Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

UWAGA OSZUST w Bielsku Podlaskim!

oszust Bielsk Podlaski

191 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2014 - 17:58

Uwaga!

Dziś, 16 stycznia 2014 roku w Bielsku Podlaskim oszust nabierał na historyjkę, że zepsuł mu się samochód jadąc do Wrześni i że potrzebuje 429zł na to, by zreperować jakąś część ale z bankomatu może wyjąć tylko 400zł i prosi o 29zł a w zamian odda drobiem na wartość 100zł bo akurat drób przewozi. Przyznam się, że udało mu się mnie nabrać. Najzwyklej pożałowałam człowieka bo mówił do rzeczy ale byłam naiwna. Za 30zł nie zbiednieję ale ostrzegam innych!!! Podał dane z dowodu osobistego na Piotr Stefański 62-300 Września. Może opowiadać tą samą historyjkę bądź też wymyśli inną tak samo wiarygodną! Uważajcie!!!

#2 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 16 luty 2014 - 18:25

Również ostrzegam . od 10.02 do 14.02 podobna historia przytrafiła się w Zamościu.

#3 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 16 luty 2014 - 21:20

Ja także ostrzegam, 19 stycznia w Łapach zrobiłam mu loda za 5 zł, obiecał dać jeszcze 2 kaczki ale już nie wrócił.

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 07:23

Ja także ostrzegam, 19 stycznia w Łapach zrobiłam mu loda za 5 zł, obiecał dać jeszcze 2 kaczki ale już nie wrócił.

Widocznie nie był zadowolony :)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 09:45

To Łapach lody po 5 zł robią? Oj stoczyła się szlachta ;)

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 09:47

W Łapach lody po 5 a gender gratis.

#7 Cyprin

Cyprin

ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 496 postów

Napisano 17 luty 2014 - 11:20

Za moich czasów Lapianki robiły za darmo, a czasami same nawet dopłacały :). Teraz z tego co czytam, to zaczeły się cenić. Coż....takie czasy. 

#8 ~j~

~j~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2014 - 21:46

Oszust Piotr grasuje nadal. Ostatnio zawitał w okolice Łodzi i mi też sprzedał historyjkę o popsutym samochodzie, drobiu i bankomacie. Też się nabrałem, bo ładnie gra, mówi do rzeczy i jest bardzo przekonywujący...

#9 ~patyk~

~patyk~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2014 - 08:00

Lepsi są Rumuni ze złotem. A ile jest pazernych........... super okazja, za pół ceny. A tu klops............. klamka.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2014 - 08:49

Amator jakiś. Jak przez rządzących została wprowadzona ustawa że, ścigają dopiero od 400zł np. za kradzież.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2014 - 14:47

6.05.14 Oszust Piotr nadal grasuje, tym razem w Zabrzu. Nadal historyjka o drobiu i popsutej ciężarówce.

#12 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 15 maj 2014 - 16:28

ten sam czlowiek był w nysie poczatkiem maja też z tą samą bajeczką!!!!!!!!!!!!

#13 ~Elżbieta~

~Elżbieta~
  • Goście

Napisano 26 maj 2014 - 15:25

był także w Legnicy. Także mu dałam te pieprzone 30zł :/

#14 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 26 maj 2014 - 15:34

W Hajnówce też był jakiś miesiąc temu moja sąsiadka dała się nabrać jeszcze go poczęstowała plackami:)

#15 ~Elżbieta~

~Elżbieta~
  • Goście

Napisano 26 maj 2014 - 16:49

można mu w ogóle coś zrobić tzn zgłosić to gdzieś??

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2014 - 09:16

można mu w ogóle coś zrobić ??

Tak, możesz usmażyć placki ziemniaczane i go poczestowac jesli gdzies go spotkasz.

#17 ~Le Partisane de Anal~

~Le Partisane de Anal~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 07:46

A bo tu jeden oszust? Tu ich cała plaga: chłopo- budowlańcy - budują, remontują i KRUS opłacają. A za swoją " budowlankę" chcą od metra pieniędzy. Widzieliście inne zawody od KRUS? Fryzjerki, mechanicy , sklepowe ... od KRUS? Jak nie ma na takich "bata" to jak spotkacie to prosto w skronie takiemu. Na szczęście żadna firma budowlana takiego "fachowca" nie zatrudni.

#18 pracoholik

pracoholik

VIP

• Użytkownicy
  • 1001 postów

Napisano 29 maj 2014 - 08:18

można mu w ogóle coś zrobić tzn zgłosić to gdzieś??

Wy mu 30 zł a on ? - dał Wam te kury czy kaczki czy nie dał ?

#19 ~Farmaceutki~

~Farmaceutki~
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 14:18

Uwaga!

Dziś, 16 stycznia 2014 roku w Bielsku Podlaskim oszust nabierał na historyjkę, że zepsuł mu się samochód jadąc do Wrześni i że potrzebuje 429zł na to, by zreperować jakąś część ale z bankomatu może wyjąć tylko 400zł i prosi o 29zł a w zamian odda drobiem na wartość 100zł bo akurat drób przewozi. Przyznam się, że udało mu się mnie nabrać. Najzwyklej pożałowałam człowieka bo mówił do rzeczy ale byłam naiwna. Za 30zł nie zbiednieję ale ostrzegam innych!!! Podał dane z dowodu osobistego na Piotr Stefański 62-300 Września. Może opowiadać tą samą historyjkę bądź też wymyśli inną tak samo wiarygodną! Uważajcie!!!

Właśnie przed chwilą ten sam oszust zawitał do apteki. Ta sama historia, też brakowało mu 29 zł. ... części do vovlo szukał. Też mówił że drobiem i czerniną zapłaci ... no dostał te 29 zł bo nawijał na maksa. Teraz krąży po zachodniej Polsce .. te same dane Piotr Stefański Września staszica 1/5. dowód pewnie skradziony bo na zdjęciu jakby kto inny. Piszę z Zielonej Góry

#20 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 31 maj 2014 - 16:51

dzisiaj w Lubuskim w Sulechowie też miałam przyjemność z tym panem ta sama gadka zepsuł sie samochód potrzebuje 429 zł na cześć do samochodu, bo jedzie do Wrześni i ma na pace Drób i durna dałam się naprać straciłam 30 zł. Bo rzekomo tyle mu brakowało. szkoda mi się go zrobiło i dałam ale szukając w necie doczytałam że grasuje on już od 2006 roku i dalej jest bezkarny!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych