu i przebrany za chirurga wykonał 4 operacje przeszczepu naskórka pięty. Tylko jeden pacjent przeżył i właśnie on mi mówił, że po tych incydentach podejrzany oddalił się kradzionym trabantem w cabrio, kolor "kawa z mlekiem sojowym". Po kilku godzinach widziano tego gościa jak rozbierał choinkę na rondzie przy statoilu, ale został złapany. Na przesłuchaniu podobno do niczego się nie przyznał, mówił że to nie on, że ma nagrane dowody, że w 2 minucie było słychać strzały. Dostał 48 godzin w areszcie, ale udało mu się uciec przez pustą fugę w terakocie. Także proszę o rozsądek, ktokolwiek go zobaczy najlepiej położyć się na chodniku w pozycji "na raka" i udawać martwego.

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 18:52

23.01.2015 jastrzębie zdrój.Historia ta sama,"mrożone kury i kaczki podniósł stawkę do 50 zł.
Jak was odwiedzi to go "pozdrówcie"
Ciekawe,czy ma zgłoszoną działalność harytatywną?

#68 ~oszukana ale nie głupia~

~oszukana ale nie głupia~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 23:09

Krzyśku wiem że to ty tu piszesz głupie komentarze żeby zmylić trop i że się podszywasz za Stefańskiego Piotra masz podrobiony dowód myślisz że ci to ujdzie na sucho bez szwanku mylisz się kwestia czasu .u nie wiesz z kim zadarłeś!!!

#69 Arnold Boczek

Arnold Boczek

VIP

• Użytkownicy
  • 835 postów

Napisano 24 styczeń 2015 - 00:58

Krzyśku wiem że to ty tu piszesz głupie komentarze żeby zmylić trop i że się podszywasz za Stefańskiego Piotra masz podrobiony dowód myślisz że ci to ujdzie na sucho bez szwanku mylisz się kwestia czasu . nie wiesz z kim zadarłeś!!!

oho :D powiało grozą 

#70 oszukana ale nie głupia

oszukana ale nie głupia

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 24 styczeń 2015 - 08:46

Właśnie!! Ludzie moje zdjęcie profilowe to morda tej gnidy Krzysztofa który się legitymuje jako Piotr Stefański!!

#71 ~zdrowy rozsądek~

~zdrowy rozsądek~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2015 - 14:36

Nabieracie się na 30 zł tłuki, dlatego ten system nigdy się nie zmieni, dalej głosujcie na tą bandę Sbków, Tusk też was okrada - tylko przypominam.

#72 ~zdrowy rozsądek~

~zdrowy rozsądek~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2015 - 14:38

Zresztą samorządowcy też was walą po uszach i nic z tym nie robicie, tak samo nie zrobicie nic z tym oszustem bo jesteście mocni tylko w gębie a jak przychodzi co do czego to nikt tyłka nie ruszy w dobrej sprawie, lenie.

#73 ~Łowca~

~Łowca~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2015 - 15:28

Nawrocki oszuscie oddawaj kase ludzia co wyrzebrales bo depcza ci nie jedni po pietach i nie daruja ci tego

#74 ~oszukana ale nie głupia~

• Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 00:16

...

Użytkownik Fajko edytował ten post 27 styczeń 2015 - 00:37
Zmień słownictwo!

#75 ~oszukana ale nie głupia~

• Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 10:08

Co tak milczysz krzyśku, raz w dresach paradujesz, a raz w czarnym płaszczu, skończyły ci sie pomysły na przebranie, zadzwoń do mnie to ci wypożyczę strój klauna idealnie bedzie do ciebie idealnie pasować. Już nie długo będziesz mój i ci nikt nie pomoże a te 30 słoty oddasz z odsetkami. 

#76 oszukana ale nie głupia

oszukana ale nie głupia

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 27 styczeń 2015 - 13:06

na zdjęciu jest ten pan co za kasę ofiaruje drób legitymuje sie Piotr Stefaństki a w rzeczywistości to Krzysztof Nawrocki!!!

#77 oszukana ale nie głupia

oszukana ale nie głupia

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 27 styczeń 2015 - 13:10

widziany był wpłaszczyku koloru piaskowego w kratę, płaszczyku czarnym, i na sportowo szare spodnie dresowe, ogolony na łyso i twarz okrągła zniszczina jakby po ospie

#78 ~łowca~

~łowca~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 14:59

Hehe widzę ze sie boisz to dobrze tak ma być milczysz kombinuj kombinuj aż wymyślisz jak tu oddać kasę ta co sie zabrali innym

#79 oszukana ale nie głupia

oszukana ale nie głupia

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 27 styczeń 2015 - 18:06

to już kwestia czasu odpowiednie osoby poinformowane wiec nawet stroje w które sie przebiera  mu nie pomogą ściemniacz lepiej by sie roboty jakiej złapał 

#80 ~Naiwna~

~Naiwna~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 13:23

Ja też się dałam dzisiaj oszukać. ta sama śpiewka, samochód, volvo, części, do zapłaty 447 (podniósł stawkę), brakuje mu 47 zł. tyle gadał, że zagadał i dostał te 47 zł. Spisałam dane z dowodu (Piotr Stefański), miał przyjść za 1,5 h i oddać jak mu za dostawę zapłacą. Coś mnie tknęło i sprawdziłam na necie czy ktoś taki gdzieś widnieje i natknęłam się na te posty. Masakra.... Dziś grasuje w Jastrzębiu Zdroju na Śląsku.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych