Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Uwaga oszust

81 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2020 - 10:19

Nic jemu nie mozna zrobic egzekucje komornicze wstrzymane bo koronowirus

#22 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 11 maj 2020 - 14:34

Dziś pan Andrzej handluje cielakami ma firmę Agro transport a anmar nie rozwiązany naciaga ludzi tak jak dawniej

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 13:29

Jak to handluje przecież komornik był i nic nie miał

#24 ~Oszukana~

~Oszukana~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 21:57

Wszystkich oszukanych na jakąkolwiek kwotę proszę o kontakt . Może wspólnie uda nam się tego .u usadzić

#25 ~Daroo~

~Daroo~
  • Goście

Napisano 19 maj 2020 - 22:18

Zlodziej jakich mało żona tez nie lepsza stracilem troche pieniedzy przez niego ale za to jego żona dobrze ciagnie za 300 zl jeszcze pare razy i wyjdzie na zero

#26 ~Aneczka~

~Aneczka~
  • Goście

Napisano 19 maj 2020 - 22:23

Zlodziej jakich mało żona tez nie lepsza stracilem troche pieniedzy przez niego ale za to jego żona dobrze ciagnie za 300 zl jeszcze pare razy i wyjdzie na zero

#27 ~Anejjj~

~Anejjj~
  • Goście

Napisano 19 maj 2020 - 22:25

To drogo się cieni chyba,jak za ciągnięcie aż 300 bierze. Choć szczerze to stawek nie znam. Ale sprzedawać się za pienuadze jak dla mnie masakra ale niektóre to lubią i jak widać korzyść mają

#28 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 19 maj 2020 - 22:35

O to widze ze zona pana bociana tez dzialalnosc prowadzi i tez nie legalna . Uwarzajcie z nia bo znajac meza to kase wezmie i uslugi nie wykona . Nauczyciela ma dobrego .Ten pan oszukal mnustwo ludzi tylko nie wszystkim sie chce z nim walczyc o swoje . Nic mu nieda sie zabrac bo on nic niema

#29 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 07:00

winny jest mi  za19 cielat i napewno odbiore  wziol male odda duze

#30 ~budlew~

~budlew~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 08:19

Nie znam czlowieka Tu gdzie mieszkam byla tez sytuacja bral i nie placil  Przyjechalo 4 bez szyji postraszylo w ciagu godziny oddal pieniadze

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 08:24

winny jest mi  za19 cielat i napewno odbiore  wziol male odda duze

Odstąp, taki tucz może cie zrujnować.

#32 ~Antoni~

~Antoni~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 08:30

Pan andrzej mial wymienic mi bydlo mleczne . Skonczylo sie tak ze wziol i ani pieniedzy ani obiecanego bydla. Oszust Zlodziej .

#33 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 08:33

Ciekawe ile ludzi oszukal poza granicami polski jak bral bydlo

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 08:49

Pan andrzej mial wymienic mi bydlo mleczne . Skonczylo sie tak ze wziol i ani pieniedzy ani obiecanego bydla. Oszust Zlodziej .

Odstąp, jakby nie wzioł mógłbyś mu kosztów poszukiwań nie zwrócić.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 08:51

Ciekawe ile ludzi oszukal poza granicami polski jak bral bydlo

Musisz poczekać, bo jak dotąd nie było takich zgłoszeń.

#36 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 10:31

Poza granicami ma dużo pieniędzy do zaplacenia

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 14:43

Sprawe w sadzie wygralem wlasciwie to wygral ja adwokat bo mu zaplacilem czyli do dlugu musialem doliczyć prowizje adwokata Prawo polskie chroni złodzieja i oszusta Jak by normalnie to firma Anmar powinna spłacić swoje dlugi i dopiero rejestrować firmę Agro transport Normalny człowiek pracuje i dorabia się a on doprowadził się do bankructwa i naraził innych na biede

#38 ~Wojciech~

~Wojciech~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 19:26

Czy ktos może napisać jak to jest że wszyscy piszą Andrzej i mieszają żonę Andrzeja a według krs prezesem jest Tomasz Pietrz kto to jest gdzie mozna go spotkać mam dla niego pieniadze

#39 ~Xxx~

~Xxx~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 22:13

Czy ktos może napisać jak to jest że wszyscy piszą Andrzej i mieszają żonę Andrzeja a według krs prezesem jest Tomasz Pietrz kto to jest gdzie mozna go spotkać mam dla niego pieniadze

#40 ~Xxx~

~Xxx~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 07:38

Pan Andrzej Z jest całym właścicielem firmy która otworzył firmę na Pana Tomasza P (brata swojej żony) któremu narobił mnustwo problemów i nie tylko jemu. Żona Pana Andrzeja jest taka jak i on tylko to pionek w jego grze która już dawno sprzedał. Cwaniak wszystkich do okola utopil a siebie wyczyscil

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych